Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ke?ke ?enol hoca ile beraber ?al??salar ama bu y?netim ile zor.

B?y?k d???n b?y?k olsun...

Yorum Yap

Aslı Eren Cataltepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ​Overrated
      Hahahaha, sanki ba?ar?s?zl?k sonucu istifa etmi? gibi konu?uyorsunuz.

Sinan Engin gibilere lay?k bizim futbolumuz, k?sa vaadede yerel ba?ar?lar.

Yorum Yap

Daha hicbir sey basarmamis insanlara bu kadar bel baglamayin.

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı G?ksel K?rmac? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Daha hicbir sey basarmamis insanlara bu kadar bel baglamayin.

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
          Ba?ar? kast?n?z kupa ise hakl?s?n?z ama bana g?re ?nder hoca ba?ar?l?d?r

Yorum Yap

Kariyerler kupa ba?ar?lar?na g?re de?erlendirilseydi Brian Clough'u Leeds'ten sonra kimse istemezdi herhalde.

Yorum Yap

Olcan?n yerine G?khan?n arkas?nda duran adam ki o s?ralar G?khanla ilgili bir s?r? polemeik ve karalama kampanyas? ??km??t?,
              Bu tak?m?n olu?mas?n? sa?layan,yabanc? kural?na g?re 5 senelik yat?r?m yapan adam,
              Ama sa?olsun bizim y?netim bu kadar yerli kadroyu g??lendirmi?ken federasyona bir tepki bile vermeden sustular,her?ey kabul edilir ama bu konu kabul edilemez .
              ?uan bu kadar teklif geliyorsa futbolculara ve oyuncu satabilecek duruma gelmi?se bu tak?m en b?y?k pay ?nder ?zenindir.
              Umar?m bir g?n yine yollar?m?z kesi?ir..

Yorum Yap

http://www.izlesene.com/video/onder-...memesi/8777572

D?n canl? izlerken de ?ok g?lm??t?m ?imdi tekrar g?r?nce forum ahalisine biraz ne?e olsun dedim

Yorum Yap

Adamla Madam aras?ndaki ?izgiyi kar??t?rm??s?n yaz?k sana.

Yorum Yap

Yaz?k kere yaz?k!
                    Sen kimsin Be?ikta? ba?kan?n? tehdit etmi?sin de korkmu? kenara ?ekilmi?!
                    Elli kere yazd?k senin geldi?in g?nden beri ama seni m?thi? adam diye kollayanlar utans?n!

Yorum Yap

Vay be iyi yutturdu bize adam oldu?unu. Ba?kan dan ?nder ?zeni k???k d???recek sert bir a??klama bekliyorum. Be?ikta? Ba?kan? nerde G?ztepe teknik direkt?r? nerde.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Mesele nedir arkadaslar ne demis

Yorum Yap

Aslı Arma?an Mirzanl? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          http://www.fanatik.com.tr/2016/03/24...tehdit-1224371

Yorum Yap

?nder Hoca'y? zaman?nda ?ok methettiler , gitti?i zaman arkas?ndan ?ok ?z?len oldu ama bi de onun zaman?nda yap?lan i?lere bi bakal?m. Teknik Direkt?rl?k i?in ilk hedefi Prosinecki'ydi. Kayseri b?rakmay?nca Bilic'i getirdi. Pedro Franco , Ramon Motta, Eneramo vs. yapt??? transferlerde ortada.Danny'i ben getirmedim dedi ama muhtemelen o getirmi?tir kesin.

Yorum Yap

Benim as?l tak?ld???m mevzu, madem bu kadar g??l?yd?n de niye hi? faydan? g?rmedik bas?nda ?

Daha geldi?in ilk g?n "tanr? par?ac??? m?s?n?" diye yerin dibine soktular, ne cevap verdin ?

Her ma?tan sonra y?rt?nd?n, bas?na kar?? cevap yeti?tirmeye ?al??t?n ama hi? etkin oldu?umuzu hat?rlam?yorum.

Ben s?ylediklerine tak?lmad?m, beni as?l ilgilendiren nokta madem bas?nda bu kadar g??l?yd?n de niye hi? lehimize kullanmad?n ya da kullanamad?n.

Yorum Yap

Aslı Aykut Sabuncu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Arma?an Mirzanl? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                http://www.fanatik.com.tr/2016/03/24...tehdit-1224371
                                Tesekkurler Aykut.

Piyasada duzgun adam yok. Yaziklar olsun

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X