Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Tak?ld?k bu parametrelere de, o 6 parametrenin hangisi yanl??t? ?

HAngisine itiraz edilebilir ?

Dany transferi do?ru demiyorum, ancak her transferin bir mant??? varsa ?zen de o mant?klar? s?ralad?.
    Dany transferinin hi? bir mant??? yoktu bence Cafer. Bu transferi mant?k ?er?evesinde a??klamaya ?al??mas? bile ba?l? ba??na bir fiyaskoydu. Forma giydi?i zamanlarda da Dany saolsun bizi hakl? ??kard?.

Sadece ?unu sormak isterdim ?nder Hocaya. Koskoca Be?ikta? Ptt 1. liginden bile eli aya?? d?zg?n bir stoper bulamaz m?yd?k ? ?stelik daha az maliyetle. Ne millet bu kadar ??ld?r?rd? nede sahada bu kadar can?m?z yanard?.

Bende biliyorum ?st d?zey stoper alamayaca??m?z? ama Dany se?enekler aras?nda en k?t?ler aras?nda bile g?sterilemezdi. B?yle bir se?im i?in ayr?ca bir yetenek gerekirdi. Hoca bunu ispatlam??t?.

?imdi yukar?daki yaz?da Dany yazan yerlere Yal??n ismini koy. Hi? bir fark yoktur arada. Kald??? yerden devam ediyor hoca.

Kendisini ?aba sarfetti?i pes etmedi?i i?in ne kadar takdir ettiysem icraatlerinden o kadar rahats?z?m.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bilic oyuncu istiyor dany ve eneramo ?nerileri ile geliniyor bunda bilic'in yapaca?? bir?ey yok.

En b?y?k hatas? basiretsizli?i ve dik duramamas? bunu kabul ediyorum.

Ancak ?nder ?zen'in bu kulupte g?revi 2. s?n?f top?ular? maliyeti ucuz diye kulube doldurmak de?ildir.

5+3 leri 8+8+8 leri savunurken yal??nlar? bulup getirmesi de?ildir.

K?t?n?n iyisi transferi yapmas? de?ildir.

Ne yapal?m lescott gelmiyor dany kald? muhabbetinin yerli muhabbetidir. Ne yapal?m param?z yok yal??n gelsin bi?imine d?nm??t?r.

Ya?l? futbolcu almayaca??z diyenler , kaliteden ve yerli transferlerin ?neminden bahsedenler 32 ya??ndaki yal??n? almayacakt? bu kadar basit.

not = Ben yal??n'?n ad?n?n ilk ??kt??? zaman da ayn?s?n? s?yledim. Bugunluk bir?ey de?il. Samimiyetime inanm?yorsan yapabilece?im bir?ey yok.
      Tamamen senin mant???nla bak?yorum,
      Bilic ' de kabul etmeyecekti o zaman bu transferleri G?kay ?
      Aln?na silah m? dayad?lar ? Dik dursayd?,istifa etseydi ?
      Bak ele?tirilerin yanl?? de?il,parantez a?ay?m.
      Sen bu mant?kla ele?tiri yaparken,konu ba?ka bir isim oldu?unda ayn? mant?kla savunman yanl??.
      Sen bunlar? s?ylersen '' Bilic ' in yapaca?? bir ?ey yok '' dersen,
      Bende kalk?p '' ?nder Hoca Lescott ve Kaboul'? istedi,y?netim alamad?.Mecburen ?nerilen Dany'i kabul etti '' derim.
      Senin mant???nla bakarsam gayet mant?kl? (?) ?eyler yazd?m.

Yorum Yap

Aslı Yasar Turkmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        yonetim almiyosa onder ozen napsin ?
        Onurlu bir sekilde ciksin istifa etsin basin toplantisinda herseyi aciklasin. Insan planlarinin programlarinin uygulatilmadigi yerde neden hala durur ki?

Yorum Yap

Ben sana diyorum ki bilic dik durmal?yd? ancak dik duramad? bu sebeple istifa edebilirdi...

O raporu haz?rlar y?netime verir y?netim almaz ... Oyuncu al?n?rsa bilic kabul ederse bilic'te bu hata da pay sahibi olur ancak genel sorumluluk y?netimdedir.

?nder ?zen ise teknik direkt?r de?ildir idarecidir. Yap?lanmaya giden tak?mda y?netimin dayatmas?n? almak zorunda de?ildir. Madem 1231123 tane ma? izledik madem scout ekibimiz var madem yap?lan?yoruz madem 5+3'e g?re plan yapt?k diyoruz , yerli kalitesinden dem vuruyoruz adam gibi transfer yapmak zorundad?r.BE??KTA?'?n paras?n? ??pe att?ramaz.

