Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Hasan.Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    40 ya??nda adams?n 19luk ergenler gibi yorum yapm??s?n benden de sana gelsin
    Ziya dogani sportif direktor olarak gorme fikrine gulumsenek icin 19 yasinda olmak gerekmiyo guzel kardesim, ziya dogan yazinca aklima ayman geldi ona gulumsedim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Hasan.Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ibrahim Inozu En ?nder ?zen kadar uygundur.
      Doruk Kaymak Ya??nda m?sait bilmem laz?m Ziya hocan?n Malatyada yapt?klar?n? bize futbolu bilen biri laz?m.
      Alper Ehlil ?nder beyin ne vizyonu var ki. Antreman hocas? ne ge?mi?i var bu g?revle alakal?.Yabanc? s?n?rlamas? olan bir yerde bana yerli oyuncu laz?m avrupa da ma? izlemesin.TR de ara?t?rs?n bulsun getirsin bulabiliyorsa tabii.
      Utku Say ?nder beyin bu konuda ki tecr?belerini yaz?nda bilelim.Rasim Kara zaman?n da Be?ikta?'a kat??? oyunculara bak oyuncudan ne kadar anlad???n? g?r?rs?n.Mrmi? Yankov, Amokachi bunlar?n hepsi efsane oldu.
      Bu sene 12 transferden sadece TOLGA AT?BA G?KHAN ve ge?te olsa FRANCOdan verim ald?k. 12-4 K?t? bir sonu?tur ki Bu d?rt isimden sadece G?khan ve Franco ?nder beyin iste?i ile olmu?tur. Atiba'y? Bili? istedi. Tolga zaten bilinen g?venilen bir isimdi ki oda kendi gelmek istedi.
      Ben bu adama g?venip 40 mly euro transfer b?t?esi vermem Mancini gibi bizi rezil eder.
      Abi yapma l?tfen eski futbolcular en az onun kadar deme. Ziya Do?an, Rasim Kara filan gelece?ine Ali Ece, U?ur Meleke, G?ntekin Onay gelsin onlardan ?ok daha iyi yaparlar. Eski futbolcular s?rf bizimkiler de de?il genelde Avrupay? takip etmiyor ?rne?in R?dvan Dilmen adam ka? senedir yorumculuk yap?yor Ernst filan geldi?inde marstan adam geliyor gibi konu?uyordu. Hi? kimseden haberleri yok ?o?unun. Ka? tanesi dil bilir, yol bilir me?hul. Ayr?ca ?nder ?zen bence kalmal?. Adama verilen imkanlar belli daha geni? imkanlar olsa ?ok daha de?i?ik transferler yapabilirdi bence ama durumumuz malum. Ayr?ca iyi k?t? bir yerli gen? oyuncu grubu olu?turdu. ?mkanlar art?nca yabanc? transferleri tamamen istedi?i gibi yaparsa ba?ar?l? olur bence. 2 sezon daha ?ans verilmeli bana g?re.

Yorum Yap

Herkes transferden dem vurmu? da ?zen'in transfer ba?ar?s? abart?ld??? kadar da k?t? de?il.

Tolga, Franco, Motta, Atiba, T?re ve Jones

Bu transferlere kimse k?t? diyemez. ?n?m?zdeki sene i?in iyi bir kadro kur denilse herkes bu isimlerin en az 4-5 tanesini ilk 11'e koyar.

Hatta Serdar transferi i?in de kimse ele?tiremez. Sa? bekte oynayacak bir T?RK oyuncu laz?md? ve al?nacak en uygun oyuncu Serdar veya Veysel'di biz gidip Serdar'? ald?k ama tutmad?. Tutmad? diye de kimseyi ele?tiremezsiniz.

Yorum Yap

Aslı Bulent Golbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Ziya dogani sportif direktor olarak gorme fikrine gulumsenek icin 19 yasinda olmak gerekmiyo guzel kardesim, ziya dogan yazinca aklima ayman geldi ona gulumsedim

Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hi? bi?ey savundu?un adam? bile tan?mam?? olmandan ve onu savunamamaktan daha komik olamaz

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Herkes transferden dem vurmu? da ?zen'in transfer ba?ar?s? abart?ld??? kadar da k?t? de?il.

Bu transferlere kimse k?t? diyemez. ?n?m?zdeki sene i?in iyi bir kadro kur denilse herkes bu isimlerin en az 4-5 tanesini ilk 11'e koyar.

