Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?nder hoca re?eteyi vermi? ama hi?bir?eyi sallamayan bir hocam?z var.kendi bildi?ini okuyor hep.bu inatlar 2 y?ld?r Be?ikta?? ligden kopar?yor.

Yorum Yap

y?netim kulak kabart?yor herhalde b?yle a??klama yapt?klar?na g?re bug?n

"Sivasspor ma??nda oynayan futbolcular?m?z ko?unun ard?ndan a?ma-germe hareketleri yapt?ktan sonra idman? tamamlad?. "

Yorum Yap

Aslı Osman Erken tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?nder Hoca insan olarak s?per biri olabilir,
        g?r??leri ve s?ylemleri buna bende dahil bir ?ok taraftar? memnun edebilir fakat Be?ikta?'dan da ayr?lmas?n?n en b?y?k nedenlerinden biri olan ego g?sterilir.
        Zira sohbet muhabbet ortamlar?nda i?inde elbet m?bala?a vard?r (bunu aktaran ki?i Alpay ?zalan)
        ''Bu ?lkede en iyi kondisyoner benim, 2. benim, 3.'de benim... Benden sonra bana en yak?n ki?i Ersun Yanal'' ifadelerini kullanm??. Ayn? minvalde bir olay? Oktay Derelio?lu da s?ylemi?ti.
        Bili? ile bir ?ok konuda anla?amad??? ve ?zellikle menejerler noktas?nda fikir ayr?l?klar? da s?recin gerilmesinde b?y?k etken olmu?.
        Fb'nin ceyrek finale ciktigi sene ve bulundugu sure zarfinda kondisyonun hakkini veren nice adamdi kendisi. Hani Fener bu zamana dek saglam geldiyse bunun sebebide Onder Ozendir acikcasi hakkidirda bunu soylemek. Fb taraftari bile ayri tutar Onder Ozeni iyi bir analizcidir ego yapmak ki hic yaptigini sanmiyorum hakkidirda.

Yorum Yap

Aslı Can Gulduren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Onder hoca 45 maca ulasilmasina ragmen hala yukleme yapiliyorsa be?ikta? intihar ediyo dedi 23 24 yasindaki oyuncu grubu bu kadar yorgun olamaz sakatl?klar ust uste gelir hersey olur dedi
          Aynen oyle bir takim en fazla sezon ortas?na kadar kondisyon basar,sezon sonuna dogru agir idmanlara devam edersen yorgun ve bitkin bir takim olursun.

Yorum Yap

Ligin en gen? takimlarindan biri olmakla ?v?n?yoruz ama oyuncular sahada s?r?n?yor resmen. Burda ba?ka bi?ey var demektir.?nder hocanin s?ylediklerine katiliyorum sonu?ta kendisi her ne kadar yorumcuda olsa ?uan, ayni zamanda bir hocadir.

Yorum Yap

?nder ?zen' i pek tutmam, sevmem de ama bu konuda hakl? olma olas?l??? y?ksek. Son haftalar?, ma?lar?n son dakikalar?n ??kartamay???m?z?n teknik olarak a??klamas? bu olabilir.Yine de muallakta kald?m.

Yorum Yap

Dedikleri do?ruysa yuh diyorum. Bakkal m? y?netiyoruz yahu. G?nder bir ekip, Avrupa'da kul?pler nas?l yap?yor ??rensin gelsin. ?ok mu zor anlam?yorum ki.

Yorum Yap

?nder Hoca biraz karn?ndan konu?mu?.Sivas ma??ndaki durgun oyunumuzu y?kleme yap?lm?? olabilece?i ihtimaline ba?l?yor.Direkt olarak y?kleme yap?ld???n? s?ylemiyor.Benim evim Ata?ehir'de,Be?ikta? ?mraniye'de ben nereden bileyim y?kleme yap?l?p yap?lmad???n? diyor.

Belki de zarar vermemek i?in ?yle ?st? kapal? s?yl?yordur,bilmiyorum.Ama Hasan ?a?'?n bile "Mart ay?nda y?kleme mi olurmu??" diye ??k??abilece?i kadar abz?rt bir konuda bizim teknik heyetimiz nas?l b?yle bir hata yapabilir? B?yle bir ?eye nas?l ihtimal verilebilir? Nicola Jurcevic'i,Edin Terzic'i falan hepsini ge?tim.Bu tak?m?n atletik performans departman? ?efi Dolu Arslan de?il mi yahu? ?nder Hoca'n?n hakk?nda "Antrenman bilimi ve atletik performans konusunda ?lkenin 1 numaras?d?r.Hatta kendisinden sonraki 10 s?ra da kendisine aittir.Di?erleri 11.s?radan ba?lar" getirdi?i Dolu Arslan.E nas?l yap?l?r o zaman b?yle bir ?ey?