Kald? ki dany konusunda senle telefonlada konu?tuk burdada yaz??t?k ?nder ?zen genel olarak hatas?z ancak yinede b?yle bir tercih yapmamal?yd? demi?tim.

Serdar 1 , dany 2 , yal??n 3 ...

Fiyaskolar?n ard? arkas? kesilmiyor. Savunma yap?ld?k?a b?t?e yok diye sa?ma sapan futbolcular gelmeye devam ediyor.

?nder ?zen u?ur , giray, ?mer , serdar gibi top?ular? istedi de y?netim yal??n'? m? ald? ? Yada param?z yok mu dedi ?

?nder ?zen direk yal??n'a y?neldi. Madem yal??n'a y?nelecek kadar g?z?n? karartabiliyor ;

?lk geldi?inde ne demi?ti ? "18 sonunda ba?ar?s?z olursam giderim."

13 ay ge?ti. 5 ay sonra bu tak?m istenen seviyede olmazsa ?nder ?zen vaadlerini yerine getirememi? ve ba?ar?s?z oldu demektir. Ve gitmesi gerekir.

Madem y?netimin her dedi?ini kabul edecek , adam gibi top?ular getirmek yerine vas?fs?z adamlar toplayacakt?k hi? aybaba'n?n gitmesine falan gerek yoktu.

Sportif direkt?re yada bilic'e hi? gerek yoktu yap?lanmasayd?k ke?ke.

Sonu?ta Aybaba'da gayet yal??n'? falan getirtebilirdi ...

not = Aybaba'dan ne kadar nefret ederim bilirsin.

Bu da yeni KALAS'?m?z?n videolar?ndan biri i?te ... Yerli puyol yal??n.

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-tot...ktas-mac-ozeti
          En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 13-07-2014, 22:04.

Yorum Yap

Aslı Gurol Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Onurlu bir sekilde ciksin istifa etsin basin toplantisinda herseyi aciklasin. Insan planlarinin programlarinin uygulatilmadigi yerde neden hala durur ki?
            A?abey,
            Ne kadar merakl?s?n?z insanlar?n onuruna,haysiyetine laf s?ylemeye.
            ?stifa etmek baz? insanlar i?in,hatta ?o?u kesim i?in onurlu bir davran??t?r,kabul.
            Ama baz?lar? da m?cadeleyi sever,kolay pes etmez,elinden geleni yapar ve yapmaya ?al???r.
            Bu ?zellikler bu adam? onursuz mu yapar ?
            Ya da '' istifa '' y? prensipleri i?in yapanlar kadar, '' m?cadele etmeyi '' de prensipleri i?in yapanlar? haysiyetsiz,onursuz yapan ?ey nedir ?
            5 Parma??n 5 ' i bir olmad??? gibi,her insan?n ayn? prensiplere sahip olmas?n? m? bekliyorsunuz ?

Yorum Yap

Ben sana diyorum ki bilic dik durmal?yd? ancak dik duramad? bu sebeple istifa edebilirdi...

O raporu haz?rlar y?netime verir y?netim almaz ... Oyuncu al?n?rsa bilic kabul ederse bilic'te bu hata da pay sahibi olur ancak genel sorumluluk y?netimdedir.

?nder ?zen ise teknik direkt?r de?ildir idarecidir. Yap?lanmaya giden tak?mda y?netimin dayatmas?n? almak zorunda de?ildir. Madem 1231123 tane ma? izledik madem scout ekibimiz var madem yap?lan?yoruz madem 5+3'e g?re plan yapt?k diyoruz , yerli kalitesinden dem vuruyoruz adam gibi transfer yapmak zorundad?r.BE??KTA?'?n paras?n? ??pe att?ramaz.

Kald? ki dany konusunda senle telefonlada konu?tuk burdada yaz??t?k ?nder ?zen genel olarak hatas?z ancak yinede b?yle bir tercih yapmamal?yd? demi?tim.

Serdar 1 , dany 2 , yal??n 3 ...

Fiyaskolar?n ard? arkas? kesilmiyor. Savunma yap?ld?k?a b?t?e yok diye sa?ma sapan futbolcular gelmeye devam ediyor.

?nder ?zen u?ur , giray, ?mer , serdar gibi top?ular? istedi de y?netim yal??n'? m? ald? ? Yada param?z yok mu dedi ?

