Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bilenler i?in U?ur Meleke'yi de ele?tirdi. Onun g?r???d?r oyuncular?n yurt d???nda geli?ebilece?i fikri. "Bizim plan?m?z Bel?ika, Hollanda vb. federasyonuna m? g?venmektir?" dedi.
    En son düzenleyen Ugur Isen; 06-01-2015, 02:08.

Yorum Yap

D?n hoca be. Esas ?imdi daha fazla laz?ms?n.

Yorum Yap

Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        kesinlikle bir d?nse ah bir d?nse kl?p cag atlayacak

Yorum Yap

Ne zaman mutlu olsak sevincimiz kursa??m?zda kal?yor. ?yi bir ?ey oldu mu illa ki bir s?re sonra gidecek.
          Ah be Hoca!

Yorum Yap

bugunku konusmas?ndan sonra o kadar s?n?rl? o kadar uzgundu ki,kimse kusura bakmas?n ben?m d?yen bes?ktasl? seyden asag? kas?mpasa der gecerd? bu konuyu.
            f?rsat olsada o guzel eller?nden ?psem abim.

Yorum Yap

Aslı Nurullah Kocaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              bugunku konusmas?ndan sonra o kadar s?n?rl? o kadar uzgundu ki,kimse kusura bakmas?n ben?m d?yen bes?ktasl? seyden asag? kas?mpasa der gecerd? bu konuyu.
              f?rsat olsada o guzel eller?nden ?psem abim.
              aynen.y?k?lm?s gibiydi. ?zelikle bizim y?netime k?rg?nd?r, buna nas?l imza atarlar diye...

Yorum Yap

Fikret Orman, Ahmet Nur ?ebi ve y?netiminin yan?nda ?nder ?zen'in bu sisteme isyan edece?ini, hakk?m?z? yedirmeyece?ini, kafas?ndaki yap?y?, sistemi, d?zeni uygulayabilece?ini ve ba??ndakilerin de ona destek verece?ini d???nen iyimser arkada?lar?m?z var

Sak?n geri d?nme hocam.. Pa?ay? kurtarm??s?n bunlardan.. Allah yolunu baht?n? a??k etsin.. ?u an o y?netimdeki herkesten daha ?ok Be?ikta?'l?s?n sen benim g?z?mde.. ADAM G?B? ADAMSIN..

Yorum Yap

Bir ?ok konuda ele?tirebilir belki ama bu adam bir ?ok Be?ikta?l?y?m diyen adamdan daha Be?ikta?l?.

Yorum Yap

O g?zel insanlar o g?zel atlara binip gittiler.
                    Biz ise...

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      kesinlikle bir d?nse ah bir d?nse kl?p cag atlayacak
                      Kesinlikle....En ?ok ?imdi laz?ms?n ?nder Hoca...

Ah..ke?ke bir "geri d?n"kampanyas? vs de senin i?in yap?lsa..

Yorum Yap

?nder Hoca'n?n bu ?lke i?in fazla ?al??kan, d?r?st, ahlakl? oldu?unu d???n?yorum. verilen b?t?n s?zler yenirken adam yine terbiyesinden taviz vermiyor...

Yorum Yap

Yabanc? oyuncu portf?y?n? g?rmek isterdim ?ahsen.

Yorum Yap

Evinde wysocut sistemi olan bir insan. Daha ne denilebilir ki?

Geri d?n be hocam. ?zledik seni!

Yorum Yap

Yeni Kural ?le ?lgili A??klamalar?n? Duydum Helal Olsun Dedim Harbiden Millet Adaml??? Senden ??rensin ?nder Hocam Harbiden ?ok Profesyonel Adamm??s?n.

Yorum Yap

Kendisini cok severim.

Ama yapmis oldugu Dany i ben almadim baskalari istedi vs vs ben sadece almis gozuktum vs ciklamalari cok gereksizdi.

O donem artik yonetim mi bilic mi hangisi istediyse dany i, onlari korumak icin bu hareketi yaptiysan ben aldim diye bas bas bagirdiysan isin aslini simdi a??klamak hic hos degil.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X