Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?ok yaz?k.

Yorum Yap

Aslı Cagatay Nizam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Buras? T?rkiye
      buras? akla, bilime ,eme?e, gelece?e yat?r?ma inananlar?n de?il , g?c? paray? yalakal??? pi?kinlikleri y?celtenlerin ?lkesi , b?rak Be?ikta? ? etraf?na bak ?al??t???n i?yerine , sokakta kar??la?t???n adamlara burada her?ey g?nl?k ya?an?r.
      ama lafa gelince en fazla kullan?lan kal?p " helal olsun adamlara 10 sene sabrettiler" dir.
      uzun bir ?zet ge?mek gerekirse 37 ya??nday?m o ortal??? kas?p kavuran Seba n?n Be?ikta? ?n? izlerken biri gelip bug?nleri anlatsa herhalde dalga ge?iyor derdim.Hep Seba gibi birisi olacak sand?k herhalde ba?kanlar?m?z 2 sene hi?bir?ey yapamayan Gordon milne ile devam karar? alacak tek yanl???nda en iyi zaman?nda ki sergenin bile g?z?n?n ya??na bakmayacak s?z? senet ?n?nde ceket iliklenecek adamlar y?netecek hep.Ama olmad? hatta olmamas?ndan daha k?t?s? k?t?leri oldu.o g?n bu avrupada andorra seviyesinde ki ?lkenin ?ok ?n?nde bir Be?ikta? vard? 16-17 ya??nda gen?lere ?ans veren onlar? bulan oynatan ?ampiyon olan posalar? ??kt?ktan sonrada fenere gs ye ?akan bir Be?ikta? Vard?.
      bu gelenek asl?nda Seba ile bitmedi , Seba n?n bu biraz yerel kalan ama g?n?n?n ilerisinde ki sistem Bilgili nin efsane y?netimi ile global bir hal almaya ba?lam??t? ki i?te buras? ?ok ac? bir k?r?lma noktas?d?r , biryerlerden d??meye bast?lar ve biz daha ne olup bitti?ini bug?n bile kavrayamaz iken Bilgili ba?kan gitti. yenine hepinizin ma?lumu YD d?nemi art?k izlerken kahrolunan bir Be?ikta? hersene yenilen yutulan s?zler , t?k?rd???n? yalamaktan kay??a d?nm?? diller , plans?z programs?z tamamen goygoy ile y?netilen kl?p ve tv kanallar?na ba?lan?p alay konusu olan Be?ikta? ba?kanlar? d?nemi ba?lad?. YD kl?b? bat?r?p ka?arken art?k kimsede ne bir heyecan ne bir sevgi ne bir umut b?rakm??t? , bo? g?zlerle derbi izledi?imi hat?rl?yorum.bu kabus herkesin bekledi?inden uzun s?rd? ve bunun en b?y?k su?lusu kimse kusura bakmas?n taraftard?.ba?ar?s?zl??? ve ezilmeyi ??renen taraftar.
      bundan bir y?l ?? ay ?nce fikret orman i?in b?y?k f?rsat alt?n tepsi i?inde ?n?ne geldi hem YD gibi bir?eyden sonra ba?kan olman?n kredisi cebinde ve sessiz ve b?y?k bir ?o?unlu?un Be?ikta? ?n?n ?zledi?i bir projenin kozu "Zeki ?nder ?zen"
      bu proje daha emekleme a?amas?nda iken yokedildi ve dirayetsiz bir ba?kan buna boyun e?di.bana bir tane paral? y?netici mesela Ahmet Nur ?ebi gibi s?yleyin ki brezilyadan pilot tak?m bulal?m desin , bel?ikadan pilot tak?m bulsun , antrenman modellerini ?a?da? d?zeye getirsin , 19-20 ya??nda gen?ler bulsun , antranman sahas?n?n ?imlerine kadar bu i?i bilsin.
      tek bir isim sayamazs?n?z ??nk? t?rkiyede futbol ?ubesinden sorumlu y?netici olman?n tek ?art? vard?r a?abeylik yapmak (bu kadar salak?a bir ?ey bi bizde var) ve kaybedilen ma? sonras? hakeme sallamak.
      ben ve benim gibi d???nenler sizin gibi fosille?mi? y?neticilere i?imiz yanarak diyoruz ki ;
      alt?nsay ile gelecekte biz ???k g?rd?k ?nder ?zen ile bir ???k g?rd?k gelecekte , senin yar?n ?ampiyon olman ?ok kolay e?risi do?rusuna YD zaman?nda bile geldi olduk.ben temelleri 2000 y?l?nda at?lan almanya olmak istiyorum , ben 10 senelik bir proje olan 2000 li y?llar?n barcelona s? olmak istiyorum ben dortmund olmak istiyorum.ve bu bizim genlerimizde var.sen bizi ba?kas?na d?n??t?rmeye ?al??ma.
      Ve bug?n tarihi bir f?rsat ka?t? benimde umutlar?mla birlikte.
      Parmaklarina sa?l?k

