Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bizim forvetler kazma olmasa lig bitmisti boyle yakaladimi atan ustune paso sacma sapan hic olmayacaklari bile atan lazim. Aboubakar'in atmasi icin 23 tane bulusturman lazim

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Bu arada Fener ma?ina kimi atarlar? Ben G??ek diyorum, plase Halis.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ogulcan ve ahmetilhan bize karsi olsa sov yaparlar bugun bombos oynuyolar
        Gverenler ya nasil kosarlar at gibi! Hele o ilhan
        Alan b?rakmad?lar? i?in iș yapam?yorlar..topalla oguzhan?n basmas? bir de?il sonu?ta

Yorum Yap

Aslı A.Sefik Cokgungor tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Valla 1 ay ?ncesine kadar hocalar?yla taraftar?yla forvetiyle dalga ge?ti?imiz fener ?uan bizden ?ok iyi durumdalar .
          Boyle buyuk camialarin tepkisi cok sert oluyor asiri dalga gecince.
          Gsye de kek mek arkayi 4leyin dedi tum Turkiye adamlar kenetlendi sampiyon oldu. Bunlarda da o olmaz umarim.

Yorum Yap

Valla 1 ay ?ncesine kadar hocalar?yla taraftar?yla forvetiyle dalga ge?ti?imiz fener ?uan bizden ?ok iyi durumdalar .
            Ben sahsen fener doner diyordum hatta geseli arkadasim var bak bunlar geri gelecek diyordum bittiler diyip dalga geciyordu onlarda ust siradaydi sizden bir bok olmaz sampiyon olamazsiniz diyordum butun dediklerim oldu

Hala da gesenin kotu kadrosu yok insallah su riekeringle devam ederler ama

Yorum Yap

Bari skrtel sar? g?rse Tek umudum o

Yorum Yap

Aslı Seyithan Sakar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Gsye de kek mek arkayi 4leyin dedi tum Turkiye adamlar kenetlendi sampiyon oldu. Bunlarda da o olmaz umarim.
                Valla biz bu kadar yo?un fikst?re, sakatlara falan ra?men iyi geldik. Devre aras? 2-3 takviyeyle her t?rl? bunlar?n ?zerinde bitiririz ligi, ?ampiyonluk olay? tamamen Ba?ak?ehir'in nefesine ba?l?.

Yorum Yap

Aslı Erman Atmaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Sow r?ve?atan?n bug'?n? buldu san?r?m.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
                  Kalecileri atlamadi bile cok ciliz bir rovesata!

Yorum Yap

Fb deki kanatlar?n ?o?u bizde oynar..Volkan,?ey?u, sow,Alper,lens hepsi sol kanatta i? yapar. .

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Fb deki kanatlar?n ?o?u bizde oynar..Volkan,?ey?u, sow,Alper,lens hepsi sol kanatta i? yapar. .
                      Bizde q7 harici kanat yok abi normal bir kanat olan herkes oynar aslinda ama bunlar hayli hayli oynar

Yorum Yap

1-3 sow

Yorum Yap

Sow hattrick

Yorum Yap

Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Seyithan Sakar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Valla biz bu kadar yo?un fikst?re, sakatlara falan ra?men iyi geldik. Devre aras? 2-3 takviyeyle her t?rl? bunlar?n ?zerinde bitiririz ligi, ?ampiyonluk olay? tamamen Ba?ak?ehir'in nefesine ba?l?.
                            Basak'in nefesi yermez. Ben zaten sampiyon olacagimizi dusunuyorum sadece etki tepki olayina deginmek icin dedim.
                            Aha 3 oldu Sow.

Yorum Yap

3 oldu..

Yorum Yap

Ge?en hafta derbi ?ncesi rakibimiz gs-gs daha iyi fener kazans?n diyenleri hayretle okumu?tum hala ayn? fikirdeler mi acaba?

Gs daha da??lmaya m?sait bir tak?m feneri ge?en hafta 7-0 yense bu hafta bursaya yenilebilirdi evinde o derece dengesizler ve zorluk derecesi y?ksek ma? kazanmalar? ?ok zor bu sene. Fb ise Manu-gs galibiyeti derken hava yakalad? oyun olarak da ritim buldular en b?y?k avantaj? da devreye kadar fikst?rleri ?ok kolay. Yine zor bir ?ampiyonluk yar??? olacak bu sene fenerle.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X