Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye - Ukrayna | 2018 D?nya Kupas? Elemeleri

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cenk'e yak??m?yor bu atma olaylar?. Ne kadar ?z?c? bunlar? g?rmek...

Milli Tak?ma gelirsek izlanda tokat? bizi kendimize getirir belki diye ?mit ediyorum. 80 milyonluk ?lkeyiz oynanan futbola ?u tak?ma bak...

Yorum Yap

Ben milli tak?m? Recep li Abdullah l?,Og?n l?,Tolunay l?,Sergen li,Arif li,Hakan ?.l?,Hami li Ertu?rul lu zamanlarda izledim..her biri y?ld?zd? ?lkemizde..Hami ayr? bi d?nya,Hakan ?. ayr? bi d?nya,Sergen ayr? bi d?nya Abdullah apayr? bi d?nyayd?..Kemik bi kadromuz vard? o zamanlar..?imdikilere bak?yorum: Ozan,Volkan ?en,Hakan ?.,Olcay, vb.. Giderek geriye gidiyoruz..Avrupa da yeti?mi? T?rklerden medet umuyoruz..Siny?r Terim hala ke dini Ferguson sans?n bakal?m..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Bu arada Caner mil?i tak?mda ne bask?n karaktermi? yahu..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Cenk ilk ba?ta ?ekildi, ondan sonra kendini yaslay?p b?rakt?. Bu yapt??? emek h?rs?zl??? de?il, forvet kurnazl???d?r. Futbolda bu tip hareketleri abartmad???n s?rece denersin arkada?. Sapla saman? kar??t?r?yoruz bence.

Yorum Yap

Emre Mor.... 2-3 ay ?nceki o masumlu?unu kaybetmi?. ??mar?k biri olmu?. B?yle olursa, itirazlar?na devam ederse, her topu ald???nda 5 ki?iyi ge?meye ?al???rsa yaz?k olacak...

Bu tak?m?n serbest vuru??usu; Hakan ?alhano?lu'dur o vurmazsa Caner vurur. Emre Mor'un kulland??? topa yaz?k oldu.

Caner de sanki K?rm?z? kart bahsi alm?? gibiydi. Madem kimse g?rm?yor, ben g?reyim dedi herhalde..

Yorum Yap

?? sahada oynuyorsun.

Bask?y? kurmu?sun, taraftar? arkana alm??s?n.

Hakemi de etkilemi?sin.

Dakika 80.

O dakikada ceza sahas? i?inde o karambolde rakibinin kuca??na do?ru b?rakacaks?n kendini, deneyeceksin ?ans?n?.

Ondan sonra daha ?ok ?erefli ikincilik laf? duyar?z.

Cenk'in bu yapt??? h?rs?zl?k filan de?il, forvet oyuncusunun ufak oyunlar?ndan biri.

Yorum Yap

stoper hatt?nda ?mer yerine bizim necip uysal oynasa daha g?zel olurda o derece yani caneri beyendim cenk fena de?ildi
                gelelim emre mor'a arkada? bu ?ocuk ?ok itici olacak yaa biri gitti diyeri geldi hadi hay?rl?s?

Yorum Yap

Yarmolenko Quaresma n?n sol ayakl? versiyonu

Yorum Yap

Canerin de cenkinde yaptigi dogruydu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ben milli tak?m? Recep li Abdullah l?,Og?n l?,Tolunay l?,Sergen li,Arif li,Hakan ?.l?,Hami li Ertu?rul lu zamanlarda izledim..her biri y?ld?zd? ?lkemizde..Hami ayr? bi d?nya,Hakan ?. ayr? bi d?nya,Sergen ayr? bi d?nya Abdullah apayr? bi d?nyayd?..Kemik bi kadromuz vard? o zamanlar..?imdikilere bak?yorum: Ozan,Volkan ?en,Hakan ?.,Olcay, vb.. Giderek geriye gidiyoruz..Avrupa da yeti?mi? T?rklerden medet umuyoruz..Siny?r Terim hala ke dini Ferguson sans?n bakal?m..

Her daim Be?ikta?...
                      Kesinlikle bu milli tak?m hi? heyecan vermiyor, yeni jenerasyon ?ok k?t?, ger?i d?nya futbolunda art?k eskisi gibi heyecan verici futbolcular ??km?yor, Euro 2016 daki milli tak?mlara bakarsak efsane diyebilece?imiz kadro 1 tane bile yok, kadroyu ge?tim futbolcu bile yok, ama eskiden 3-4 tane efsane kadrosu olan tak?mlar, izlemeye doyamad???m?z futbolcular olurdu ne g?zel. Genel olarak futbol geriye gidiyor maalesef...Pogban?n rekor ?cret ?dendi?i bir futbol d?neminden de ?ok ?ey beklememek laz?m zaten..

Yorum Yap

Euro 92 danimarkali laundrup kardesler.isvecli dahlin ravanelliler.alman voller klisman matheuslar.ingiliz linekerler.portekizli comez figo italya 90 oman b?y?k efsane kamerun.efsane maradona.cilgin kaleci higuita.ne efsaneler varm??. yaslandik be

Yorum Yap

penalt? alan oyuncu sevmiyom ben ya
                          do?ru gelmiyor bana

Yorum Yap

Yarmolenko tam arad???m?z kanat forvet tarz? oyuncu.?ok h?zl? de?il ama ayaklar?na hakim.Top tekni?ide iyi say?l?r.

Yorum Yap

Aslı Mert Gulec tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Yarmolenko tam arad???m?z kanat forvet tarz? oyuncu.?ok h?zl? de?il ama ayaklar?na hakim.Top tekni?ide iyi say?l?r.
                              Bizi a?ar onun fiyat?... Zaten gelmek de istemez 8 y?ld?r ayn? tak?mda ?yle bir hedefi yok sanki keyfine bak?yor o

Yorum Yap

Emre mor dan bi cac?k olmaz.
                                Bu ya?ta artis kesilmi?. ..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X