Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Daha ?nce T?rkiye'de ?al??t? , Real Madrid'i bile ?al??t?rd? deyince ilk akl?ma Schuster geldi. Sonra hatta Fenerbah?e'den bo?nak bir futbolcuyu Real Madrid'e ald? diyince bomba patlad? orada

Yorum Yap

ROK fena yard?r?yor Dick gidiyor Toshack geliyor dsavdsadasghdasgv Su kat?lmam?? ya

Yorum Yap

Ben de ciddi ciddi merak edip bekledim. ?yi trolledi valla [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Terbiyesiz herifler

alkol ve sigarayi yasaklayan ve filmlerde ki herturlu sahneye sansur uygulayan yobaz bir donemde yasarken bu maskaraliklara da izin verilmesin en azindan

Yorum Yap

Valla ben ciddi bisey olmad???n? biliyodum rok bu durumda makara di?i bisey soylemez

Yorum Yap

g?l?yoruz falan ama acayip b?y?k terbiyesizlik ?u olay

Yorum Yap

Bu kanal nas?l kapanm?yor. Alenen k?f?r ediyolar hakaretler havada u?u?uyor. Dallamalar

Yorum Yap

vallahi yaz?k

koskoca klup bi adam?n elinde oyuncak olmu? ben ne dersem o diyor,g?l?yoruz falan ama su mevcut sistemde yar?n bizim bas?m?za gelmeyeceginin garantisi yok.umar?m klupler tez zamanda boyle futbol cahili egosu yuksek adamlar?n elinden kurtulurda ?lke futbolu bi seviyeye ula??r rekabet ve kalite artar

Yorum Yap

Soytari rasim

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Tuba G?rel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      vallahi yaz?k

koskoca klup bi adam?n elinde oyuncak olmu? ben ne dersem o diyor,g?l?yoruz falan ama su mevcut sistemde yar?n bizim bas?m?za gelmeyeceginin garantisi yok.umar?m klupler tez zamanda boyle futbol cahili egosu yuksek adamlar?n elinden kurtulurda ?lke futbolu bi seviyeye ula??r rekabet ve kalite artar
                      Biz daha once ya?ad?k bu durumu
                      bu yine fbye birseyler yapt? fbyi Bamba?ka bir yere ta??d? son zamanlarda iyice sa?malad? o baska
                      bizim demiroren kac y?l?m?z? yedi
                      dusun ki TFF baskani oldu bu adam
                      kluo baskani olmalari bir yana Turk futbolunun tepesine geliyorlar o yuzden ulke futbolu seviyesinin bir yerlere gelmesi cok zor

Yorum Yap

aziz y?ld?r?m ve mahmut uslunun t?rk futbolundan silinmesi laz?m.fb i?in de?il b?t?n ?lke i?in.

ba?ar? i?in her yolu m?bah g?ren,s?rekli alg? operasyonlar? yapmaya ?al??an iki tip.

Yorum Yap

Antalya 90+1 de yemi? ve ma? 1-1 bitmi?.

Ohhhh i?imin ya?lari eridi..
                          Hem o ?akma Aziz ba?kanlari i?in hemde R?za ?al?mbay i?in. .
                          Haftaya ??yle bi be?lesek tam olacak..

Yorum Yap

Bu hafta 9 macin 6si berabere bitmis
                            9 macin 8i alt sadece 1 mac ust

Birileri zengin oldu galiba

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bu hafta 9 macin 6si berabere bitmis
                              9 macin 8i alt sadece 1 mac ust

Birileri zengin oldu galiba
                              Hi? bir ev sahibi kazanamad? ilave olarak.

Yorum Yap

antalya macina gitmek icin yaptigim kupon antalyadan yatti

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X