Sayfa 1/44 123411 ... SonSon

Konu: Trkiye Kupas 2016-2017 Sezonu Tm Malar

Kartal
    yelik tarihi
    Ekim 2014
    Yer
    "Beni unutmasnlar, onlar ok seviyorum."
    Ya
    29

Trkiye Kupas 2016-2017 Sezonu Tm Malar

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=598

3. Tur Elemeleri;

Stat (http://www.tff.org/Resources/TFF/Doc...si-Statusu.pdf)

Kupa, eleme, grup ve final aamalarndan oluur.

A Eleme Aamas

a) n eleme turu msabakalar
    b) Birinci eleme turu msabakalar
    c) kinci eleme turu msabakalar
    ) nc eleme turu msabakalar

B Grup Aamas

C Son 16 Turu

D Final Aamas

a) eyrek Final msabakalar

b) Yar Final msabakalar

c) Final msabakas

Kartal
    yelik tarihi
    Ekim 2014
    Yer
    "Beni unutmasnlar, onlar ok seviyorum."
    Ya
    29

yle bir kupa yapmlar ki 4 byklerden baka kimse ampiyon olmasn demiler. bu turnuva yapsyla anadoludan bir takmn ampiyon olabilme ihtimali ok dk

Gruplar olacak yine gereksiz 6 ma..

Bi adam akll sistem getiremediler u kupaya.

Alnt Sadettin Ferruh Ta Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yle bir kupa yapmlar ki 4 byklerden baka kimse ampiyon olmasn demiler. bu turnuva yapsyla anadoludan bir takmn ampiyon olabilme ihtimali ok dk
    Yaync kuruluun eline teslim edilmi bir organizasyon.Oynamayan oyuncular grme asndan aslnda fena bir organizasyon deil.Bildiim kadar ile alt ligdeki takmlara ciddi bir hakszlk yaplyor. Sperlig takmlar istedikleri kadar yabanc oynatrken ,onlar sezonbandaki yabanc kotalar kadar oyuncu oynatabiliyorlar.Bu say genelde 3 yabanc oluyor. Avrupada gsz olan takma evsahibi avantajn verirler ama bizde yaync kurulu yznden bu kuralda uygulanmyor.Trkiye kupas deil Hakszlkar kupas.

SM-N910C cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Yarn 13.30'da Amasyaspor-Denizlispor karlamas var. 10 bin kiilik stadyumun tamam dolacaktr. zlemenizi neririm.

Bu kupaya grup aamasnda katlyoruz bildiim kadaryla. yle bir durumda skk olan fikstre 6 ma daha eklenecek demektir. Bence, bizim iin gereksiz grdm tm malara u 11 ile klsn mmknse:

Utku Yuvakuran
    Necip - Fatih Aksoy - Atn - A.Beck
    Sedat ahintrk - Eslem
    Kerim - M.Enes - Aras
    mer imanolu

Ouzhan Aydoan, Hamza Kkkyl, Muhammed ztrk, Kaan Baysal gibi isimleri de alternatif olarak kullanabiliriz.

.............tolga(utku)..........
    Beck...rhodolfo..atinc..u21 sol bek
    .......... oguzhan aydogan..necip..
    .......kerim.......m enes........aras...
    .................omer(hamza).....

Tahminim Bu oyuncular kullanilarak oynariz tr kupasi malarn.

Alnt Mehmet Erhan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu kupaya grup aamasnda katlyoruz bildiim kadaryla. yle bir durumda skk olan fikstre 6 ma daha eklenecek demektir. Bence, bizim iin gereksiz grdm tm malara u 11 ile klsn mmknse:

Utku Yuvakuran
    Sedat ahintrk - Eslem
    Kerim - M.Enes - Aras
    mer imanolu

Ouzhan Aydoan, Hamza Kkkyl, Muhammed ztrk, Kaan Baysal gibi isimleri de alternatif olarak kullanabiliriz.
    bence bu tarz kadrolarla grmek istediimiz adamlar da gremiyoruz Aras gibi Kerim gibi. ok zayf nk kadro, btn yk o adamlarda kalabiliyor. benim grup aamas kadrom u ekilde olurdu;

*******tolga (utku)*******
    Beck***rhodo***atn****U21
    ******nler****Necip*****
    Kerim*****Ozzie*****Aras
    ******mer*************

Ben nedense bu sene bu kupayda istiyorum..Bayadr gelmiyor mzeye..3-4 tane as,gerisi genlerden oynasn eyrek finale kadar geliriz

Tek arts Aras, Kerim, Atn, Tolga, Rhodolfo, mer'in ma temposuna almas, yitirmemesi adna iyi olabilir. Ve tabi Gs geen sene rezil bir sezon geirmesine ramen bu kupa ve sper kupa sayesinde moral depolad. Yine de elden brakmamak lazm grup malarndan sonra as kabiliriz, kupa kupadr. Arl koyalm.

----------------------Tolga----------------------

Beck-----Rhodo------Atn------Olcay

--------------nler--------Necip---------------

-----Aras----------------------------Kerim----

--------------Cenk--------mer--------------

Bence kupada zellikle orta ve alt seviye malarda kadromuz bu olmal.

orum Ts karsnda 1-0 nde ve rezil hakem krmzy veremedi imdi Trabzon'a. orum hem nde hem 10 kiiye kar oynam olacakt . Yz karas herifler (hakemler)

Alnt Bekir Koray Aksoy Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Mehmet Erhan Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Utku Yuvakuran
    Sedat ahintrk - Eslem
    Kerim - M.Enes - Aras
    mer imanolu

bence bu tarz kadrolarla grmek istediimiz adamlar da gremiyoruz Aras gibi Kerim gibi. ok zayf nk kadro, btn yk o adamlarda kalabiliyor. benim grup aamas kadrom u ekilde olurdu;

*******tolga (utku)*******
    Beck***rhodo***atn****U21
    ******nler****Necip*****
    Kerim*****Ozzie*****Aras
    ******mer*************
    Abi, ben bu kupadan elenmemizi istediim iin genlerin ve kadroya bile giremeyen isimlerin ans bulmas gerektiine inanyorum. Hoca, benim gibi dnmeyecektir tabii ki. Daha ok, sakatlndan tr son malarda oynayamam (Ouzhan zyakup gibi) ya da ligdeki kadroda yedek beklettii isimleri kullanacaktr. Ksaca, senin yazdn 11'e yakn bir 11 grmemiz daha olas.

Vay arkada orum'a bak sen ne organize ataklara kyor stoperleri Abdullah STSL deki birok stoperden ok daha kaliteli. Trabzonspor'da oynam zaten 2013 de.