Yorum Yap

Aslı Cagatay Nizam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Buras? T?rkiye
        buras? akla, bilime ,eme?e, gelece?e yat?r?ma inananlar?n de?il , g?c? paray? yalakal??? pi?kinlikleri y?celtenlerin ?lkesi , b?rak Be?ikta? ? etraf?na bak ?al??t???n i?yerine , sokakta kar??la?t???n adamlara burada her?ey g?nl?k ya?an?r.
        ama lafa gelince en fazla kullan?lan kal?p " helal olsun adamlara 10 sene sabrettiler" dir.
        uzun bir ?zet ge?mek gerekirse 37 ya??nday?m o ortal??? kas?p kavuran Seba n?n Be?ikta? ?n? izlerken biri gelip bug?nleri anlatsa herhalde dalga ge?iyor derdim.Hep Seba gibi birisi olacak sand?k herhalde ba?kanlar?m?z 2 sene hi?bir?ey yapamayan Gordon milne ile devam karar? alacak tek yanl???nda en iyi zaman?nda ki sergenin bile g?z?n?n ya??na bakmayacak s?z? senet ?n?nde ceket iliklenecek adamlar y?netecek hep.Ama olmad? hatta olmamas?ndan daha k?t?s? k?t?leri oldu.o g?n bu avrupada andorra seviyesinde ki ?lkenin ?ok ?n?nde bir Be?ikta? vard? 16-17 ya??nda gen?lere ?ans veren onlar? bulan oynatan ?ampiyon olan posalar? ??kt?ktan sonrada fenere gs ye ?akan bir Be?ikta? Vard?.
        bu gelenek asl?nda Seba ile bitmedi , Seba n?n bu biraz yerel kalan ama g?n?n?n ilerisinde ki sistem Bilgili nin efsane y?netimi ile global bir hal almaya ba?lam??t? ki i?te buras? ?ok ac? bir k?r?lma noktas?d?r , biryerlerden d??meye bast?lar ve biz daha ne olup bitti?ini bug?n bile kavrayamaz iken Bilgili ba?kan gitti. yenine hepinizin ma?lumu YD d?nemi art?k izlerken kahrolunan bir Be?ikta? hersene yenilen yutulan s?zler , t?k?rd???n? yalamaktan kay??a d?nm?? diller , plans?z programs?z tamamen goygoy ile y?netilen kl?p ve tv kanallar?na ba?lan?p alay konusu olan Be?ikta? ba?kanlar? d?nemi ba?lad?. YD kl?b? bat?r?p ka?arken art?k kimsede ne bir heyecan ne bir sevgi ne bir umut b?rakm??t? , bo? g?zlerle derbi izledi?imi hat?rl?yorum.bu kabus herkesin bekledi?inden uzun s?rd? ve bunun en b?y?k su?lusu kimse kusura bakmas?n taraftard?.ba?ar?s?zl??? ve ezilmeyi ??renen taraftar.
        bundan bir y?l ?? ay ?nce fikret orman i?in b?y?k f?rsat alt?n tepsi i?inde ?n?ne geldi hem YD gibi bir?eyden sonra ba?kan olman?n kredisi cebinde ve sessiz ve b?y?k bir ?o?unlu?un Be?ikta? ?n?n ?zledi?i bir projenin kozu "Zeki ?nder ?zen"
        bu proje daha emekleme a?amas?nda iken yokedildi ve dirayetsiz bir ba?kan buna boyun e?di.bana bir tane paral? y?netici mesela Ahmet Nur ?ebi gibi s?yleyin ki brezilyadan pilot tak?m bulal?m desin , bel?ikadan pilot tak?m bulsun , antrenman modellerini ?a?da? d?zeye getirsin , 19-20 ya??nda gen?ler bulsun , antranman sahas?n?n ?imlerine kadar bu i?i bilsin.
        tek bir isim sayamazs?n?z ??nk? t?rkiyede futbol ?ubesinden sorumlu y?netici olman?n tek ?art? vard?r a?abeylik yapmak (bu kadar salak?a bir ?ey bi bizde var) ve kaybedilen ma? sonras? hakeme sallamak.
        ben ve benim gibi d???nenler sizin gibi fosille?mi? y?neticilere i?imiz yanarak diyoruz ki ;
        alt?nsay ile gelecekte biz ???k g?rd?k ?nder ?zen ile bir ???k g?rd?k gelecekte , senin yar?n ?ampiyon olman ?ok kolay e?risi do?rusuna YD zaman?nda bile geldi olduk.ben temelleri 2000 y?l?nda at?lan almanya olmak istiyorum , ben 10 senelik bir proje olan 2000 li y?llar?n barcelona s? olmak istiyorum ben dortmund olmak istiyorum.ve bu bizim genlerimizde var.sen bizi ba?kas?na d?n??t?rmeye ?al??ma.
        Ve bug?n tarihi bir f?rsat ka?t? benimde umutlar?mla birlikte.
        eline sa?l?k karde? duygular?ma terc?man olmu?sun

Yorum Yap

Hep akl?mda bas?n toplant?s?ndaki gibi "umutlu" kals?n diye istifa konu?mas?n? dinleyemedim.

