Sayfa 2/5 lklk 12345 SonSon

Konu: Baakehir - Kerim Frei - Edin Visca

7.5 milyona nas vermemiler, kolpa yapyor sanki pektemek+kerimi iteleyelim gitsin ste para vermeye gerek yok... hrszn konusu nasl ap tartyorsunuz inanlr gibi deil .

Burak , Cenk ve abounun toplamndan bile daha iyi golc ama istemem gelmesini.

Sent from my iPad using Tapatalk

yelik tarihi
    Kasm 2008
    Yer
    Hamburg Almanya... Usak... birazda Nottingham
    Ya
    33
    vallah ben Baskan i biraz anladiysam, Pektemek i verir, Kerim i kiralar stne Para ile Visca yi alir

Birde Gmdan ormanla aras baya iyi, bence eer enol hoca isterse bir ekilde bize transferi gerekleir diye dnyorum.

3-3lk mata Burak nmzde yapt karaktersizlii. Eskiehir'e onca yolu sinirden kudurmu olarak dndm... O geceyi hi unutamam.
    Byle bir eyin sz konusu olmas bile mide bulandrc. O adam grdm yerde yzne kfr ederim, edeceim de elbet bir gn denk geleceiz kendisiyle. ister Beikta formasyla olsun isterse sokakta. O kfr yiyecek

Alnt Serhat Senel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    3-3lk mata Burak nmzde yapt karaktersizlii. Eskiehir'e onca yolu sinirden kudurmu olarak dndm... O geceyi hi unutamam.
    Byle bir eyin sz konusu olmas bile mide bulandrc. O adam grdm yerde yzne kfr ederim, edeceim de elbet bir gn denk geleceiz kendisiyle. ister Beikta formasyla olsun isterse sokakta. O kfr yiyecek
    Ayn mata ben de vardm. Yeni ak alt tribndeydim. Escude'nin aya bile demedi; ama kendisini yere yle bir att ki o hrsz, hakem msveddesi tereddt bile etmedi penalty alarken. Bize uzak, Allah'a yakn olsun!

Visca'y Kerim+Pektemek+3 milyon euroya alyorsak alalm. Daha fazlas abartl olur bence.

Kerim ve mustafann bonservisini verelim stne 1 m verelim bitsin bu i. Ayrca caneri sindirdik buraa m burun kvryorsunuz. Yarm sezon gelsin kiralk oynasn ampiyon olalm sezon sonu bakarz duruma gre

Visca ya eyvallah gelsin i yapar bamzn zerinde yeri var yada gen
    Ama hrsz benim bnye kaldrmaz o derece ireniyorum

Eer satmaya niyetleri varsa imdiden balasnlar pazarla bakan transferin son gnne anca yetitirir

Alnt Mehmet Erhan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Serhat Senel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ayn mata ben de vardm. Yeni ak alt tribndeydim. Escude'nin aya bile demedi; ama kendisini yere yle bir att ki o hrsz, hakem msveddesi tereddt bile etmedi penalty alarken. Bize uzak, Allah'a yakn olsun!

Visca'y Kerim+Pektemek+3 milyon euroya alyorsak alalm. Daha fazlas abartl olur bence.
    iin daha vahin boyutu , hadi velev ki Escude mdahale etti diyelim. Pozisyon ceza sahasnda bile deildi.

Kiralk olarak gidebilir yarm sezon ama ya Tre'nin dnme art ile yada baka bir kanat oyuncu alnmas artyla. Visca'y da vermezler.

Bu arada devre arasnda kadar baakehir ile yarta yalnz kalrsak ve Kerim'i verirsek tarihte az rastlanan bir olay olur.

adamlar kafaya oynarken normal paraya satmazlar.

Kerim kiralk verilmeli. Bugne kadar kulpte kalmas hata. Son ans byle verilmeli bence. yi oyuncu.

Amkspor haberine gre Visca iin Pektemek + Kerim + 5m euro teklif yapmz anlama an meselesi demiler