Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye Kupas? 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bursa'da d??t?m? mission completed

Yorum Yap

Aslı Serhat Denk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ali Safak Ozturk
      Riza Calimbay
      Samuel Eto'o

Avrupa ligine el sallayin
      r?zadan kanal kanal dola??p ba?a?? hakemler do?rad? diye a?lamas?n? bekliyorum ger?i onu sadece bizim ma?lardan ?nce yap?yordu
      hocam pozisyon faul deil. ben seminere katildim ama devre arasi, yok hocam bi?ey yok pozisyonda. seminere katilan tek hocayim, hocam adama mudahalesi yokki, ama seminere katilmi?tim ben: (

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?yle bi skor oldu ki hem i?ren? insanlar toplulu?u Antalya Avrupa'ya gidemedi hem h?k?met yanl?s? ba?ak?ehir avcunu yalad? hem rakip gs veya fb sezonu erken a?acak hepsi denk geldi [emoji1][emoji1]

Yorum Yap

?ehrim i?in k?t? Gs ve Fb konusunda ?ok iyi oldu erkenden a?s?nlar sezonu 😀😀😀

Yorum Yap

Aslı Ali Akman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            zeki uzundurukan fb yi kat?yor i?e aykut bu moralle fb de b?y?k i? yapar diyor hadi oradan ..
            Zaten bize karsi anadolu takimi gibi oynuyorlardi, aykutla iyice anadolu takimi olur asyalilar
            hay?r burdan fb ye pay ??karmak nedir b?rak konya taraftarlar? sevinsin biraz..

Yorum Yap

Harika oldu. Sar???nlar temmuzda ma? oynayacak.

Yorum Yap

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaa

Yorum Yap

Aslı Sercan Mert Pulurlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Serhat Denk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ali Safak Ozturk
                  Riza Calimbay
                  Samuel Eto'o

Avrupa ligine el sallayin
                  r?zadan kanal kanal dola??p ba?a?? hakemler do?rad? diye a?lamas?n? bekliyorum ger?i onu sadece bizim ma?lardan ?nce yap?yordu
                  hocam pozisyon faul deil. ben seminere katildim ama devre arasi, yok hocam bi?ey yok pozisyonda. seminere katilan tek hocayim, hocam adama mudahalesi yokki, ama seminere katilmi?tim ben: (

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                  ?yle demeyin Tosič'in geli?i faul

Yorum Yap

Serkana bak her penalt?da tav?an gibi seke seke penalt? noktas?na gelmi? nerdeyse [emoji1]

Yorum Yap

Benim bildi?im 4. 2 eleme, 3. 1 on eleme oynayacak konya direk gruplara kalacak. Antalya lara plaj?nda kumda oynayacak. Ba?ak?ehir Twitter'da tak?lacak.

Yorum Yap

Su les konya avrupaya gidiyor ya saka gibi

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Soner Gokturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Benim bildi?im 4. 2 eleme, 3. 1 on eleme oynayacak konya direk gruplara kalacak. Antalya lara plaj?nda kumda oynayacak. Ba?ak?ehir Twitter'da tak?lacak.
                          on numara bir durum tespiti

Yorum Yap

Ne yani sl on elemesinde boks kul?b?n?n icinden gecmeyeceklermi?

Yorum Yap

Abdullah Avc? sanki Bayern'in ba??ndaym?? gibi y?r?y???n bile de?i?mi?ti iyi oldu. Kupan?n iki sap?ndan birini kendisine arma?an ediyorum. En az bir yar?m kilo g?m??t?r. Di?erini de siz karar verin kime g?nderece?imizi.

Yorumcu hakem eskisi de penalt? ihlallerini iyi yakalad?, nerdeyse Serkan a??y? iyi kapad? diyeceklerdi

Yorum Yap

Ne yani sl on elemesinde boks kul?b?n?n icinden gecmeyeceklermi?
                                ?yle olaca??n? biliyorum lakin Twitter'da ?irin ?irin twitler at?p dokunduruyorlard?. O y?zden ?yle yazd?m.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X