Sayfa 3/9 lklk 123456 ... SonSon

Konu: Naklen Yayn halesi

Bu lig iin fazla vallaha. ok ciddi para. 1. ligi alsa ne olur, almasa ne olur. Sper Lig' de bile 2, 3 takmn dnda ma izlenmezken 1. Lig zaten p.

Yurt d sat olur mu, ok merak ediyorum. O hakk da alm nk.

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Ankara / stanbul BJK Sicil: 30879
    Ya
    33
    Aylarca alnan danmanlklar, ihale iin yaplan masraflar olduka ie yaram anlalan...

Alnt Ramazan Tlen Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    D paketini alm

bu pakette

Sper Lig
    1.Lig
    zet
    Radyo
    Mobil

haklar var. Bu demek oluyor ki PTT 1.Lig'de nmzdeki sezondan itibaeren ifreli olacak.
    Yok o i yle deil.. Geen dnemde de 1. Lig digiturkte idi ama trtye satyordu.. Yine yle olur. O lige trt den bakas uramaz zaten

Alnt Ahmet Ekti Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hd yayn iin ekstra cret istemeyi brakrlarsa baya bi mesafe kat etmi olurlar..
    a kpekler srf onun iin hd yayn atrmyorum.

digitrk ne kadar kazanyorlar bilmiyorum ama 18 takm haftada 9 ma yaynlamak ok maliyetli onu getim bu lig iin 500 milyon dolar bile fazla bence iyi oldu

KDV ile birlikte 600 milyona yakn.Federasyon da bu kez pay almayacandan gelecek para neredeyse ikiye katlanyor kulpler iin.Bizim iin de ligdeki tm takmlar iin de byk fark yaratabilir gelecek bu paralar.Stat ve sponsorluk gelirleri zaten iyi bir seviyeye gelmiti, bu da artnca ngilizler dndaki takmlarla yarabilecek duruma geldik diyebiliriz.

500m dolar yllkm, ben 5 yl iin sanyordum.

nanlmaz bir para.

500 milyon yllk m yoksa 5 yllk toplam cret mi

Alnt brahim Hzal Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    500m dolar yllkm, ben 5 yl iin sanyordum.

nanlmaz bir para.
    yllkm yok daha neler imkan yok ya ne yll

500 milyon dolar yllk zaten dolar oldu 3,5 tl almanya liginin 600 milyon oldugu yerde sl nin besyuzmilyon dolar etmesi cidden cok buyuk rakam

3 aa 5 yukar bizim kulbe ylda ka para gelir getirecek bilen var m?

YD' nin Trk futbolu iin yapt tek ama faydal icraat.

590 milyon dolar vay be bize den ne kadar acaba

adamlar yllardr tekelinde bulunduruyor resmen lig malarn brakrlar m bakalarna.

Biz ampiyon olursak yaklak 170m tl, gs yada fener olursa 200m tl gibi para kazanacak yllk.

ampiyonluk saysndan tr bu fark.