Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Futbol Merkez‏ @Futbolmerkez 20 sn.20 saniye ?nce
    Ba?ak?ehir'in ba?ar?l? ismi Cai?ara, arka adalesindeki sakatl?k sonras? idman? yar?da b?rakt?. Bu hafta oynamas? zor. (Via @ertansuzgun)

Mossoro ve Yal??nda cezal?

Yorum Yap

ger?ek hesab? san?r?m.

mehmet demirkol‏ @mehmetdemirkolb 18 dk.18 dakika ?nceDaha fazla

Bu hafta b?t?n tak?mlar sahaya 'Basaksehir'den ?z?r dileriz... TFF' pankart?yla ??ks?n.

Yorum Yap

Antalya kaybetmez insallah

Yorum Yap

Aslı Cagdas Sezgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ger?ek hesab? san?r?m.

mehmet demirkol??� @mehmetdemirkolb 18 dk.18 dakika ?nceDaha fazla

Bu hafta b?t?n tak?mlar sahaya 'Basaksehir'den ?z?r dileriz... TFF' pankart?yla ??ks?n.
          ?roni yap?yor ?u adaletsizlik kar??s?nda. Ge?en haftadan beri a?z?na geleni s?yledi Ba?ak?ehir'e bu olaylar i?in.

Yorum Yap

Siz Ufuk ve Yal??n'?n cezas?ndaki indirim + Ali Palab?y?k atamas?yla hala Antalya'n?n puan alabilece?ini mi d???n?yorsunuz?

Ger?ekten ?ok iyi niyetlisiniz...

Her daim BE??KTA?!!!

Yorum Yap

Gayet de alabilir bence.. Adanaspor bile alm??t?..

Kaldiki Ba?ak ?uan Zafer sarho?u .. Ben tak?lacaklar?n? d???n?yorum..

Her hafta bir Harf --> ? A M P ? . . .

Yorum Yap

Yaz?k ya, sahada hakemlerle m?cadele ediyorduk ?imdi bir de Ba?ak?ehir'in lobisi ??kt? kar??m?za..

?n?allah g?zel sonu?lanacak yar?n ki ma? bizim ad?m?za. Ben inan?yorum.

Yorum Yap

Stres li maclarda konsantrasyon sorunumuz oldugu acik ne kadar az stres okadar alma ihtimalimiz artar bu acidan bizim mactan daha onemli durumda yarinki mac olasi puan kaybinda fener macini alma ihtimalimiz katlanir diye dusunuyorum.

Bu arada bizim taraftar cok elestirir sinsi falan der ama demirkol bence ugur meleke'yle birlikte en dinlenesi iyi yorumculardandir.ben severim acikcasi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Yanar?m yanar?m da ?u ?lkede ba?ak?ehir kadar lobimizin olmamas?na yanar?m yaz?k bize valla. ?u an ?lkede Be?ikta? taraf?ndan en nefret edilen 2 hakem hangisi deseler biri a??k ara net f?rat ikincisi ali palab?y?kt?r. c?neyt, b?lent falan bunlardan sonra gelir. belki de ?ampiyonun belli olaca?? hafta da bize net puan kaybettirmek i?in g?revlendirilen 2 hakem veriliyor en kritik ma?lara. ba?ak?ehirin kazanaca??n? d???n?yorum. bizim i?imiz de zor ?ok korkuyorum ben. pis ?eyler d?necek yine.

Yorum Yap

Samuel Eto'o: sana irkcilik yapildiginda uzaklardan sana sahip cikan taraftari sevindir bu aksam.

Ramon Motta: crazy motta kotu gunlerin geride kalsin, aksam hem bizim icin hem antalyaspor icin sevineceksin insallah.

Ferhat Kaplan: sampiyon olmalari icin gelen toptan elini cektigin takimin az da olsa 2. Lik umudu vardir insallah, yada en azindan bize borcunu ?de.

Riza Calimbay: basaksehiri yen ve sampiyonlar ligi icin feneri bize karsi ekstra motive et.

Ali Safak Ozturk: baskani oldugun takim avrupa ligine, tuttugun takim da sampiyonlar ligine gitmesi icin ne yap ne et aksam kazan.

Haydi Antalya, bize karsi oynadiginiz topun en azindan yarisini oynayin bugun

Yorum Yap

kendimizin g?remedi?i i?i ba?kas?ndan beklemek bana koyuyor.

Yorum Yap

Her?ey yolunda giderken b?t?n ipler bizim elimizdeyken nas?l b?yle bir duruma d??ebiliyoruz anlamak m?mk?n de?il. 10 puan hesab? yapar iken terse d?nd? i?ler. Milletin cezas? iner ?aka gibi atanan hakemler kadrolu hakemler. Hakk?m?zda hay?rl?s? bakal?m. ?ok gerginim. Futbolcular her?eyin fark?ndad?r ve ona g?re m?cadele eder umar?m. Ak?am ki ma? ligin gidi?at?n? y?zde 70 de?i?tirecek.

Yorum Yap

S?per Lig 30. Hafta Ma?lar?

Hakem makem hepsi hikaye kimse kusura bakmas?n. Ge?en haftaki ma?ta tff 1. Lig tak?m? olsa o durumda o halde m?cadele etmezdi. Hi? yak??mad?.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Umar?m yan?l?r?m da Antalya bu ma?tan puan alamaz bence.

Yorum Yap

Aslı Efe B?kmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Umar?m yan?l?r?m da Antalya bu ma?tan puan alamaz bence.
                                Normal ?artlarda al?r da ?artar normal de?il i?te

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X