?nder ?zen direk yal??n'a y?neldi. Madem yal??n'a y?nelecek kadar g?z?n? karartabiliyor.

?lk geldi?inde ne demi?ti ? 18 sonunda ba?ar?s?z olursam giderim.

13 ay ge?ti.

5 ay sonra bu tak?m istenen seviyede olmazsa ?nder ?zen vaadlerini yerine getirememi? ve ba?ar?s?z oldu demektir. Ve gitmesi gerekir.

Madem y?netimin her dedi?ini kabul edecek , adam gibi top?ular getirmek yerine vas?fs?z adamlar toplayacakt?k hi? aybaba'n?n gitmesine falan gerek yoktu.

Sportif direkt?re'de yada bilic'e gerek yoktu yap?lanmasayd?k ke?ke.

Sonu?ta Aybaba'da gayet yal??n'? falan getirtebilirdi ...

not = Aybaba'dan ne kadar nefret ederim bilirsin.

Bu da yeni KALAS'?m?z?n videolar?ndan biri i?te ... Yerli puyol yal??n.

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-tot...ktas-mac-ozeti
              Bunu nerde dedin G?kay ?
              '' ?stifa edebilirdi kabul '' ile '' Dik durmal?,istifa etmeliydi '' kelamlar?n?n aras?nda ki anlam fark?n?n b?y?k oldu?u ?ok bariz.
              Madem Bilic kal?rsa hata yapm?? olur diyorsun,neden yazm?yorsun Bilic topicine istifa diye ?
              Madem burda adamc?l?k d?n?yor,y?netimin adam?,y?netimin piyonu olmalar?ndan bahsediyoruz.
              Fikret Orman > ?nder ?zen > Slaven Bilic
              ?nder ?zen y?netimin piyonu oluyorsa,Bilic ' de ?nder ?zen'in piyonu oluyor.
              O mant?kla ?nder ?zen'i istifaya davet etti?in kadar Bilic ' i de istifaya davet etmen gerekmez mi ?
              Hala ge?en sezondan bahsediyorsun,hala ?s?t?p ?s?t?p Dany diyorsun.
              Bak Serdar transferi hatad?r ama kabul edilebilir bir hatad?r,yahu 3 ay oldu hala bek bulam?yorsun.
              Yok i?te,?lkede bek yok.?u an al?nabilecek tek bek Tar?k,o da sizin kar?? oldu?unuz dev?irmenin ?r?n? bir bek.
              ?ener,Salih,Veysel aras?ndan Serdar gelmi?,bu ?imdi ?ok mu bariz bir hata ?
              ?ener,Salih veya Veysel'den biri gelse ?ok mu fark edecekti ? Yahu bunlar ayn? kalibrede futbolcular.
              Bak kendi a?z?nla s?yl?yorsun,daha 5 ay var.E?er vaadlerini yerine getiremezse gider.
              Tabi gidene kadar ele?tirilmeyecek diye bir ?ey yok,elbette gelin ele?tirelim,
              ama '' fiyaskosun,istifa et '' birbirinin kopyas? arg?manlar ezbercili?e giriyor.
              Yahu ?artlar? zor i?te bu adamlar?n,Bilic ' in de zor,?nder ?zen'inde,bu kadar basit.
              ?artlar zor diye bu hataya tahamm?l?m?z az diye adamlar?n hi? hata yapmamas?n? bekliyoruz.
              ?u transfer sezonu bitsin,6 ay ge?sin,?yle veya b?yle hepimizin akl?nda net bir fikir olacak.
              Ama gidip gelip,kan daval?n?zm?? gibi sabah ak?am ayn? arg?manlar? s?ralaman?z?n bir faydas? yok.
              Her ?eyden ?nce Bilic ve ?nder ?zen'in fikir ayr?l?klar? ya?asada,ayn? gemide olduklar?n? unutmay?n.
              2 ' sinden birinin gidi?inin,y?netimin yine g?nahlar?n?n ke?isi olaca?? ger?e?inide bir kenara yaz?n.

Yorum Yap

Transfer topicinde konu?uldu orda defalarca dile getirildi o s?yledi?in s?z. Sen g?rmemi? olabilirsin.

Yal??n transferinin en b?y?k sorumlulu?u ?zen'e aittir.

O istemi?tir , o getirmi?tir. Ne y?netim ne bilic bu konuda ?zen kadar sorumlu de?ildir.

