Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

NBA 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yorum Yap

Yorum Yap

Tebrikler Gsw. Basketboldan az?c?k anlayan insan ?u ma?tan ?u seriden sonra looser LeBron resmi koymaz. Bir de tart???nca ''Ama ben ?yle demedim kiii LeBron'a'' demez 😀 Adam t-d ile final serisi oynad? yahu biraz utan.

Helal olsun Durant'e y?z?k hakk?yd?. ?ok b?y?k oynad?.

Yorum Yap

Zaza'ya y?z?k verilmese ke?ke. Takt?m herife [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Tebrikler Gsw. Basketboldan az?c?k anlayan insan ?u ma?tan ?u seriden sonra looser LeBron resmi koymaz. Bir de tart???nca ''Ama ben ?yle demedim kiii LeBron'a'' demez ???? Adam t-d ile final serisi oynad? yahu biraz utan.

Helal olsun Durant'e y?z?k hakk?yd?. ?ok b?y?k oynad?.

?urdan sonras?n? okumad?m..

Yorum Yap

King Lebron en ?ok final kaybeden oyuncu olmam?? daha san?r?m. En ?ok s?p?r?len olucak m?yd? acaba 4.ma?? almasalard?? Bi bakmak laz?m

Yorum Yap

@Halil umut karde? senin olay?n lebron fanatikli?i olmu? aksi g?r??te olan?n basketbol bilgisi yokmu oluyor akraban herhalde

Yorum Yap

Yorum Yap

Aslı Cagin Karatas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    @Halil umut karde? senin olay?n lebron fanatikli?i olmu? aksi g?r??te olan?n basketbol bilgisi yokmu oluyor akraban herhalde

Olaylara uzaktan bak?nca tek fanatik g?r?yorum. D?nyan?n en iyisi Barca, Messi, Jordan. Lebron sadece bir Loser.

Ha bir de Krali?e Daenerys

Yorum Yap

Aslı Emircan ?zenir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Cagin Karatas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Olaylara uzaktan bak?nca tek fanatik g?r?yorum. D?nyan?n en iyisi Barca, Messi, Jordan. Lebron sadece bir Loser.

Ha bir de Krali?e Daenerys

?aka bir yana ben asla Bar?a en b?y?k demedim. Her zaman kabul etmi?imdir real'in daha b?y?k oldu?unu. ?ikeci o ayr?.
                      Messi cr7'den daha iyi burada tart???lacak bir ?ey yok.
                      Daenerys s?rf muhabbetine, can s?k?nt?s?ndan.
                      Jordan ise "le bron tart??mas?z en iyisi art?k" sa?mal???ndan sonra ortaya koyulan bir ger?eklik

Yorum Yap

Jordan > Lebron
                        Lebron> Durant>Curry

Clev= Lebron+ bazen irving + cok az da kevin love

GSW= Durant+Curry+thompson+biraz green+biraz iguadala

Sonuc olarak kesinlikle Lebron ligin suanki en ust duzey ve basarili ismi

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                        En son düzenleyen G?khan Kulaks?z; 13-06-2017, 16:48.

Yorum Yap

Daha k?r?lmad?k ne rekor kald? yi?idim? ??plerle final oynatt?n 3 sene ?st ?ste bu tak?ma (biraz Irving hari?)
                          Bu arada s?per star a??r? mega star Love ile Irving'in LeBron olmadan play-off galibiyeti yok 😀

Sonra LeBron fanati?isin , y?celtiyorsun halbuki Big3 vs vs.

Ben burda ne dediysem hepsinin bi dayana?? bi bilimsel a??klamas? var (Jordan ile olan k?yas?m pektabi hari? ??nk? ?znel bi yarg?d?r o iyi bu daha iyi demek) yazd???m hi?bir ?eyden de zerre pi?man de?ilim keza LeBron hi?bir zaman pi?man etmedi hakk?nda d?zd???m methiyeleri (Dallas finali hari?)

Yorum Yap

Jordan konusunda yumu?ama var iyi bari

Yorum Yap

Benim Jordan'a en ufak sayg?s?zl???m olmad? abi. Tarihin en b?y?k iki oyuncusundan biridir hatta LeBron diye bi sporcu olmasa muhtemelen bi 100 y?l daha en iyisi kacalakt? ama sen ve senin gibi d???nenler LeBron ne yapsa ne etse looser , a?lak gibi yak??t?rmalara maruz kal?yor. Yahu adam? tarihin en iyi 5 ine bile giremez denirken g?rd?m

Bu adam s?perstarlarla oynad? alg?s? yap?l?yor adam?n oynad??? tek s?per star Wade. Bosh ?mr?nde bi kere play off oynam?? ilk turda elenmi?. Irving ve Love hayatlar?nda LeBron'suz play-off oynayamam??lar. Yani ?yle Big3 falan oralar? bi ge?ecekler o alg? yanl??. Zaten finallerde de iyice g?z?k?yor ne kadar yanl?? oldu?u bu alg?n?n. Adam Curry-Klay-Iggy-Durant-Green gibi 5 tane all star a kar?? bile ola?an?st? i?ler yapt? ama tek ba??na biraz da Irving'le tabi li g?c? yetmeyecekti.

Bu adam gitti?i iki tak?m? da her sene final oynatt?rd? her sene ola?an?st? rekorlar k?rd?. Ge?medi?i kimse kalmad? ama hala o yak??t?rmalar? yap?nca lise kariyerinden beri b?y?k hayran? oldu?um adam? ben de pektabi yedirmem.

Burada ?ok sert tart??malar oldu ben kendi ad?ma kalp k?rd?ysam ?z?r dilerim ki seni k?rmam seninle ?slup farkl? reyiz

Yorum Yap

Halil fanatik tamam ama Lebron'a da loser demek daha komik bence.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X