Sayfa 5/12 lklk ... 2345678 ... SonSon

Konu: Tek Elence Yine fenevbahe

Mehmet Ekici vb Fener'e gitmek isteyen dingillere rnek olsun.

SERDAR KESMAL: FENERBAHE BEN ASKERLKLE TEHDT ETT

Serdar Kesimal, eski takm Fenerbahe iin sert ifadeler kulland, arpc iddialarda bulundu.

Kesimal, 2011 ylnda Kayserispor'dan Fenerbahe'ye 4 milyon 750 bin avro karlnda transfer olmu fakat beklenen etkiyi yaratamamt. Son olarak Akhisar Belediyespor formasn terleten stoper oyuncusu, u an iin bota.

Fanatik 'e rportaj veren Kesimal, Fenerbahe iin sitem dolu ifadeler kulland. 28 yandaki oyuncunun aklamalarndan nemli ksmlar u ekilde:

"Kendi hatalarmdan bahsedeyim. Fenerbaheye 22 yanda geldim. Byk kulbe geliyorsun, 2-3 ma oynamaynca tribe giriyorsun, bu ok yanl. al, bekle, sabrl ol. rnekler var, adamlar uzun yllar nasl oynuyor! Benim en byk hatam bu. Zaten ilk senede ayrlmak istediimi menacerime syledim. O zaman ynetim, Kesinlikle brakmayz, daha iyi olacak dedi. kinci sene Egemen abi ve Yobo geldi. Bekir abi vard, ben drdnc sradaydm. Oynama ansm yoktu.

SERDAR KESMAL: FENERBAHE BEN ASKERLKLE TEHDT ETT
    11:25SPOR TOTO SPER LGPAYLA
    0 seskimphoto.com
    Serdar Kesimal, eski takm Fenerbahe iin sert ifadeler kulland, arpc iddialarda bulundu.

Fenerbahe ve Akhisar Belediyespor'daki kariyerleri olayl bir ekilde sona eren Serdar Kesimal , sar lacivertli ekip hakknda olay yaratacak aklamalarda bulundu.

Ricardo Quaresma iin ne dediler?

Kesimal, 2011 ylnda Kayserispor'dan Fenerbahe'ye 4 milyon 750 bin avro karlnda transfer olmu fakat beklenen etkiyi yaratamamt. Son olarak Akhisar Belediyespor formasn terleten stoper oyuncusu, u an iin bota.

Fanatik 'e rportaj veren Kesimal, Fenerbahe iin sitem dolu ifadeler kulland. 28 yandaki oyuncunun aklamalarndan nemli ksmlar u ekilde:

"Kendi hatalarmdan bahsedeyim. Fenerbaheye 22 yanda geldim. Byk kulbe geliyorsun, 2-3 ma oynamaynca tribe giriyorsun, bu ok yanl. al, bekle, sabrl ol. rnekler var, adamlar uzun yllar nasl oynuyor! Benim en byk hatam bu. Zaten ilk senede ayrlmak istediimi menacerime syledim. O zaman ynetim, Kesinlikle brakmayz, daha iyi olacak dedi. kinci sene Egemen abi ve Yobo geldi. Bekir abi vard, ben drdnc sradaydm. Oynama ansm yoktu.

Serdar Kesimal Fenerbahce

"KAPA NASIL AIKLARIZ, DEDLER"

Sene sonu kulp beni istemediini syledi. Ben de kiralk gitmeyeceimi syledim. Bana dediler ki, 3.5 milyon Euro bonservis getireceksin... Her defasnda yzme vuruyorlard zaten, Biz senin bonservisine 4 milyon 750 bin Euro para verdik diye... Realist dneceksin, Bu paralar beklemeyin, ben kiralk da gitmem dedim. Rusyadan 1.5 milyon Euroluk teklif getirdim. Kabul etmediler. Biz KAPa nasl aklarz bu kadar zarar dediler. Bir de Trkiyede bu paray verebilecek kulplere de gitmek yok. Yani Trabzon, Galatasaray, Beikta 3.5 verseler bile gidemezsin diyorlar. Sonra 1.5u getir git dediler. Ben bu paray nereden bulacam dedim. Kiralk gndermek istediler, ben gitmedim.

"G.SARAY ARTI YZNDEN, BURSASPOR'A GDEMEDM"

Verin bonservisimi gideyim, zararn neresinden dnerseniz kardr dedim ka defa. Kadro d braktlar. 6 ay tek bama ktm. Basnda paral askerler var. Kulp ne derse onu yazyorlar. Benim azmdan, Param alr yatarm demiim gibi haberler yaptlar. Semih entrkle ayn dnemde kadro d kaldk. Bizi bir araya bile getirmediler. Psikolojik bask yaptlar. Affedildim sonra, devre arasnda Bursaspora transferim var. Ama yatrdlar transferi. Nedeni ise tam skandal. Bursaspordan, Serdar Kesimali alrsanz, Serdar Azizi Galatasaraya satmayacaksnz diye yazl belge istediler. Bursa beni istiyor. Serdar Azizin de o dnemde Galatasaraya gitme durumu var. Bursa da, Fenerbaheye, Biz Serdar Azizi sezon sonuna kadar satmayacaz. Ama sezon sonu ne yapacamza biz karar veririz diyorlar. Transferim bu yzden yatt. Bunu isteyen Aziz Yldrm.

