Sonular: Man adam kim?

Katlmc says
359. Anket kapatlmtr
  • Fabri

22 6.13%
  • Gnl

3 0.84%
  • Marcelo

5 1.39%
  • Tosi

196 54.60%
  • Caner

25 6.96%
  • nler

31 8.64%
  • Atiba

1 0.28%
  • Talisca

67 18.66%
  • Olcay

1 0.28%
  • Q7

5 1.39%
  • Cenk

0 0%
  • Tolgay

1 0.28%
  • Adriano

1 0.28%
  • Aboubakar

1 0.28%
Sayfa 2/4 lklk 1234 SonSon

Konu: Akhisar - BEKTA - Man Adam

Toi

Sent from my iPhone using Tapatalk

tek kelime ile kusursuz performans TOSC !

Tosic gerekten ok ok iyi. Allah nazarlardan saklasn

Takim son derece ktyd bence, o nedenle benden oy yok.

Vasat st oyuncu yoktu. Tosic 2 kere kritik yerde ok basit alm yedi, 2 kere de nemli hamle yapt, ntr bence. ki Gkhan vasat, Caner de vasata yakn, gerisi vasat alt.

Kesinlikle TOSC. Tank lakab ok uydu

Tatmal Marcelo..

Her daim Beikta...

Alnt Mehmet Erhan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Benfica manda olduu gibi bu mata da Tosic.

En kts ise Cenk Tosun'du maalesef.
    En kts nasl cenk tosundu abi yapma Allah akna ya, adama pozisyon yaratacak isimler Olcay ve Quaresma. Olcay ve Quaresma'y bu ma izlediysen ve eer beendiysen diyecek bi szm yok, ben hayatmda bu kadar rezil iki kanat oyuncusu oyunu grmedim Beiktamda. Hele hele o Olcay dicem ama yok yok Quaresma da ok ktyd diyorum. Olcay daha topu kontrol edemiyor, iki adm top sremiyor, ma boyunca yapt elle tutulur bir tane pas var, Quaresma desen el frenliinde zirve, yaratt bir tane atak yok, bir tane etkili pozisyon yok, bir tane sadece bir tane ortadan oyunu deldii hamle yok, gerekten Olcay ve Q7 rezilleri oynadlar, Cenk'e su bulamyorum.

Bence Marcelo'ydu. Sonra Tosic, Caner

Alnt Noyan Hacpaaolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Mehmet Erhan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Benfica manda olduu gibi bu mata da Tosic.

En kts ise Cenk Tosun'du maalesef.
    En kts nasl cenk tosundu abi yapma Allah akna ya, adama pozisyon yaratacak isimler Olcay ve Quaresma. Olcay ve Quaresma'y bu ma izlediysen ve eer beendiysen diyecek bi szm yok, ben hayatmda bu kadar rezil iki kanat oyuncusu oyunu grmedim Beiktamda. Hele hele o Olcay dicem ama yok yok Quaresma da ok ktyd diyorum. Olcay daha topu kontrol edemiyor, iki adm top sremiyor, ma boyunca yapt elle tutulur bir tane pas var, Quaresma desen el frenliinde zirve, yaratt bir tane atak yok, bir tane etkili pozisyon yok, bir tane sadece bir tane ortadan oyunu deldii hamle yok, gerekten Olcay ve Q7 rezilleri oynadlar, Cenk'e su bulamyorum.
    Olcay' hi beenmem, bugn de rezil oynad ve nitekim kt oyundan; fakat Quaresma, o kadar da rezil deildi bence. Birka kez rakip kaleyi zorlad, orta falan at hi deilse. Olcay'a gre daha iyi grdm ben. En azndan Benfica mandaki gibi samalklar yapmad.

Cenk Tosun, bu mata Olcayla beraber en kt isimdi bana gre. Kanatlardan yeterli destei alamad, kabul; ama kendisi de sahada grnemedi. Yerine giren Aboubakar bile daha ok zorlad rakip defans. 1-2 pozisyona girmeye alt, hatta bir ara gol de atacakt ki, defans araya girdi son anda.

Ben, Cenk Tosun'un ne olduunu, potansiyelini biliyorum. O yzden, bugn hi beenmedim.