Sayfa 6/12 lklk ... 3456789 ... SonSon

Konu: Tek Elence Yine fenevbahe

Alnt Mert Talan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Gkhan zba Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    iki takmdan da zerre haz etmediim gibi yarnki mata fenerin fark atmasn diliyorum.

gs'den baka trl nefret ediyorum.
    Ayn fikirdeyim
    Katlmyorum.
    yle ki; Gs yenilirse zaten zor durumda olan Dursun bakanm iin yolun sonu grnr. Sanrm bunu hibirimiz istemeyiz nk hepimiz Dursun bakanmzla uzun yllar birlikte olmak istiyoruz.
    "Ama ayn ekilde hepimiz Aziz bakanmzla da uzun yllar birlikte olmak istiyoruz. Fb de yenilmemeli" dediinizi duyar gibiyim.
    O sorun deil. Fb 10 tane de yese Aziz bakanm cnn'ci, bbc'ci, Almanyac ve Hollandac muhaliflerine uyup da bizi brakmaz.
    Rahat olun

yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Stuttgart / Burdur / Antalya
    Ya
    30
    100% gayseden 99,9% febeden nefret ederim..

A M P . . .

yelik tarihi
    Austos 2008
    Yer
    - Hcum Beikta Hcum -Datdiri Dat Dat
    Ya
    29
    Bizim civcivler angry birds ile anlamlar
    tamam anlama anlamadr ama ne bileyim hello kitty, angry birds vs byk camialara gitmiyor be.
    yaknda canbebe ile bi anlama bekliyorum

Alnt Suat Baran Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tamam anlama anlamadr ama ne bileyim hello kitty, angry birds vs byk camialara gitmiyor be.
    irketteki Fenerli arkada aradm.
    "Yeni sponsorluunuz hayrl olsun. Bu sefer 12'den vurmusunuz. Kskandm valla dedim."
    "Dou mu sponsor olmu, Ali Ko mu, kim?" dedi. "Daha byk daha global dn." dedim.
    Adam bir hlyalara dald Dedim "Sizin Takm imajyla da ok uyumlu." Yeterince coku yaattktan sonra ROK seslendirmesiyle:
    "Aklyorum. Fenerbahe'ye dev sponsoooooor. Bir ok lkeyi kasp kavurduuuuu. Fenerbahe'nin imajyla oook uyumluuuu, Hellloo Kitty gidiyoooor, Angry Birds geliyooooor" dedim.
    Adam nce glme komasna girdi. Sonra iin ciddi olduunu anlaynca 5 dakika kfretti

Hahaha bu aralar ok elendiriyorlar bizi.

ocuklara irin grnmek isabetli bir tercih bence. Ayrca para kayna deil mi yaw, yle byle bulmu ite adamlar. Bize ne, biz kendi iimize bakalm.

hakkaten bende anlamyorum u hello kity sponsoru ile dalga geilmesini. Kulpler sadece gen ve yal insanlara m hitap ediyor ?

yelik tarihi
    Austos 2008
    Yer
    - Hcum Beikta Hcum -Datdiri Dat Dat
    Ya
    29
    Alnt M.Yener Kandemir Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Suat Baran Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    irketteki Fenerli arkada aradm.
    "Yeni sponsorluunuz hayrl olsun. Bu sefer 12'den vurmusunuz. Kskandm valla dedim."
    "Dou mu sponsor olmu, Ali Ko mu, kim?" dedi. "Daha byk daha global dn." dedim.
    Adam bir hlyalara dald Dedim "Sizin Takm imajyla da ok uyumlu." Yeterince coku yaattktan sonra ROK seslendirmesiyle:
    "Aklyorum. Fenerbahe'ye dev sponsoooooor. Bir ok lkeyi kasp kavurduuuuu. Fenerbahe'nin imajyla oook uyumluuuu, Hellloo Kitty gidiyoooor, Angry Birds geliyooooor" dedim.
    Adam nce glme komasna girdi. Sonra iin ciddi olduunu anlaynca 5 dakika kfretti

Hahaha bu aralar ok elendiriyorlar bizi.
    sponsorluk sponsorluktur.
    Money is money yapacak biey yok
    tercih meselesi

Salih UAN ilgin eyler sylemi, doru mu

https://twitter.com/gamaspor/status/868533611242418180
    Konu Mert Kavuzlu tarafndan (27 Mays 2017 Saat 22:04 ) deitirilmitir.

Trabzonspor'un tecrbeli oyuncusu Olcay ahan'n 1-1 sona eren Fenerbahe mann ardndan yaync kurulua arpc aklamalarda bulundu.

zgnz 1 puan aldk. Bakalar 1 puan iin mutludur ama biz zgnz.

noldu bunlar basketbol taraftar olmutu artk ama ma balyor basket salonu da bombo.

Bunlarn taraftarlarnn "Azo" ve "uval" tabirlerine ok glyorum

yelik tarihi
    Ekim 2008
    Yer
    Forza ilk yelik tarihi; ''Temmuz 2003''
    Ya
    33
    Kolpainodaki polis amcaya havale ediyorum yooha....

LG-H860 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Euroleague ile ampiyonlar Ligini karlatrabilecek kadar ku beyinli insanlara ne desen bo.
    Fiba'nn ak organizasyonu olsa neyse diyecem.
    17 tane deplasman yapm, onbinlerce km yol yapmlar sezon sonunda kazandklar para 1 milyon ksr euro. CL gruplarnda iki beraberlie verilen para.
    Nerdeyse 1907'de basketbol kulb olarak kurulduk diyecek embesiller.

Buna da kzmayn. Beikta iki senedir zerimizden mi geiyor diyecek 60 milyon verdim elimde mi patlad diyecek.

Kandryor civcivleri ite