"BAKKALDAN DOMATES ALIR GB"

lk kadro d kaldmda benim askerliimi tecil etmediler ya. Byle bir ey olabilir mi! Bir kulp askerlik problemi olan oyuncusuna bunu yapabilir mi! Askerlii problem biliyoruz, dik kafallk yapmasn. stediimiz takma gitsin diye bana mesaj gnderiyorlar. Byle olunca ben de dedim ki, Gerekirse askere giderim ama onlarn dedii takmda oynamam!... nada inat o zaman. Dik duramayan ok oyuncu var. Onlar da herkesi yle sanyor. Biat kltr bu.

Geen sene kadro d kaldm tesadf eseri rendim. Menacerime, Gidin konuun, kadro d kaldm duyulmadan gideyim baka takma dedim. Gelecek sezonki alacaklarmn yarsn istedim karlnda. O kadar kendilerini akll zannediyorlar ki... Holmenle ayn garanti paray alyoruz. Konyaspora kiralk gidiyor. Konya 3te birini dyor. Gerisini kulp dyor. Borsaya nasl bildirildi, 400 bin Euro kiralama bedeli alnmt dediler. Taraftarlar da yle sanyor, halbuki 1.1 milyonunu Fenerbahe dyor. Bana brakn alacaklarm demeyi, bir nceki sezondan kalan param da brak dediler. yle bir dnya yok dedim, yine kadro d kaldm. Bakkaldan domates alr gibi al, sonra rd pe at zihniyetini braksnlar.

"BU PARAYI DNYANIN HBR YERNDE KAZANAMAZDIM"

ngiltere, Almanyayla kyaslayn. Biz mthi paralar kazanyoruz burada. Bu bana gre yanl. Fenerbahede kazandm paray dnyann hibir yerinde kazanamazdm. Yabanclar da yle, 5-6 futbolcuyu karn kimse bu paralar hak etmiyor. Fenerbaheden aldm paray hak etmedim derken bunu syledim. Fenerbahede oynarken abilerim Git oyna, dik kafallk yapma diyordu. Sonra bana hak verdiler>

GT-I9500 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Dnyann, bte-imkan-baar sirklasyonunda en skandal ve kaos camias.
    Aziz gitme sen, hep bizle kal!

Alnt Cagdas Sezgin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aksamki macta istifa protestosu yapacaklardi, bu haber de yangina krkle gitmek misali oldu

Saldir anadolu gfb aziz baskan icin vur protestoculara

Hepsi aziz bakan yldrmak iin. dik dur eilme bakan. Eeey Serdar Kesimal, sen kimsin ya

Kap ta bildirimlere bakarken kahkaha attigim bildiriye denk geldim : Ayn raporda ma bana ortalama seyirci saysndaki arta gre yaplan Avrupa Kulpleri arasndaki sralamada Kulbmz 2. srada yer almaktadr.

Kapa bile azizeler yalan bilgi beyan ediyorlar surekli 2. olmalari cok manidar ����

Alnt Arif Akpinar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kap ta bildirimlere bakarken kahkaha attigim bildiriye denk geldim : Ayn raporda ma bana ortalama seyirci saysndaki arta gre yaplan Avrupa Kulpleri arasndaki sralamada Kulbmz 2. srada yer almaktadr.

Kapa bile azizeler yalan bilgi beyan ediyorlar surekli 2. olmalari cok manidar ����

yalan olmayabilir. atyorum geen sene 8.000 ortalamaya oynuyorlad. imdi 10.000 ortalama olsa %25 art ile ikinci olabilirler.
    mesela dortmund seyirci artnda sonuncudur. hep akl tam kapasite oynuyor.

yalnz kim yazmsa helal olsun bu kadar karmak konuyu bu kadar basit anlatmak .

vur kr parala bu ma kazan. aka aka yiyin birbirinizi ezik olu ezikler

iki takmdan da zerre haz etmediim gibi yarnki mata fenerin fark atmasn diliyorum.

gs'den baka trl nefret ediyorum.

yarn sarn kz kardeinizi yenmeyin, yenmeyin de seneye dursun-tudor ikilisini izleme zevkinden mahrum kalmayalm.

Alnt Gkhan zba Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    iki takmdan da zerre haz etmediim gibi yarnki mata fenerin fark atmasn diliyorum.

gs'den baka trl nefret ediyorum.
    Ayn fikirdeyim