Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hakem fena ya sener bildigin fatynin ayaga vurdu ceza sahasi icinde

Yorum Yap

herif bide golu cikardi bizim macta elle. Hakem de gorup , vermedi.

Gerci herseyden once cenkin vurdugu yer onemli tabi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Sivok o pozisyonda elini nereye sokacak ben anlamiyorum bu isleri

Yorum Yap

Bursa'n?n net penalt?s?n? vermedi ama i? fenere geldi mi cart diye penalt? ?alarlar.

Yorum Yap

?ok sert ma? oluyor.

Yorum Yap

Hakem fenere deli gibi ?al???yor. Y?netim ??k a??klama yap. Azize bize sall?yordu sende salla ?u utanmazlara

Yorum Yap

Sari nerde topala it

Yorum Yap

Resmen hakemler ittiriyor yok b?yle bir ?ey. Sakin kalmak imkans?z.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Sivok o pozisyonda elini nereye sokacak ben anlamiyorum bu isleri
                    Pozisyon penalt? ona diyecek bi?ey yok ama bu pozisyon bize ?al?nm?yor i?te ortada bi standart yok

Yorum Yap

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Sinan Durgut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Valla 200 bin euro icin Olcayi gondermekle cok buyuk hata yaptik en azindan klubude Olcay var derdik

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
                      Vallahi ibretlik vakalar var bu forumda. Biri de demiyor ki Talisca ve Babel yokken bile Olcay kac mac oynamis ilk yari? Bak bunu Olcay'i seven ve hep savunan biri olarak diyorum.

Olcay hedefleri buyuyen bir takim icin yetersiz, ama yeni bir olusum ve atilim icinde olan kulupler icin oldukca yeterli ve degerli bir oyuncu.
                      11 mac oynamis lig de 3 mac cok az sure oynamis 8 mac de 2 gol? var Tr kupasi gruplar full oynadi 2 asist 1 golu var. Ayrica hedefleri buyuyen derken 2. Yari uefa dan devam edicez cl den elendigimizi unuttunuz sanirim. Gelecek icin diyorsaniz eyvallah ama ben sadece ligin 2. Yarisini kast ediyordum sevgili umutlu vaka

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Baskan hakem konusmuyorum derse boyle olur. Turkiyede isler boyle yuruyor cunku

Yorum Yap

Topal adam d?vmeye ba?lad? yine

Yorum Yap

B?yle penalt? m? olur yahu adam?n eline gitti ?arpt? top. Bizim ligdeki kadar elden penalt? verilen lig yoktur.

Yorum Yap

Sahada istediklerini yap?yorlar, hakemler resmen ?al???yorlar, ak?amda medyadaki tetik?ileri aklama yap?yorlar. Bu taktikleri bir yerden hat?rl?yor musunuz.

Yorum Yap

ismail nasilda itiraz ediyo

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X