Hatta Serdar transferi i?in de kimse ele?tiremez. Sa? bekte oynayacak bir T?RK oyuncu laz?md? ve al?nacak en uygun oyuncu Serdar veya Veysel'di biz gidip Serdar'? ald?k ama tutmad?. Tutmad? diye de kimseyi ele?tiremezsiniz.
            Hakl?s?n ama Dany ve Eneramo fiyaskolar? bu art?lar?n? s?f?rlad? bence Hatta eksiye d??t? benim g?z?mde. Yinede ?n?m?zdeki sene i?in sabretme taraftar?y?m. Belki konu?tuklar?n? icraata d?n??t?rebilir.

Yorum Yap

Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Hakl?s?n ama Dany ve Eneramo fiyaskolar? bu art?lar?n? s?f?rlad? bence Hatta eksiye d??t? benim g?z?mde. Yinede ?n?m?zdeki sene i?in sabretme taraftar?y?m. Belki konu?tuklar?n? icraata d?n??t?rebilir.
              10 transfer yap?p ilk 11'e g?venilir 5 adam yerle?tirecekse bu sene oldu?u gibi ?n?m?zdeki y?l da 1-2 sa?mal???n? kabul edebilirim.

Enaramo'ya ben de kat?l?yorum, ancak Dany transferi tamamen maddi yetersizliklerden ve oyuncunun potansiyeli ikna edici oldu. Hoca da zaten a??k a??k anlatt?. Ha Dany geldi?inde sinirden kafamdan dumanlar ??k?yordu, oras? ayr? tabi

Yorum Yap

tolga, t?re ve jones'u bilmek i?in kl?pten para almaya gerek yok. aram?zdan herhangi biri bu isimleri s?yleyebilirdi.

franco'yu ?nder ?zen bulmad???n? kendi a??klad?. kendisinden ?nce kurulan ekip bulmu? ve ona rapor olarak verilmi?.

atiba'y? da bilic ?zellikle istedi diye biliyorum. (en ba??nda bu transfere kar??yd?m ??nk? bize gelmeden 2 kere diz ameliyat? olmu?tu, ama ?imdiki d???ncem tolga'dan sonraki en ba?ar?l? transferimiz)

serdar'?n al?nmas?na gelince burada insanlar ba??rd? b?yle a??r bir adam bizde i? yapamaz diye. yani ba?ar?s?z olaca?? belliydi. bile bile lades oldu bu transfer.

yani bu isimlerden bir motta'y? ?nder ?zen'in katk?s? olarak g?rebiliriz.

Yorum Yap

10 transfer yap?p ilk 11'e g?venilir 5 adam yerle?tirecekse bu sene oldu?u gibi ?n?m?zdeki y?l da 1-2 sa?mal???n? kabul edebilirim.

Enaramo'ya ben de kat?l?yorum, ancak Dany transferi tamamen maddi yetersizliklerden ve oyuncunun potansiyeli ikna edici oldu. Hoca da zaten a??k a??k anlatt?. Ha Dany geldi?inde sinirden kafamdan dumanlar ??k?yordu, oras? ayr? tabi
                  Valla benim Dany konusundaki k?zg?nl???m hi? ge?meyecek E?er ?.ligine gidebilrsek, transfer konusunda eli daha kuvvetli olabilir ve istedi?i ?eyleri daha iyi yapabilir gibi geliyor bana. Tabi b?t?e olay? ?nemli. Yine kemeleri s?kacaksak,bu seneden pek farkl? olmaz gibi bence.

Yorum Yap

Aslı Cenk Gen?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    tolga, t?re ve jones'u bilmek i?in kl?pten para almaya gerek yok. aram?zdan herhangi biri bu isimleri s?yleyebilirdi.

franco'yu ?nder ?zen bulmad???n? kendi a??klad?. kendisinden ?nce kurulan ekip bulmu? ve ona rapor olarak verilmi?.

atiba'y? da bilic ?zellikle istedi diye biliyorum. (en ba??nda bu transfere kar??yd?m ??nk? bize gelmeden 2 kere diz ameliyat? olmu?tu, ama ?imdiki d???ncem tolga'dan sonraki en ba?ar?l? transferimiz)

serdar'?n al?nmas?na gelince burada insanlar ba??rd? b?yle a??r bir adam bizde i? yapamaz diye. yani ba?ar?s?z olaca?? belliydi. bile bile lades oldu bu transfer.

