Sayfa 1/239 12341151101 ... SonSon

Konu: nder zen

nder zen

nder zen'e dair tm haberleri ve yorumlarnz bu balk altndan yazabilirsiniz.
    Konu Forum Kurulu 4 tarafndan (15 Temmuz 2014 Saat 14:42 ) deitirilmitir.
    http://forum.forzabesiktas.com/showthread.php?1223-Forza-Be%C5%9Fikta%C5%9F-Forum-Kurallar%C4%B1

Umarm yaz dnemi iin iyi hazrlanyordur ekibiyle

Gzel gnler greceimize inancm tamdr kendisine. Umarm bu karanlk gnlerde ki gvenimiz bo kmaz.

franco gibi gen ve yetenekli bir forvet veya ofansif orta saha iin almalar hzla yrttn dnmekteyim

Alnt Oguzhan Cakir Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    franco gibi gen ve yetenekli bir forvet veya ofansif orta saha iin almalar hzla yrttn dnmekteyim
    Sanrm o blgelere tecrbeli ve yabanc oyuncu bakyorlar..

ok iyi iler yapt/yapyor ve yapacak.. ama dany hamlesinden umarm ders karmtr.. bir de jermaine jones'un eer hepsi bu ise o da kt bir kararm.

sakatlklara bir zm bul hoca yoksa halimiz harap.

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    stanbul Barosu... Cumhuriyetin Son Kalesi
    Ya
    31
    Dany konusunda hatal olduunu dnyorum.

Ders kar, devam et. yi gnler gelecek.

Bundan sonra ''risk'' alrken daha dikkatli davranacan umuyorum.

nder zen iin baar notu bu yaz transfer dneminde ve nmzdeki sezonda verilmeli diye dnyorum. u ana kadar bi ekilde geldik nder zeni severim ama bili hari dier transferlerini beenmedim. nallah nmzdeki sezon baarl olunur o, bilic ve ekibi ile on yl devam ederiz...

Yerini nmzdeki senelerde Sergen Yaln a brakacan dnyorum .

inanyoruz sana ama u dany konusunda byk yanl yaptn

Alnt Kadir Esmeray Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nder zen iin baar notu bu yaz transfer dneminde ve nmzdeki sezonda verilmeli diye dnyorum. u ana kadar bi ekilde geldik nder zeni severim ama bili hari dier transferlerini beenmedim. nallah nmzdeki sezon baarl olunur o, bilic ve ekibi ile on yl devam ederiz...
    Senin yazdna katlmakla beraber, bteyle de alakal bi' durum olduunun kanaatindeyim. Biraz ynetim bteyi arttrmal ve harcarken urda falancann bilmemnesi var alalm geyiine girmemeli.

hocam iyi bir forvet ve sabek ncelik olsun bi de u dany i bi an nce kadro d brakn