Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Napoli-Be?ikta? ma??n?n adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fabri

SM-G900FQ cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Fabriye verdim ama aboubakar ile tolgay adrianoyuda be?endim.

Yorum Yap

caner hari? hepsi iyiydi bence.. Ama fabri 1 t?k ?nde

Yorum Yap

Fabri ?ok iyi oynad?. ?nemli anlarda hayati ??k??lar yaparak gol pozisyonlar?n? da engelledi; fakat ilk penalt?da o kuca??na gelen topu tutabilirdi. ?ok sektiriyor toplar? ve sonras?nda da penalt? oldu i?te. Ayr?ca ilk yar?da 1-1'ken inan?lmaz bir zamanlama hatas? yapt?. O top kaleye de gidebilirdi. Bu sebeplerle ma??n adam? olmay? hak etti?ini d???nm?yorum. Sahan?n her yerinde olan, ?ok ak?ll? basan, ?yle veya b?yle 2 gol atarak galibiyete direk etki eden Aboubakar bence ma??n adam?..

Yorum Yap

Macin adami bence abubakar. Hem 2 gol (biri yoktan) hemde saha icindeki performans ve efor.

Saha performansi olarak fabri ve beck te iyiydi.

Q7 guzel is yapti. Dahada iyi olabilirdi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Fabri - Kaleci tak?m? nas?l ayakta tutar ?ekil A1
              Aboubakar - daha iyi olacak in?allah
              Adriano - kalite, klas

Yorum Yap

Tart??mas?z Fabri.

Sonra Aboubakar ve Adriano.

Yorum Yap

Mac topigine de yazd?m aboubakari.
                  D?n ?ok ba?ka oynad?, golleri hesaba katmadan ma??n adam? kesinlikle o olurdu yine. Topu saklamas? ta??mas? vs. cok iyiydi d?n. Anlayamad???m ise top kontrol? ve bask?s? bu kadar iyi olan biri yan?na pas verme konusunda neden k?t? olabilir?

Yorum Yap

Bana g?re Necip unutuluyor. Hamsik ne yapt? g?ren oldu mu? Peki onu kim durdurdu?

Yorum Yap

Uzun zaman sonra bir kaleci mac?n adam? olarak g?steriliyor

Yorum Yap

Fabriyi tart??mam bile

Yorum Yap

fabri dedim ama tolgay ve adriano.. belki sallayanlar bile olacak ama Necip bir de.

Yorum Yap

Ma??n adam? kesinlikle Fabri.

Reina'n?n ma? sonu a??klamas?ndan da g?rd???m?z ?zere(2.golde hatal?yd?m o kadar k?t? vuru? beklemiyordum) e?er santraforsan pozisyon almay? bileceksin ve son vuru?lar?n g?ven verecek. Adam ceza alan? ?evresinde b?rak?n pas vermeyi topu aya??nda bile tutamad?.

Aboubakar'?n defanstan top ??kartmas?ndan etkilenen taraftar?m?z umar?m hakl? ??kar.

Yorum Yap

Mucizeler FABRikas?.

Yorum Yap

Aslı Erdal Turan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ma??n adam? kesinlikle Fabri.

Reina'n?n ma? sonu a??klamas?ndan da g?rd???m?z ?zere(2.golde hatal?yd?m o kadar k?t? vuru? beklemiyordum) e?er santraforsan pozisyon almay? bileceksin ve son vuru?lar?n g?ven verecek. Adam ceza alan? ?evresinde b?rak?n pas vermeyi topu aya??nda bile tutamad?.

Aboubakar'?n defanstan top ??kartmas?ndan etkilenen taraftar?m?z umar?m hakl? ??kar.

valla fiziksel olarak verdi?i foto?raf, vuru?a haz?rlan??? hi? o gol? atar?m gibi de?ildi evet ama g?rmek laz?m ki kapatt??? k??e ve sa? aya??n?n dibine vurdu aboubakar. yani en ters yere.
                                olaylara bir de bu a??dan bakmak laz?m. Reina b?yle bir a??klama yapt?ysa pazar g?n? bi kilise yapar kesin.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X