Anket: Napoli - Beikta mann adam kim?

Sayfa 3/7 lklk 123456 ... SonSon

Konu: Napoli-Beikta mann adam

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Benim adm Tufan,10.000 tane film izledim.
    Ya
    30
    Alnt Serdar Topu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tuhaf ama herkes iyiydi bugn Fabri,Adriano ve Aboubakar diyorum.
    Caner ok ktyd.

Skora direkt ve en fazla katk salayan 3 isim vard. Aboubakar, Quaresma ve kaleci Fabricio.

Dier futbolcularn da ayaklarna, yreklerine salk!

ok net Fabri. Kurtard penalt bir tarafa gzel kurtarlar yapt. Ne zaman alacanda ok iyi biliyor. 3 puanda katks ok byk.

normal artlar altnda: napoli gibi bi deplasmanda 2 golu atan Aboubakar' seerdim. Bu tip byk malarda genelde gol atan adama veriyorum oyu. Ama att ilk golde vuruu o kadar ktyd ki, Reina ieri ald resmen topu. u anda zafer sarhouyuz ama gelecek malarda byle kar karya kalaca pozisyonlar iin pek gven vermedi.

Fabri'yi setim ben.

Alnt Tufan Tokadc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Caner ok ktyd.
    Yllarca bir sol bek ne kadar kt oynayabilir,takm nasl yakabilir izledik,doyduk,byle dler gze batmyor artk

Alnt Mehmet Uluer Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aboubakar bey diyecekseniz!

ampiyonlar ligi,13 ma 8 gol.Byle devam etsin bey de derim,Babakan Aboubakar da derim

Aboubakar bugn baka oynad.Atan ile tutan iyi olursa hakeme ramen kazanyorsun ite.1-Abou 2-Fabri 3-Adriano ...Caner ktyd onun dnda ki oyuncular ayn seviyede iyi oynadlar,hepsinin ayaklarna salk...

2 gol az buz deil..bizim orada gol atmadan berabere kalma ansmz bile yok idi..biz gollerimizi atmalyz..galibiyet olur beraberlik olur..

Aboubakar, tatl inad pes etmemesi mcadelesi hrs enerjisi ile ve deplasmanda 2 gol ile burun fark ile ne kyor..Fabri'nin avantaj ayaklar ok seri..alannn ok seri ve iyi admlayarak avantaj salyor..oyunun iinde..kafaca ruhen iinde..man tm anlarn yayor..hatalar imdilik tolere edilir boyutta..ok iyi olmasa da imdilik iyi gidiyor..rekabet edecekler iyi ve formda olan devam edecek..Tolga'ya yklenmeyi de artk bitirmeliyiz..ona da ihtiya olacak..kart var ceza var sakatlk var formsuzluk var..

Ma bir kez daha izlemek gerekir ama ilk izlenimlerim.sonuca dorudan etki edenler..golleri atanlar ve attranlar..ve orta saha ve defansta mcadele edenler..Tosi bazen ilk kez topla tananlar gibi tuhaf hareketler yapyor..korkutuyor..

Aboubakar'a ilk gol pasn soldan rakibin nnden geirip veren kim ise on numara pas verdi..ben Tolgay gibi grdm..ilkinde de asistin asistini yapmt..

Aboubakar,Fabri,Tolgay,Q7,Adriano,Atiba,Marcelo srasyla iyi olanlar idi..

Aboubakar oyu hak etti..

oyumu fabriye verdim ama Marcelo ok byk oynad bence. ve buradakinden ok ok daha fazla oyu hak etti.

takmn en ktleri ise iki asist yapmasna ramen q7 ve Caner'di.

kesinlikle Fabri.
    sadece penalt deil ma genelinde ok iyiydi, yediklerinde yapaca bir ey yoktu.
    ilk penalt gol olsa muhtemelen yenilirdik daha 40 dakika vard.

Tm takim iyiydi bence ancak Atiba dedim ben.

man adam hepsidi.. abobakar dedim, kendini toplamas midiyle