Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bizimkiler varolan pozisyonda gol atam?yor. adam yok olan pozisyonnda gol att? .

kalite b?yle bi?ey i?te.

in?allah berabere biter dieyce?imde gs nin geri d?nece?ine hi? ihtimal vermiyorum. 2 olur 3 olur ama 1-1 olmaz gibi.

Yorum Yap

Konya maci ustune bu mac ikisininde de hicbir sey oynamadan ondeler.

Yorum Yap

Abou nere Persie nere arkada?lar yapmay?n (:

Yorum Yap

R?dvan Dilmen: "Bug?n Galatasaray'? Be?ikta? b?yle yakalasayd? parampar?a ederdi."

Yorum Yap

Yalniz bu Fenere yenileceksek yuh olsun bize.

Yorum Yap

Su gsyi nasil yenemedik o da ayri konu. Herifler sanstan ilk gol ve skandal 2.golle 0 2 yapti

Yorum Yap

Gecen seneki gibi yan toptan falan balina bi gol atsalarda berabere bitse bari:-)

Yorum Yap

kadikoyde ilk 5 dk gerekirse full taca atalim yerde yatalim ilk dakikalarda gol yemeyelim sonra butun planlar alt ust oluyor

Yorum Yap

Josef - Neustadter - Alper yerine Topal - Ozan - Lens olsayd? fener ?oktan gol? bulurdu.

Gs'de ise Yasin ve Podolski'nin oyuna girmesi laz?m.

Beraberlik zor ama cincon bal?ndan ?mit kesilmez.

Yorum Yap

Gs bizim ma?ta bu kadar k?t? de?ildi ma?a psikolojik olarak yine yenemeyiz havas?nda ??km?? gs

Yorum Yap

2017 y?l?na giriyoruz hala cinconlarda Sabri oynuyor sa? bekte

Yorum Yap

Futbolda en ?nemli mevki beck oyuncular? bence ,beck oyuncular?n iyiyse her turlu goturursun...Su 1-0 lik skor tamamen beck oyuncular?n?n fark? neyseki en iyi beckler bizde bu sene ...

Yorum Yap

Yaln?z bir hususu d?zeltmekte fayda var : Bu ma??n yurtd???nda yay?n? yok diyorlar ya yalan s?yl?yorlar. D?nya derbisini Digit?rkplay Yurtd??? uygulamas?ndan yurtd???nda seyrediyorum. Hatta bir arkada??m da ?ngiltere'de seyrediyor. Yani d?nyan?n her yerinde izlenebiliyor asl?nda .

Yorum Yap

haydaaa ila? etkisini yitirdi benim heralde izleyemiyorum ma?? iyimi.

Yorum Yap

Antuya bak?yorum da Rvp'ye fenere k?f?r edenler,k?zanlar ?imdi hallerinden ?ok memnun.Bu galibiyet onlar? baya bi g?t?r?r

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X