Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Berk Alaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Arif Ugurlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?nder hoca tecr?besizdi.
    ?zellikle sene ba??ndaki yal??n hatas? kabul edilecek gibi de?ildi.
    art?k yapacak bir?ey yok.
    yolu a??k olsun.
    Yal??n?n performans?na bakarsak oda hata de?ilmi?
    Olaya bole bakarsak hata yapm?? oluruz.
    Ibb zaten ?anakkale gecilmez oynuyan bi takim o y?zden defans anlaminda harika i?ler yap?yor demek do?ru olmaz
    Hay?r ya Yal??n?n bireysel performans?ndan bahsediyorum tak?m olarak az gol yemeleri vs demiyorum

Yorum Yap

at?n?? kiraya verip full oynamas?n? sa?lay?p , tecr?beli ve yerli 4. stoper olacak yal??n mant?kl?yd? , haks?zl?k ediyorsunuz ?nder hocaya.

Yorum Yap

?nder hoca y? transfer ?zerinden de?erlendirme hatas? hala yap?l?yor galiba. Neyse hocam yolun a??k olsun, seviliyorsun.

Yorum Yap

Aslı Arif Ugurlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?nder hoca tecr?besizdi.
          ?zellikle sene ba??ndaki yal??n hatas? kabul edilecek gibi de?ildi.
          art?k yapacak bir?ey yok.
          yolu a??k olsun.
          Oynamayan oyuncu nas?l hata olarak de?erlendirilir ki ? Stoperde Franco'yla oynamak varken ?imdi Romen bir oyuncuyla partner ve beklerde U?ur U?ar'la Ferhat ?ztorun'la oynuyor. Taraftars?z tak?mda oynuyor. Bu k?yaslamar? da anlam?yorum. ?n?nde Veli ve Atiba'yla oynamak var Bu i?in sonu ileride presi ba?latan Demba Ba'ya kadar gider Yal??n bizde oynamad? performans?n? bilemeyiz ve de?erlendiremeyiz.

Yorum Yap

Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            at?n?? kiraya verip full oynamas?n? sa?lay?p , tecr?beli ve yerli 4. stoper olacak yal??n mant?kl?yd? , haks?zl?k ediyorsunuz ?nder hocaya.
            bu ?ekilde d???nen ?ok insan varken hata oldu?u kan?s?na nas?l var?yorlar anlamak m?mk?n de?il. adam belki 4 belki 5. stoper olarak d???nd?. belki At?n? kiraya verilecekti, belki sivok sat?lacakt? vs.vs. bilmeden yorum yapmamak laz?m. benim ?ahsi fikrim de fiyat? uygun olmak kayd?yla sa?ma olmad??? y?n?ndeydi mesela...

Yorum Yap

Yal??n de?ilde ?nder hocay? en b?y?k sarsan olay malum parametreler olay?. Ah ulan danny

Yorum Yap

Aslı Senol Arslanhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Yal??n de?ilde ?nder hocay? en b?y?k sarsan olay malum parametreler olay?. Ah ulan danny
                Bir s?r? metrik s?ralad? da Danny'nin yutan eleman oldu?unu hesabba katmad? ?nder hoca.

Yorum Yap

biz ne transferler g?rd?k, ben ilk duydu?umda sevinmi?tim yal??n ayhan i?in burada bir olumsuz hava oldu?unu g?r?nce de ?z?lm??t?m. kl?be k?lfeti olmayan, yerli, kalbur ?st? bi o vard? onu da almak istemek yap?lacak en do?ru ?eydi.

Yorum Yap

?nder ?zen'i de ele?tirmeye kalkan? d?vmekten beter ediyorlar forumda

Ben hala ?srarla gitmesi ile birlikte tak?m?n daha ba?ar?l? oldu?unu d???n?yorum.

Yorum Yap

Aslı Okan ?ahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ben hala ?srarla gitmesi ile birlikte tak?m?n daha ba?ar?l? oldu?unu d???n?yorum.
                      Ele?tirmeye kalkan? lin? etmek gibi bir durum olamaz,zira savunan ?o?u insan ele?tiri de yapm??t?r kendimden biliyorum.
                      Ele?tirmek ayr? ?ey,adam? karaktersiz,yalanc?,d?zenbaz,bedava maa? almakla ve ba?ka tak?m taraftar? olmakla su?lamak ayr? ?ey.
                      ?kisi aras?ndaki fark ince bir ?izgi de de?il ki Okan.

Yorum Yap

?o?u Be?ikta?'l? dan daha fazla savunuyor Be?ikta?'?.

Metin Tekin senelerce bizde oynad? ama ?nder ?zen sanki seneler boyu bizde oynam???as?na, Metin Tekin' den daha fazla savunuyor Be?ikta?' ?.

hasan ?erefsizine verdi?i yan?t yeter de artar!

Yorum Yap

D?v?n...

Yorum Yap

Aslı Mert Kavuzlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

D?v?n...
                            Daha ?nce ayn? nedenle d?vm??t?k gerek yok ?imdi ?ok inat?? ??kt?

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ele?tirmeye kalkan? lin? etmek gibi bir durum olamaz,zira savunan ?o?u insan ele?tiri de yapm??t?r kendimden biliyorum.
                              Ele?tirmek ayr? ?ey,adam? karaktersiz,yalanc?,d?zenbaz,bedava maa? almakla ve ba?ka tak?m taraftar? olmakla su?lamak ayr? ?ey.
                              ?kisi aras?ndaki fark ince bir ?izgi de de?il ki Okan.
                              Ele?tirirken tak?m?n yarar?n? ?n plana almak gibi arg?manlarla ba?ka ba?l?klarda yaz?lan ?eyler demek ki ki?iye ?zel bir durummu?.

Kat?l?yorum Tufanc?m.

Yorum Yap

Yorumlarin elestirilerin hepsine katiliyorum
                                Bence tum icraatlarini yazalim karsilarinada basarili basarisiz sikki koyalim
                                Kac tanesi olumlu kac tanesi olumsuz ona gore degerlendirelim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X