Sayfa 1/5 1234 ... SonSon

Konu: Baakehir - Kerim Frei - Edin Visca

yelik tarihi
    Ekim 2014
    Yer
    "Beni unutmasnlar, onlar ok seviyorum."
    Ya
    28

Baakehir - Kerim Frei - Edin Visca

Az nce Baakehir yneticisi radyospor programnda, Kerim Frei' istediklerini resmen aklad.
    Visca iin sezon ba Sevilla, Espanyol ve Suudi Arabistan'dan teklifler geldi dedi.
    Al Hilal 7,5M euro art + bonuslar teklif etmi, kabul etmemiler.
    Avrupa'da ilerlemek istedikleri iin ve oyuncu gen diye.
    Geen gn aklama yapmlard, Visca'y devre aras satabiliriz diye.
    Ayrca enol Hoca Kerim'in pasif olduunu dnyor ve pek sre vermiyor.
    Ve ynetim dzenli forma bulabilecei bir kulbe kiralk vermeyi dnyor.
    Evet arkadalar ne dnyorsunuz bu konuda?

Gelirse ilac olur visca bizim.takima.

Kerim bizde oynamiyor zaten bence gidebilir ama visca'yi bize vermezler. Takiminda forma bulamayan isimlere ynelmemiz lazim (manchester unitedda oyniyan depay gibi)

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

bu i oluyor galiba hadi bakalm.
    pektemek + kerim + 2 m Euro.

pektemek + Kerim + 3-4 milyon verelim.

Bunun stne bundan sonra bizden istedikleri her oyuncuda kendilerine ncelik tannacan syleyelim. Yemek smarlaym falan hatta

Visca'y bizim deyebileceimiz rakamlara satmazlar maalesef en azndan ben byle dnyorum.

Kerimim bonservisini veren adam bakkal bile iletermez

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Visca y vermezler.
    Tre dnecekse Kerim kiralk gidebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

yelik tarihi
    Ekim 2014
    Yer
    Ya
    28
    bu arada burak ylmaz'n en son paylat foto manidar.

https://www.instagram.com/p/BMoimgADlVd/?taken-by=by17

enol Hoca'nn Burak' istediini dnyorum.

Baakehir ligde byle iyi giderken en nemli oyuncularndan birini Kerim iin veya para iin vermez. Sezon banda ciddi paralar teklif edilmi ve kabul etmemiler zaten.

Kerim'in kiralk verilmesi taraftarym.

yelik tarihi
    Ekim 2014
    Yer
    Ya
    28
    Alnt Akn Keske Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Baakehir ligde byle iyi giderken en nemli oyuncularndan birini Kerim iin veya para iin vermez. Sezon banda ciddi paralar teklif edilmi ve kabul etmemiler zaten.

Kerim'in kiralk verilmesi taraftarym.
    Kardeim bende senin gibi dnyordum lakin 2 gn nce A. Avc ve G. Gmda kendileri syledi Visca'y devre arasnda iyi bir teklif gelirse satabiliriz diye. ok ardm duyunca. Frei' da istiyorlar, Pektemek'den de memnunlar. Biraz para verirsek neden olmasn? ampiyonlua inanmyorlar zaten. Pektemek+Frei+3-4M euroya bu i olabilir. Barca'dan topu almyoruz sonuta.

Kerimden artk olmaz. Hibir g gerek bir yldz adayn 4 yl kulbeye hapsedemez. O yzden visca'nn bonservisine ek olarak verilmesi zmez kimseyi. Burak meselesine ise yorumum, abobukarla cenk sezonu gerekirse u anki saylarnda bitirsin ama yle bi karakter Beikta'a gelmesin. O kontenjan bu yaz doldurduk. 10 yllk hem de

@ar Gkhun Sevindik

Bundan haberim yoktu. yleyse durum deiir. Yine de Frei'n bonservisinin verilmesini istemem. (Oynayabilecei takma kiralayp bir sre izlemek lazm.)

Mustafa Pektemek bonservisiyle verilebilir fakat zerine 4-5 Milyon Euro isterler.

yelik tarihi
    Ekim 2014
    Yer
    Ya
    28
    Burak'a da o kadar laf ettik, haketti. Olurda Hoca ok ister ve gelirse Caner etkisi yapabilir. Yarm sezonda 9-10 gol atabilir. Dnsenize imza atarken yuvama dndm iin ok mutluyum falan dediini Devre aras transfer ileri baya hararetli geecek gibi.

Visca gelirse yln transferi olur. Kerim dilerim kiralk gider.

Burak' tartmaya gerek yok zaten. Asla gelmesin.