Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Trabzon ?ok vasat futbolcular toplulu?u olmu?. Ersun Yanal'?n i?i zor. G?ndermezlerse bekli bir ?eyler olur. Ama hoca de?i?tirmek Trabzon'u kurtarmaz.

Alanyaspor a??k alanlar? gayet iyi kullanan bir tak?m. Gol yollar?nda gayet etkililer. Zaten ge?en sezonda PTT liginde de en ?ok gol atan tak?mlardan biriydi. Ben Alanyaspor'un bu oyununu bozmazsa ligi iyi bir yerde bitirece?ini d???n?yorum. Ge?en sene de be?enerek izliyordum bu tak?m?. Ligden d??ecek tak?m de?il a??kcas?.

Be?ikta? ma??ndan sonra Alanya ligden d??er felan diyen yorumcular?nda ne kadar bo? olduklar?n? tekrar g?rm?? olduk.

Bizim tak?m ger?ekten bu ligin ?zerinde bir tak?m oldu. Hala onun fark?nda de?iller.

Yorum Yap

Bug?n Gs de ci?erci ve muslera yine ?ok iyi oyun ??kart?rlar. Bizede ekmek ??kmaz bu hafta

Yorum Yap

2 hafta ?nce arkada??n biri burda erenin fizi?i ?ok iyi kolay kolay sakatlanmaz dedi eren 5 dk sonra oyuna devam edemedi 😁. Forum olarak u?ak d???rebilecek potansiyele sahibiz.

Benim tercihim muslera sakatlansin yeter. Haftaya 5 liyelim gs yi

Yorum Yap

Aslı Burak Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Kas?mpasa, Fener ve Trabzon k?me d??er bu sene...
          Trabzon kal?r Antalya d??er

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Bu muslera niye hi? sakatlanm?yor ya kesin bug?n de sakatlanmaz

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Gsss fark atar...

Yorum Yap

gs rahat al?r

Yorum Yap

Bu muslera muhte?em bir kaleci, bizim kalemizde olsa, kjaer bizim defansta olsa, cl ?eyrek garanti olurdu be.
                  Gs rizeye 7 atar.
                  Sneijder 3, Eren, bruma , yasin, muslera kesin atar

Yorum Yap

ne kaleci bee, sakatlanm?yor gol yemiyor ma? kazand?r?yor

Yorum Yap

Rize kesin yatar bunlara, hi? umudum yok bi de muslera ta? gibi kaleci hi? sakatlanmaz, imkan? yok. Gs 12 atar o ayr? mesele.

Yorum Yap

Rize le??. Puan muan alamaz..

Yorum Yap

Gs 2 tane yer

Yorum Yap

En b?y?k rakibimiz cincon, hem acayip formdalar hem de fet?c? lobileri.. Bir de ?st?ne Muslera fakt?r? eklenince fark atar rizeye. Muslera ?ok formda, Eren de ?yle??

Yorum Yap

Tr'nin en balli takimi, yusuf abilerinin destegiyle de kazanirlar bu maci

Yorum Yap

Eren rovasatayla atti

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X