Sayfa 16/18 İlkİlk ... 6131415161718 SonSon

Konu: Tek Eğlence Yine fenevbahçe

Bence kötü oldu. keske CL gruplara kalsalardi. kadrolari genis degil her CL gidisinde ve dönüsünde puan kayiplari muhtemel idi.
    ayrica diger yosmalar € lari götürdü. Transfer yaparlar simdi

cl ye kalsalar daha çok eğlenirdik ): neyse gs var en azından

Oha beyler :p siz neden cl ye katılamıyorsunuz hahahahaha

10 Senede biz 3, gs 5 trabzon ve bursa 1'er kere katıldı bu angutlar her sene katakulliyle şampiyonluk yarışına girip bir şekilde 2. oluyorlar 6. kez elemede elendiler
    10 sene de 2 de şampiyonlukları var ama birinde şike diğerinde de finansal ceza yüzünden kaçırdılar. Daha önce de bunların şampiyon olduğu bir yıl şampiyona da ön eleme gelmişti ülke puanı muhabbetinden diye hatırlıyorum. Yanlış olabilir

Kartal
    Yer
    Forza ilk üyelik tarihi; ''Temmuz 2003''
    Aziz gidince buraların pek bi tadı kalmadı [emoji17]

LG-H870 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uefa avrupa ligi resmi hesabi bugun valbuena nin dogum gununu kutlamis bugunzkutladogi gol 2012’de fenere saracoglunda attigi gol [emoji23][emoji23][emoji23]
    Ben boyle buyuk troll gormedim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Huseyin Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uefa avrupa ligi resmi hesabi bugun valbuena nin dogum gununu kutlamis bugunzkutladogi gol 2012’de fenere saracoglunda attigi gol [emoji23][emoji23][emoji23]

Gördüğüm en güzel troll video hâlâ kahkaha atıyorum hahahhah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Asist de Ayew'den fenerliler çıldırmış twitter'da.

Kümede kalın ha.

Bir hafta önce Bjk ezdik dedin şimdi ise taraftarlarından özür diliyorsun 😁Ali Koç kötü başladı umarım böyle devam eder .

Ali Koç’un tribüne giderek taraftardan özür dilemesi, “Ne deseniz haklısınız” triplerine girmesi bazılarının içinin yağını eritmiş ama bizim ülkede çok yanlış bir davranış biçimidir bu. Bizim insanımız haddini, sınırını bilemez çünkü... Nezaketten çok acziyet gibi algılanır. Tüm bu söylediklerini bir basın toplantısıyla veya bir spor programında...vs söylemek başka, taraftarın arasına girerek, direkt onları muhatap alarak söylemek başka...

Alıntı Kamil Taşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gördüğüm en güzel troll video hâlâ kahkaha atıyorum hahahhah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu Uefa daki Admin arkadas Besiktasli oldugunu düsünüyordum zaten... (Bizim icin baya güzel seyler yaziyor devamli)
    Simdi emin oldum.

Ali Koç iyi bir insan olabilir ama kötü bir lider..

Ali koç çok acemice başladı..Fikret Orman da ilk yıllarında yanlışlar vardı ama kurguları ve planları çok daha akılcıydı,Ali koç inanılmaz hatalar yaptı takımı yenilemek isterken anadolu takımına çevirdi..