Sayfa 1/12 123411 ... SonSon

Konu: Tek Elence Yine fenevbahe

Tek Elence Yine fenevbahe

Haclar nefretimsin cincon topii varda neden elencemiz ikebahe topii yok

aalm bal enlendirin buralar

iddia ediyorum kafe forumundaki Komedi, Resim,Yaz, Video,Fkra.. balndan daha komik olacak buras

Aziz gitmedii srece huzur yok bunlara. Bizim YD dnemi gibi oldular.

nmzdeki sezon uefa ile anlama gerei bte kstlamasna urayacak.Radikal karar alp takm yenileyemezler.Yanl yanda spor medyas hala Fb'nin iyi bir kadrosu olduu palavrasn fb'lilere yutturuyorlar.Ulen senin orta sahan ptt lig seviyesinde,kanat beklerin skandal..Neymi efendim futbolcularn ou milli imi..Neyse bunlar 2-3 sene byle giderler.Esas tehlike Apdullah calan,Fethullah Glen'in tuttuu fransz masonik kahpe takmda.

Aziz oojan mdr? Fenerbahe'mizin iine szdrlm bir hain midir?

Ben bu balklara karym. Eskiden yazardm ama epey sredir rakiplerle dala braktm. Cevap verip onurlandrmaya giriyor bence. Kudurmalarnda master yapmalarn istiyorsak tenezzl edip cevap vermeyelim derim.

yelik tarihi
    Austos 2008
    Yer
    - Hcum Beikta Hcum -Datdiri Dat Dat
    Ya
    29
    ooooo tam aradm balk olmu, burann mdavimi olurum ben
    yatmadan once 1 doz antu gzel geliyor

Ik aydir Cezaliydi bu forumda ben gittim eziklerin Forumlarini Takp ettim Caner Gg olayina cok kizginlar Taliscayi falan nasil Buldular diyorlar , bu arada Forumlarda airi derecede gerginlik var hatta Kasimpaaya oamanliya da yenilelim Aziz Gitsin Diye dua edip beklemekteler Maclarda Yorumlari okumak airi Komk geliyor Boyle ezik bir taraftar gormedim ben

Bizim malarda antuyu okumak ok zevkli oluyor..
    Kendi malarnda ise kfr hakaret beddua grla gidiyor

yelik tarihi
    Haziran 2014
    Yer
    almanya-donauwrth
    Ya
    36
    Alnt Zeki Kutun Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aziz gitmedii srece huzur yok bunlara. Bizim YD dnemi gibi oldular.
    aynen zeki, azize karsi yorumlarini okuyorum bazen antu da, zamaninda bizim demirren denen parazite yazdiklarimizin hemen hemen aynisini yaziyorlar

2009-2010 sivas manda tribnde sylenen her eyi tm kalbimle kendilerine iletiyorum. Galatasaray'n laciverdi.

siz bizim malarda kendi forumumuzu okumuyorsunuz anlalan. ben oradan eksii yok fazlas var diyorum...

Alnt Bekir Koray Aksoy Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    siz bizim malarda kendi forumumuzu okumuyorsunuz anlalan. ben oradan eksii yok fazlas var diyorum...
    Bende ok fark gremiyorum ma yorumlarnda.Antu forumu ok kark,forza'da ki dzen onlarda yok.

SM-N910C cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

yelik tarihi
    Austos 2008
    Yer
    - Hcum Beikta Hcum -Datdiri Dat Dat
    Ya
    29
    fft123mm3038855.jpg

arkada o gnk forma tantmlarn canl izlemitim, adam bildiin soytars mahmut ile maytap geiyor taraftarlar ile

bu topic neden hi yeillenmiyo