Sonular: Man adam kim?

Katlmc says
359. Anket kapatlmtr
  • Fabri

22 6.13%
  • Gnl

3 0.84%
  • Marcelo

5 1.39%
  • Tosi

196 54.60%
  • Caner

25 6.96%
  • nler

31 8.64%
  • Atiba

1 0.28%
  • Talisca

67 18.66%
  • Olcay

1 0.28%
  • Q7

5 1.39%
  • Cenk

0 0%
  • Tolgay

1 0.28%
  • Adriano

1 0.28%
  • Aboubakar

1 0.28%
Sayfa 4/4 lklk 1234

Konu: Akhisar - BEKTA - Man Adam

Alnt Fevzi Uzel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tosi

eskiden yani geen sezon ati derdik ne oldu bu adama yaa
    bir ma kt oynasn yine burda biz stoper aln dedik bu tosicten biey olmaz yok sol bek performasn kt de stoper performans iyi diyenler imdi nerde diyenler treyecek tosice bence bir ey olduu falan yok stoperde tek kt ma olmad tosicin srbistan milli takmnnda stoperi zaten tosic ancak genlerbirliinden geldii iin hep ikinci snf topu muamelesi grecek.tosic avrupa trkiye her dzeyde ok ok iyi bir stoper hatta mkemmele yakn diyebilirim.u anadolu takmlarndan alnan topulardaki n yarglarda brakalm.

Man en iyisi Tosic olarak deerlendirmek de mmkn tabi ama bence en kritik adam nler'di.

Necip'ten kurtulduk gibi artk. krler olsun. yedek bile girmiyor. inallah yedek kalmay sorun eder de devre aras takm bulur.

Alnt Murat Yildirim Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tosi

bir ma kt oynasn yine burda biz stoper aln dedik bu tosicten biey olmaz yok sol bek performasn kt de stoper performans iyi diyenler imdi nerde diyenler treyecek tosice bence bir ey olduu falan yok stoperde tek kt ma olmad tosicin srbistan milli takmnnda stoperi zaten tosic ancak genlerbirliinden geldii iin hep ikinci snf topu muamelesi grecek.tosic avrupa trkiye her dzeyde ok ok iyi bir stoper hatta mkemmele yakn diyebilirim.u anadolu takmlarndan alnan topulardaki n yarglarda brakalm.

murat bey ben akhisar mann adam yani en iyi oyuncusu olarak tosi dedim bir ok arkada gibi sanrm sen yanl anladn geen sezon hemen hemen her man adam ATBA OLUYORDU imdi bu adama ne oldu duraklama devrinemi girdi bir durgunluk var bunu yazmak istedim sen yanl anladn

Alnt Murat Yildirim Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tosi

murat bey ben akhisar mann adam yani en iyi oyuncusu olarak tosi dedim bir ok arkada gibi sanrm sen yanl anladn geen sezon hemen hemen her man adam ATBA OLUYORDU imdi bu adama ne oldu duraklama devrinemi girdi bir durgunluk var bunu yazmak istedim sen yanl anladn
    yok fevzi abi yanl anlamadm net anladm bir iki ma kt oynasa maliyetsiz anadolu takm transferi olduu iin bi beenmeme durumu olan dier arkadalar kastettim eletiri sana deil abi