Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Tek Eğlence Yine fenevbahçe

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bence k?t? oldu. keske CL gruplara kalsalardi. kadrolari genis degil her CL gidisinde ve d?n?s?nde puan kayiplari muhtemel idi.
    ayrica diger yosmalar ? lari g?t?rd?. Transfer yaparlar simdi

Yorum Yap

cl ye kalsalar daha ?ok e?lenirdik ): neyse gs var en az?ndan

Yorum Yap

http://forum.antu.com/cep/KonuOku.as...D=17&kID=36585

Grup ?ekili? son sayfalarda benfia y? mersin ile k?yasl?yorlar nerdeyse

http://forum.antu.com/cep/KonuOku.as...=36521&sayfa=8

Yorum Yap

Oha beyler :p siz neden cl ye kat?lam?yorsunuz hahahahaha

Yorum Yap

10 Senede biz 3, gs 5 trabzon ve bursa 1'er kere kat?ld? bu angutlar her sene katakulliyle ?ampiyonluk yar???na girip bir ?ekilde 2. oluyorlar 6. kez elemede elendiler
            10 sene de 2 de ?ampiyonluklar? var ama birinde ?ike di?erinde de finansal ceza y?z?nden ka??rd?lar. Daha ?nce de bunlar?n ?ampiyon oldu?u bir y?l ?ampiyona da ?n eleme gelmi?ti ?lke puan? muhabbetinden diye hat?rl?yorum. Yanl?? olabilir

Yorum Yap

Aziz gidince buralar?n pek bi tad? kalmad? [emoji17]

LG-H870 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Uefa avrupa ligi resmi hesabi bugun valbuena nin dogum gununu kutlamis bugunzkutladogi gol 2012?de fenere saracoglunda attigi gol [emoji23][emoji23][emoji23]
                Ben boyle buyuk troll gormedim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Uefa avrupa ligi resmi hesabi bugun valbuena nin dogum gununu kutlamis bugunzkutladogi gol 2012?de fenere saracoglunda attigi gol [emoji23][emoji23][emoji23]

G?rd???m en g?zel troll video h?l? kahkaha at?yorum hahahhah

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Asist de Ayew'den fenerliler ??ld?rm?? twitter'da.

Yorum Yap

K?mede kal?n ha.

Yorum Yap

Bir hafta ?nce Bjk ezdik dedin ?imdi ise taraftarlar?ndan ?z?r diliyorsun 😁Ali Ko? k?t? ba?lad? umar?m b?yle devam eder .

Yorum Yap

Ali Ko??un trib?ne giderek taraftardan ?z?r dilemesi, ?Ne deseniz hakl?s?n?z? triplerine girmesi baz?lar?n?n i?inin ya??n? eritmi? ama bizim ?lkede ?ok yanl?? bir davran?? bi?imidir bu. Bizim insan?m?z haddini, s?n?r?n? bilemez ??nk?... Nezaketten ?ok acziyet gibi alg?lan?r. T?m bu s?ylediklerini bir bas?n toplant?s?yla veya bir spor program?nda...vs s?ylemek ba?ka, taraftar?n aras?na girerek, direkt onlar? muhatap alarak s?ylemek ba?ka...

Yorum Yap

Aslı Kamil Ta?k?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

G?rd???m en g?zel troll video h?l? kahkaha at?yorum hahahhah

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
                            Bu Uefa daki Admin arkadas Besiktasli oldugunu d?s?n?yordum zaten... (Bizim icin baya g?zel seyler yaziyor devamli)
                            Simdi emin oldum.

Yorum Yap

Ali Ko? iyi bir insan olabilir ama k?t? bir lider..

Yorum Yap

Ali ko? ?ok acemice ba?lad?..Fikret Orman da ilk y?llar?nda yanl??lar vard? ama kurgular? ve planlar? ?ok daha ak?lc?yd?,Ali ko? inan?lmaz hatalar yapt? tak?m? yenilemek isterken anadolu tak?m?na ?evirdi..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X