Aynen..

Yorum Yap

?nder ?zen ?al??mak zorunda oldu?u y?neticileri de d???nd???m?zde onlara ra?men(deniz atalay,Ahmet kavalc?,erdal torunogullar?) fazlas?yla ba?ar?l?d?r.bence yapt?klar? ve yapmaya ?al??t?klar?yla BE??KTA?a yak???yor.
                      ?nder hocan?n ??yle bir s?k?nt?s? var fazlasiyla yumu?ak y?zl? naif ve ?a?da?...He diyeceksiniz ki bu sayd?klar?n?n neyi s?k?nt? bir insanda adam gibi bir adamda olmas? gereken yegane ozelliklerdir bunlar ?unku.dogru.
                      amaaa bazen ?irkinle?ecek bazen ?irkefle?ecek ve hatta futbolcuyla inatla?acak bir ki?i daha laz?m sanki kl?pte.?nder hocayla birlikte ?al??abilecek futbolcular?n yeri geldi?inde korktu?u bir isim daha laz?m ama kim olur onu bilemiyorum!

Yorum Yap

Profil resmindeki vatanda?? s?ylemeyi unutmu?sun

Yorum Yap

En ?ok ?z?ld???m nokta adam?n Sportif Direkt?r olarak de?il de Transfer Direkt?r'? olarak g?r?lmesi.
                          Tek olay transfer mi yani?

Tamam tart??al?m hocay? ama tek kriter transfer olmas?n. Kald? ki transfer konusunda da ba?ar?s?z diyemem b?t?n transferler tutacak direkt 11 oyuncusu olacak diye bir ?ey yok.

Dikilita? mevzusunu tart??al?m.
                          Atletik departmanlar konusunu tart??al?m.
                          Dolu Arslan'? tart??al?m, Jose Sambade'yi tart??al?m, Ertu?rul Karanl?k'? tart??al?m.
                          Tak?m?n ligin en ?ok ko?an tak?m? olmas?n? tart??al?m.
                          Kurulamayan atletik performans departman? konusunu tart??al?m.

Ahmet Kavalc?, Deniz Atalay, Semih Usta bu adamlar ne i? yaparlar ?nder ?zen'in g?revi nerede ba?lar nerede biter bilmiyoruz ve adama transferci ba?? muamelesi yap?yoruz.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Profil resmindeki vatanda?? s?ylemeyi unutmu?sun
                            o vatanda? oyuncu de?il ve cevap yazd???m yaz?da ad? ge?miyor zaten.
                            ha illa bir yere dahil edece?iz ilk yazd???m gruba girer o...

mesela jones'da faydal? olamad? ama isim ve kariyerine bak?nca k?t? transfer de?ildir bence.
                            En son düzenleyen Cenk Gen?o?lu; 23-04-2014, 18:31.

Yorum Yap

?lla kimsenin bilmedi?i oyuncular transfer edece?iz diye kural yok ki, ?nemli olan g??l?, m?cadeleci bir tak?m kurabilmek.

Sonu? olarak ben tercihlerine bakar?m.

Ayr?ca Bili? istedi, Tolga iyiydi, Franco zaten takip ediliyordu ile bir sonuca varamay?z. Bu oyunculara onay veren ?zen'dir. Bir ayr?ca daha; Franco'yu izleyen al?nmas?n? sa?layan yine ?zen'dir.

Dany ve Eneramo d???nda ?zen b?t?n transferlerde hemen hemen ba?ar?l?d?r. Bizim ba?ar?s?z olmama?z?n sebebi, bu kadar transfere ra?men hala kadromuzun yetersiz olmas?d?r. Misal iyi bir Fernandes olsayd? belki ?u an ?ampiyonluk m?cadelesi veriyor olurduk.

Yorum Yap

Adamin yaptigi her isi "kim olsa yapard?" zihniyetiyle de?erlendirirsek tabi ki son derece ba?ar?s?z g?r?n?r. ?al??t??? benzer pozisyonda sinan engin, ali g?ltiken ve tayfur havut?u'yu da g?rd?m.. kendi ad?ma i?lerinde en ba?ar?l?s? ?nder ?zen.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X