Yolun a??k olsun hocam, her zaman ba?ar?l? ol ve en ?nemlisi hep ADAM kal.

Yorum Yap

?imdi yar?n demba ba ve 1-2 transfer gelir ?ak ?akc?lar ortaya ??kar.
            sen bir yola ??km??san ve bir olu?umda karar k?lm??san koyacaks?n a??rl???n? AN? mi Bili?mi kim ?omakl?yorsa g?ndereceksin bakmayacaks?n g?z?n?n ya??na.
            ?NDER ?ZEN?N S?YLED?KLER? Y?NET?C?LER?N ANLADIKLARI
            1-tesislerde menejer y?netici olmayacak (tesislerin anas?n? yoL ge?en han? yapt?lar.)
            2-futboldan tek sorumlu benim. (1 ay sonra kavalc? AN? vs vs vs)
            3-Transferle ilgili kimse konu?mayacak ( adamlar kamera kar??s?nda yat?p kalkmaya ba?lad?)
            4-Gece gezmelerine son. (y?neticilerle alemler ba?lad?)
            5-Sezer ve toraman? isteniyorum. (haftada bir y?netim affetti.)
            6-?u oyuncunun i?ini bitirin. ( Ronaldinho ile masaya oturun)
            7-PTT1 den pilot tak?m al. (?ok pahal? amat?r tak?m olsun.)
            8-?u oyuncuyu sat?n kalmak istemiyor (taraftar bizi tefe t?fe kor.)

Yorum Yap

Dany geldi?i g?n bitmi?tin benim i?in Yal??n olay?da eklenince istifan en do?ru karard?..

Yorum Yap

Hani yedirmeyecektik ? ?ntro'yu unutmuyorum.Sadece bas?na kar?? m? yedirmeyecektik ?

Ne ?ok pi?manl?klar?m?z var yak?n ve uzak tarihimizde.

Yorum Yap

in?allah bu y?netimden kurtulduktan sonra yollar?m?z yine kesi?ir kendisiyle.

Yorum Yap

tak?mda m?thi? bir disiplinsizlik vard?. art?k bu senin su?un muydu yoksa zaten gev?ek oyuncular?n oldu?u bir d?neme mi denk geldin bilemedim say?n ?zen.

yine yeniden s?ylemek istiyorum. be?ikta??m?z?n ?irketle?me zaman?, b?y?k bir ?irkete devredilme zaman? gelmi?tir. ?ok kirli insan var bizde. di?er tak?mlardakinden daha fazla kirli i? d?n?yor malesef.

Yorum Yap

Aslı Sabri Haluk Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Yaz?k oldu. Tarihi bir proje ??pe at?ld?. Umar?m yerine gelecek ki?i hepimizi mutlu eder..
                      Yaz?k edene bakmak laz?m abi.

Yorum Yap

Bize sinan engin m?stehak Baz? sayfalarda g?r?yorum ciddi ciddi, ne g?nlere kald?k arkada?.

Yorum Yap

Beyaz futbol kariyeri ne olacak sinan Engin'in?... Quaresma gelsin :-)

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

Fikret Orman se?imlerde sportif direkt?r gelecek,art?k bran?lar? profesyonellere b?rakaca??z,y?neticiler kar??mayacak dedi?inde ?ok net yalan s?yledi?ini biliyordum.Bug?n gelinen noktada da yan?lmad???m? g?r?yorum.Fikret Orman ve y?netimi tee en ba?tan ?brahim Alt?nsay'? da kul?pten ka??rtarak ne mal oldu?unu g?stermi?ti.Bu adamlardan bir cac?k olmayacak.Bunlar gidene kadar bize g?lmek yine haram.

Yorum Yap

Sevdi?imiz be?endi?imiz hangi futbolcu, y?netici, teknik adam bize yar oldu ki sen olas?n be Hocam
                              Seni de istifaya zorlad?lar senide yediler burada..
                              Kesinlikle i?im hep bir buruk kalacak art?k, hep i?imde bir ke?ke kalacak...

Yolun a??k olsun hocam, g?n gelir elbet de?erini herkes daha net anlar..

Be?ikta?'?m i?in ne hay?rl?ysa o olsun ne diyeyim..

Yorum Yap

Aslı ?emsi ?ek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Fikret Orman se?imlerde sportif direkt?r gelecek,art?k bran?lar? profesyonellere b?rakaca??z,y?neticiler kar??mayacak dedi?inde ?ok net yalan s?yledi?ini biliyordum.Bug?n gelinen noktada da yan?lmad???m? g?r?yorum.Fikret Orman ve y?netimi tee en ba?tan ?brahim Alt?nsay'? da kul?pten ka??rtarak ne mal oldu?unu g?stermi?ti.Bu adamlardan bir cac?k olmayacak.Bunlar gidene kadar bize g?lmek yine haram.
                                bu fikret orman ve yan?ndaki esnaf ve sanatkarlar odas? tayfas? ?evrelerinde kendilerinden daha zeki adam g?rmek istemiyorlar ben bunu anlad?m. dedi?ine kat?l?yorum bu adamlardan ne yo?urt olur ne cac?k

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X