?nder Hocay? ?ok severim,bo? konu?acak bir adam da de?il.Sivas deplasman?ndaki temposuz oyunumuzu bir ?eylere ba?lama ihtiyac? hissetmi? gibi geldi bana.Sanki tak?m? koruma refleksi gibi."Tak?m gitmedi ama ?undan dolay? gidememi? olabilir" demek i?in.Ya da sonraki haftalarda sak?n ola bu hatay? yapmay?n demek i?in.

Yorum Yap

?nder hocan?n bahsetti?i lastik ?ekme antrenman?n? buldum. 4 mart tarihli antrenman. Bu lastik ?ekme olay? hakikaten y?kleme ama?l? m? kullan?l?yor?

http://www.bjk.com.tr//media/photos/...8718287946.jpg

Yorum Yap

Bu konunun ?zerine gidilmeli ve mutlaka a??klama yap?lmal?. Sivas ma??ndaki oyun bi?eylerin a??klanmas? ve konu?ulmas?n? gerektiriyor bence oynamadan ?? puan ald?k resmen en az?ndan testi k?r?lmadan ?are bulal?mda sonraki haftalarda b?yle bir duruma d??meyelim.

Lig yeniden ba?lad? zorlu bi s?rece girdik avrupa ma?lar?da oyn?ycaz oyunculara y?kleme yap?ld?ysa bir bildikleri vard?r muhakkak yo?un ma? trafi?ine girildi?i i?in lig sonunu bulal?m diye bi?eyler yap?lm??ta olabilir yapanlar?nda kendine g?re bildi?i do?ru bi?eyler olabilir ama bunlar?n bi a??klama yap?l?p taraftar?n bilgilendirilmesi gerekir. Bizim olay?m?z ko?an ve pres yapan bi tak?m olmam?z zaten bu ?zelli?imizden uzakla??rsak hem ?ampiyonluk gider hemde uefa dan elenir ligi zor bitiririz. Sivas ma??ndaki performans hi? iyi olmad?.

Yorum Yap

ge?en y?l ligin ilk yar?s?nda yapt???m?z tempoyu 2.yar?s?nda yapamam??t?k bu senede ayn? senaryo var oyuncular ?ok hareketsiz pas opsiyonumuz ?ok azald? yava? oynuyoruz.

Yorum Yap

?nder ?zeni d?nlemed?m ama bunu kes?n olarak soylemem?st?r d?ye d???n?yorum olab?l?r anlam?nda bahsetm?st?r
                          B?l?c hocal???n?n d???nda futbolcu olarak ney?n ne zaman yap?laca??n? b?l?yordur
                          onun yan?nda yard?mca?lar?n?n heps? konular?nda en ?y? olanlar
                          kondisyondan ote konsantrasyon ve rotasyon sorunu oldu?unu d???n?yorum
                          kond?syon ve y?kleme sorunu olan tak?m 10 gun once l?verpoolda patlard?... cok k?tlend?kler? buyuk hedef ma?lardan sonra l?g ma?lar?na konsantre olam?yoruz
                          Olcay nedense her sezonun ?k?nc? devreler?nde kay?p
                          Sosa kac haftad?r yok
                          ma?larda Sosa s?f?r katk? Olcayda yar?m katk? d?yel?m b?yle olunca tak?m nas?l ayakta kalacak b?tmes? cok normal

Yorum Yap

Sezonu en erken a??p en ?ok ma?? yapan bir tak?m olarak sezon sonuna do?ru yorgunluklar?n ba? g?stermesinden daha do?al bir ?ey yok bence.

Yorum Yap

izleyemeyenler varsa....

?nder hoca ho? konu?maz.
                              e?er ortaya "42. ma??n? oynayan bir futbol tak?m? art?k y?kleme yapmaz" gibi bi laf at?yosa bo? de?ildir.
                              y?kleme yap?ld???n? bildi?i i?in s?ylemi?tir.
                              ara?t?r?lmas? laz?m.

Yorum Yap

1.20 deki oflamas? bi ?eylerin yolunda gitmedi?ini g?steriyor. Yanl?? varsa ki var gibi. ?n?Allah hemen bu yoldan d?neriz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X