E?er silsile olarak bak?l?rsa ?nder ?zen'in anla?mas? ve istemesi yanl??t?r , y?netimin almas? yanl??t?r , bilic'in kabul etmesi yanl??t?r.Ve hepsinde hata pay? vard?r ancak sorumlu ?NDER ?ZEN'D?R.

Bu ?ok net ve ?ok a??kt?r.

Bilic'in ?nder ?zen'in kuklas? olmas? bu transferden dolay? istifa etmesi anlam?na gelmez. Yal??n k?t? oynar Be?ikta? ma? kaybeder bilic ??kar basar istifas?n? gider bu kadar basit. Yada 2 g?n sonra benim istedi?im adamlar? alm?yorsunuz der basar istifas?n? gider.

?stifa etmezse o da sorumlulu?u kabullenmi? olur. Ancak hedefteki isim o de?il bu transferi getiren ve ger?ekle?tiren ?nder ?zen'dir. Bunu sende ?ok net biliyorsun.

Bilic i?in en fazla neden kabul ettin yal??n'? diyebilirsin ? Sonu?ta yal??n'? tan?maz etmez , kendisinin yerli stoper bulma zorunlulu?u yoktur. Scout de?ildir.

?nder ?zen i?in ise neden TRANSFER ETT?N diyebilirsin ... Yani direk ?nder ?zen'i sorumlu tutars?n.

Sonu? olarak bir ?irkette yada herhangi bir yerde hata herzaman hatada en b?y?k pay sahibi olan ki?iye kesilir.Ve burda da pay ?nder ?zen'dedir.

Bu y?zden de bilic topicine gidip istifa yazmak olduk?a ironik ve komik olur.

Nas?l bilic'in yapt??? taktiklerden dolay? ?nder ?zen'e istifa denilemezse bu olay da da bilic'e istifa denilemez.

Ancak tekrar ediyorum karakterli biri ise bilic'in de istifa etmesi , benim istediklerimi yapm?yorsunuz diye gitmesi gerekir.

Yorum Yap

Onder Hoca senide yanan ev muhabbetine kafalam??lar demekki.

Sen konu?urken toz pembe d?nya ?iziyorsun hayat?n ger?e?i ?ok ba?ka.

Yorum Yap

"yal??n bi kere kramponlar?n? al?p gelecek. bu b?y?k bi art?."
                    hadi tv'ye ??k da bi gaz?n? al taraftar?n.

"y?netim yapt?rm?yor yeeeaaa" bahanelerine de inanm?yorum art?k.
                    ?nder ?zen de bili? de bu kadar istemedi?i transfer + istediklerinin al?nmamas? durumunda hala g?revde olmamal?.
                    demek ki ?yle bi ?ey yok.

Yorum Yap

Transfer topicinde konu?uldu orda defalarca dile getirildi o s?yledi?in s?z. Sen g?rmemi? olabilirsin.

Yal??n transferinin en b?y?k sorumlulu?u ?zen'e aittir.

O istemi?tir , o getirmi?tir. Ne y?netim ne bilic bu konuda ?zen kadar sorumlu de?ildir.

E?er silsile olarak bak?l?rsa ?nder ?zen'in anla?mas? ve istemesi yanl??t?r , y?netimin almas? yanl??t?r , bilic'in kabul etmesi yanl??t?r.Ve hepsinde hata pay? vard?r ancak sorumlu ?NDER ?ZEN'D?R.

Bu ?ok net ve ?ok a??kt?r.

Bilic'in ?nder ?zen'in kuklas? olmas? bu transferden dolay? istifa etmesi anlam?na gelmez. Yal??n k?t? oynar Be?ikta? ma? kaybeder bilic ??kar basar istifas?n? gider bu kadar basit. Yada 2 g?n sonra benim istedi?im adamlar? alm?yorsunuz der basar istifas?n? gider.

?stifa etmezse o da sorumlulu?u kabullenmi? olur. Ancak hedefteki isim o de?il bu transferi getiren ve ger?ekle?tiren ?nder ?zen'dir. Bunu sende ?ok net biliyorsun.

Bilic i?in en fazla neden kabul ettin yal??n'? diyebilirsin ? Sonu?ta yal??n'? tan?maz etmez , kendisinin yerli stoper bulma zorunlulu?u yoktur. Scout de?ildir.

?nder ?zen i?in ise neden TRANSFER ETT?N diyebilirsin ... Yani direk ?nder ?zen'i sorumlu tutars?n.

Sonu? olarak bir ?irkette yada herhangi bir yerde hata herzaman hatada en b?y?k pay sahibi olan ki?iye kesilir.Ve burda da pay ?nder ?zen'dedir.

