Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m Ukrayna ve ?zlanda ma?lar? aday kadrosu a??kland?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Caner ad?na ?a?r?lmas? sevindirici bir durumdur. O y?zden Caner ad?na sevindim. ?a?r?lmasayd? Caner kafas?na takar m?yd?, pek sanm?yorum yinede olsun. ?n?allah sakatl?k ya?amadan formda bir ?ekilde geri d?ner. ?rfsiz Fato

im"PARA"tor te"R"im

Yorum Yap

Caneri 3.tercih olarak cagirdigina gore maclarda ismaili oynatmasi lazim, bakalim caneri 11de cikarirsa iyice kendiyle celisir

Yorum Yap

A??k?a ?zel durum de?il be?enmedi?i i?in ?a??rmamis valla ay?p sezon boyu yedek ?smaili al s?per oynayan Caner ? alma a??k?a Be?ikta? d??manl??? yap?yor.

Yorum Yap

Hasan Ali Kald?r?m milli tak?mdan sakatl?k nedeniyle kadrodan ??kart?lm??sa Osmanl?spor ma??nda nas?l yedeklerde ?

Bu olay, ulan Caner ?ok formda yanl?? karar vermi?im dur H. Ali'yi ??kartal?m bi bahaneyle de Caner'i alal?m m? demek oluyor ?

Yorum Yap

Ben olsam Canerin yerine ?imdi de ben gelmiyorum fatihci?im kusura bakma kib bye derdim fatihe

Yorum Yap

Caner milli tak?ma gitmemeli. Kimse kusura bakmas?n. Hasan aliyle ismail canerin sa? baca?? etmez.onlardan birisi sakat oluncam? ?a??r?l?yor hadi ordan!

Yorum Yap

D?n Ahmet ?akar fena giydirdi imparator bozuntusuna.

Yorum Yap

Caner'in ne sa?l?k sorunu varm??, Terim son a??klamas?nda Caner de Caner diyor. Kimseye hesap vermek zorunda de?ilmi?, Milli Tak?m hocas? hesap vermezmi?. Adana'n?n y?zkaras?!

Yorum Yap

tayibin kar??s?nda el pen?e divan bekle,medyaya k?kre.korkak ?erefsiz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X