Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Radyo program?n? mutlaka dinleyin

'' winner tak?m istiyorsan winner seyirci olacaks?n ''

Yorum Yap

Sadece b?y?k bir futbol adam? de?il ayn? zamanda ?ok da b?y?k bi adams?n. Elbet bir g?n yollar?m?z kesi?ecek tekrardan hocam.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Tayfur Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Radyo program?n? mutlaka dinleyin

'' winner tak?m istiyorsan winner seyirci olacaks?n ''
        Okadar do?ru bir bak?? a??s? ki bu ?ok g?zel s?ylemi? hoca. En ufak bir sendelemede bizden bir?ey olmaz yand?k bittik edebiyat? bizi bir yere ulastirmaz evet bunda Son 10 y?lda ya?ad???m?z hayal kirikliklarinin etkisi var ama bundan siyrilmadan bizden hi?bir?ey olmaz. Bu kadar pesimistlik,olumsuzluk,karamsarl?k yak??m?yor bu taraftara

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

?nder ?zeni izledim adam resmen i? ?ekti, 42 ma? yapm?? tak?ma y?kleme yapamazs?n?z, yaparsan?z sahada y?r?meye ba?lar dedi.

Hatta Hasan ?a?a k?zd? bu konuyu a?t? diye, resmen adam?n i?ine dert olmu?.

Yanl?? antrenman teknikleri yap?l?yor belli ki.

Yorum Yap

Ge?en sene de dost sohbetlerinde Bilic'in antrenman tekniklerine sayd?r?yor diye duymu?tum. Bug?n dayanamad? patlad? demek ki. Belki ?nder ?zen'in fikirler yanl??t?r, oras? ayr? ama tak?m?n halini de d???n?nce ilgin? geldi bu yorumlar. Ki ?yle bo? bele? bir ekip yok Bilic'in arkas?nda. Hadi Bilic hatal?, Dortmund'dan gelen Terzic de mi yanl??. Ya da di?er uzmanlar?. Baya baya uzmanlarla ?al???yoruz asl?nda. Bilemedim ama garip.

Yorum Yap

Onder hoca 45 maca ulasilmasina ragmen hala yukleme yapiliyorsa be?ikta? intihar ediyo dedi 23 24 yasindaki oyuncu grubu bu kadar yorgun olamaz sakatl?klar ust uste gelir hersey olur dedi

Yorum Yap

ke?ke hi? gitmeseydin be reyizz tamda ?imdi sana ihtiya? var

Yorum Yap

Aslı G?khan Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ge?en sene de dost sohbetlerinde Bilic'in antrenman tekniklerine sayd?r?yor diye duymu?tum. Bug?n dayanamad? patlad? demek ki. Belki ?nder ?zen'in fikirler yanl??t?r, oras? ayr? ama tak?m?n halini de d???n?nce ilgin? geldi bu yorumlar. Ki ?yle bo? bele? bir ekip yok Bilic'in arkas?nda. Hadi Bilic hatal?, Dortmund'dan gelen Terzic de mi yanl??. Ya da di?er uzmanlar?. Baya baya uzmanlarla ?al???yoruz asl?nda. Bilemedim ama garip.
                  Asl?nda tam da tersini s?yledi....Uzmanlarla ?al??mamak i?in insanlar?n kap?lar?na gitmeyeceksin dedi ama burda laf Bilic'e miydi bilmiyorum ama ba?ka kime s?yleyecek...

Yorum Yap

Tamam ama Liverpool mac?nda orada 90 dk burada 120 dk diri kalan tak?m nas?l oluyorda Sivas'ta eziliyor.

?nder Hoca daha ?ncede bu donem i?in kondisyonun tepe noktas?na ula?aca??n?, ona g?re planland???n? tahmin ettigini s?ylemi?ti.

Acikcasi cok anlayamad?m.

Bence bu hafta i?i brugge ve fener maclar? i?in tak?ma y?kleme yap?ld?.

Yorum Yap

Aslı Can Gulduren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Onder hoca 45 maca ulasilmasina ragmen hala yukleme yapiliyorsa be?ikta? intihar ediyo dedi 23 24 yasindaki oyuncu grubu bu kadar yorgun olamaz sakatl?klar ust uste gelir hersey olur dedi
                      D???nd?r?c?. Can s?k?c?.

Yorum Yap

Aslı Emre Mutal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Can Gulduren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        D???nd?r?c?. Can s?k?c?.
                        E?er sebebi buysa can s?k?c?. Tak?m?n bo? hafta i?i ertesi bu kadar yorgun olmas? normal de?il.

Yorum Yap

Bu yorgunluk meselesinden ben s?k?ld?m art?k biton ma? var oynanacak tak?ma bu kelimeyi kullanmak yasaklanmal? ve bi ??z?m bulunmal?

Yorum Yap

Ben ?ok net dinledim. Trt r?portaj ?yd? ve g?revdeydi. Bili?'le antreman tekniklerinde fikir ayr?l???m?z var dedi.

Yorum Yap

?nder Hoca insan olarak s?per biri olabilir,
                              g?r??leri ve s?ylemleri buna bende dahil bir ?ok taraftar? memnun edebilir fakat Be?ikta?'dan da ayr?lmas?n?n en b?y?k nedenlerinden biri olan ego g?sterilir.
                              Zira sohbet muhabbet ortamlar?nda i?inde elbet m?bala?a vard?r (bunu aktaran ki?i Alpay ?zalan)
                              ''Bu ?lkede en iyi kondisyoner benim, 2. benim, 3.'de benim... Benden sonra bana en yak?n ki?i Ersun Yanal'' ifadelerini kullanm??. Ayn? minvalde bir olay? Oktay Derelio?lu da s?ylemi?ti.
                              Bili? ile bir ?ok konuda anla?amad??? ve ?zellikle menejerler noktas?nda fikir ayr?l?klar? da s?recin gerilmesinde b?y?k etken olmu?.

Yorum Yap

?nder ?zen'de ego sahibiyse.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X