Bu y?zden de bilic topicine gidip istifa yazmak olduk?a ironik ve komik olur.

Nas?l bilic'in yapt??? taktiklerden dolay? ?nder ?zen'e istifa denilemezse bu olay da da bilic'e istifa denilemez.

Ancak tekrar ediyorum karakterli biri ise bilic'in de istifa etmesi , benim istediklerimi yapm?yorsunuz diye gitmesi gerekir.
                      G?kay,
                      Ben ne s?ylemiyorsam ona cevap veriyorsun.
                      Ben bu transferden dolay? Bilic istifa etsin mi diyorum ?
                      Her ?eyden ?nce benim bu kadar yazd?klar?m? '' Bilic istifa '' ya m? ba?l?yorsun ?
                      Ben Bilic istifa etsin demiyorum,tamamen senin bak?? a??nla yakla??yorum.
                      Bak ben ?nder Hoca'n?nda Slaven Bilic ' inde arkas?nday?m.
                      ?kisininde hatalar? var,bu sezon ikisininde kaderini ?izecek.
                      Yal??n transferinin a??klamas?n? yapt?m,Dany transferiyle bir tutmad?m.
                      Yal??n k?t? oynarsa,Bilic istifa eder gider diyorsun.
                      Ee yine ayn? yere geldik Bende diyorum ki '' Yal??n k?t? oynarsa,tak?ma katk? sa?layamazsa '' ?nder ?zen istifa deriz.
                      Sen sahaya ??kmam?? Yal??n i?in ?nder ?zen'i istifaya davet ederken,
                      Bu transferin sadece sahaya ??kmam?? olmas?ndan nas?l Bilic ' e istifa et denilemez diyorsun ?
                      Ayr?ca sen sahaya ??kmam?? bir adam derken,Bilic saha i?inde g?rmeli derken ister istemez bu transferin olumlu ??kma durumunu kabul ediyorsun de?il mi ?
                      Eee olumlu yahut katk? sa?lamas? muhtemel bir adam? ( farzedelim ki bu oran % de 50 ) nas?l bir anda karalay?p sportif direkt?r?n istifas?na kadar getiriyorsun.
                      Bilic istifa demen i?in Yal??n'? sahada g?rmesini bekledi?in kadar,?nder ?zen'e de bu m?samahay? g?stermenin ne gibi bir yanl?? taraf? olabilir ki ?
                      Yani s?rf birinin bu transferde % de 60,birininde % de 40 pay? var diye,daha ?ok pay? olan gitmeli tezinin mant?kl? taraf? ne ki ?
                      Bak yine s?yleyeyim,ele?tirilerinde kat?ld???m noktalar var.
                      Sadece istifaya davet etmene ve konu '' x ?ahsa '' d?nd???nde farkl? mant??? kullanman? yanl?? buluyorum.
                      Senin direk Yal??n transferinin sorumlusu diye istifa etmeli dedi?in ?nder ?zen i?in kulland???n arg?man?,
                      Sadece Eneramo transferi i?in kullan?p,Bilic ' i istifaya davet edebiliriz de?il mi ?

Yorum Yap

Dann'den sonra, Yal??n transferiyle bizi bir kez daha sevindiren(!) ?nder ?zen'e te?ekk?r ediyorum. danny transfer edilirken tvde bi?eyler anlatm??t? bi tanesi bile akl?mda de?il ??nk? ben danny'nin ne oldu?unu biliyordum, ?imdi de yal??n'? a??klas?n istedi?i kadar...

Yorum Yap

bana 8+8+8 i anlat..

sonra birde d?n kendine aynada anlat...

yaz?klar olsun!

Yorum Yap

Aslı Kadir Esmeray tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Dann'den sonra, Yal??n transferiyle bizi bir kez daha sevindiren(!) ?nder ?zen'e te?ekk?r ediyorum. danny transfer edilirken tvde bi?eyler anlatm??t? bi tanesi bile akl?mda de?il ??nk? ben danny'nin ne oldu?unu biliyordum, ?imdi de yal??n'? a??klas?n istedi?i kadar...
                            bu sefer kaz??? be?ikta? ve taraftara de?il yal??n'a atm??.
                            ger?e yal??nla ?n protokol falan bi?i imzalad?larsa umar?m tazminat falan ??kmaz ba??m?za.

Yorum Yap

iyi dayan?yor valla bu beceriksizlerin yan?nda.

Yorum Yap

B?t?n boku yine hocaya y?kmaya ?al???yorlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X