Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu: Chapecoense takmn tayan uak dt!

Chapecoense takmn tayan uak dt!

Takm, Atletico National ile Copa Sudamericana finali oynamak iin Kolombiya'ya gidiyordu.

ok kt ok. Videolar grdm kazadan evvel iim paraland.

ok kt durum be...Allah sabr versin..

Bu arada;

Kaza sonras, Chapecoense'nin finaldeki rakibi Atletico Nacional, ampiyonluun Chapecoense'ye verilmesi iin bavuruda bulundu.

Gercekten aci, sen didin 1. Lige cik (2014 de) 2 sene icinde America Kupasina katil ve finale cik (bizdeki Uefa Euroleauge Finali gibi) . Finale giderken, tarihinin en nemli basarisi icin giderken... Kaza yap...

Kurtulanlarin ikisi kaleci biri defans oyuncusu.....

Gecmiste benzeri Samsunspora da olmustu.... ne aci...

acaba bir jest yapsak ta Kadroya giremeyen oyuncularimizdan, veya kiralik gnderdiklerimizi bedelsiz Brezilyaya mi kiraya versek....
    Hem Jest olur.... hem de bizimkiler mrlerinde gremeyecegi tecrbe kazanir...

Hem bu zc kazadan dolay hem de tribn organizasyonu dolaysyla takmmz derbiye siyah forma ile kmal. Hatta o maa zel siyah formann simsiyah hali retilebilirse ve TFF izin verirse daha iyi olur.

Maalesef sadece 3 futbolcu, 1 malzemeci ve 1 hostes kurtulmu.

76 can kayb

ok zldm be...

Maalesef bir futbolcuda hastanede hayatn kaybetmi.

Kalan futbocu says 3' uaa binmeyen ve sadece 2'si sa kalanlarla birlikte : 5

Alan Ruschel
    Helio Hermito Zampier Neto

Konu Mert Kavuzlu tarafndan (29 Kasm 2016 Saat 19:15 ) deitirilmitir.

Acayip zor bir durum. Ne desek bo...

Brezilyali kulupler Chapecoense'ye bedelsiz futbolcu kiralayacaklarini aciklamislar ve federasyondan Chapecoense'nin 3 yil boyunca kume dusmesinden korunmasini istemisler

Bir takim dusun, birden yok olsun.. cok uzucu bir durum Allah sabir versin

Baz durumlar vardr yaamay brak empati kurmaya dahi korkarsn ya hah ite o bu.

ok ok zc bi durum

Kelimelerin kifayetsiz kald anlardan birisi. Finali kazanmlar gibi kupann mzelerine koyulmasn isterdim. Umarm byle olur.

Sylenecek sz bulamyorum ya nasl bireydir bu ya neye zleceimizi ardk.

balar saolsun bizim lke samsunsporun acsn hala unutmad
    brazilyal taraftarlar dnemiyorum balar saolsun