Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Madridli Marcelo ?u an uzak ara d?nyan?n en formda futbolcusu...

Yorum Yap

Aslı Cihangir Alptekin Yilmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Madridli Marcelo ?u an uzak ara d?nyan?n en formda futbolcusu...
      derken yapmad??? faulden dolay? gol yedirip kaybettiler
      En son düzenleyen Suat Baran; 24-04-2017, 01:25.

Yorum Yap

Aslı Mert Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Lyon Monaco ile oynuyor. ??kard?klar? 11'e bak. Adamlar ligi b?rakm??.

http://www.mackolik.com/Mac/2529699/Lyon-Monaco
        Lacazette sakatlanm??t? san?r?m bizim ma?ta. Yerine Cornet ge?mi?. En b?y?k oyuncular? Depay sahada... Orta sahas? yorgun oldu?u i?in onlar? dinlendirmi?, ikinci yar? oyuna alm?? yine de ama Monaco'ya g?c? yetmedi zaten. Monaco fark yapard? ama Lyon orta sahay? toparlay?nca onlar da zorlamad? herhalde.

Yorum Yap

Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Trabzon Gs'yi ge?erse ?ok komik olur valla.
          bence gs nin trabzon u ge?mesi komik olur ?u futbolla..

Yorum Yap

gs ligde en son ne zaman derbi kazand??

Yorum Yap

Fb derbi kazan?nca bu lig tv nin ?ok ho?una gidiyor.

Ma? bitti 10 dakika reklama gitmediler! futbolcular?n taraftar?na gidi?ini,sevin?lerini her ?eyi yay?nlad?lar.

Biz derbi kazan?nca hakemin d?d???yle birlikte yay?n? kesiyorlar.

Fark?nda de?iliz sanmay?n sizinde devriniz bitecek fenerlig tv!

Baban?z Be?ikta?.

Yorum Yap

Aslı Ali Koca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Trabzon Gs'yi ge?erse ?ok komik olur valla.
                bence gs nin trabzon u ge?mesi komik olur ?u futbolla..
                Fener yada Basak kupayibalamazsa Avrupaya da gidemezler daha komik olur

Envoy? de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Yorum Yap

?bb ye ceza konusunda bir geli?me yok mu hala?

Disipline sevk edilmediler mi?

Yoksa ?ar?amba kupa ma?? var oyuncular etkilenmesin diye olay? m? kapat?yorlar?

Ben hala oraday?m..

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ben hala oraday?m..
                    Aynen bakal?m ne olacak ,merakla bekliyorum.

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ben hala oraday?m..
                      bugun bizim mac?m?z ile birlikte ligde haftan?n program? bitecek ve yar?n oglen temsilcilerin raporlar?na gore disiplin sevkleri gerceklesecek sadece maclar?n bitmesi bekleniyor
                      olay?n oldugu alan akredite alan oldugu icin kimse ?zerini kapatamaz he az ceza verirler oras?n? bilemeyiz
                      tedbirli sevk edilirlerse kupa mac?nda da oynayamazlar zaten kargasa olmas?n diye cezalar kupa mac?na kadar mutlaka ac?klan?r
                      fakat ibb cok sessiz arka planda muhakkak bi?eyler yap?yorlard?r

Yorum Yap

Aslı Tuba G?rel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ben hala oraday?m..
                        bugun bizim mac?m?z ile birlikte ligde haftan?n program? bitecek ve yar?n oglen temsilcilerin raporlar?na gore disiplin sevkleri gerceklesecek sadece maclar?n bitmesi bekleniyor
                        olay?n oldugu alan akredite alan oldugu icin kimse ?zerini kapatamaz he az ceza verirler oras?n? bilemeyiz
                        tedbirli sevk edilirlerse kupa mac?nda da oynayamazlar zaten kargasa olmas?n diye cezalar kupa mac?na kadar mutlaka ac?klan?r
                        fakat ibb cok sessiz arka planda muhakkak bi?eyler yap?yorlard?r

?bb s?z?m ona a??klama yapt? ama pek kaydeder bir a??klama de?il bu.Hatta Kendilerinin provokasyona getirenleri tehdit ediyorlar..
                        Buyurun a??klama:

Ba?kan G?m??da?'?n a??klamas? ?u ?ekilde:

"Ben, y?netim kurulu arkada?lar?m ve hocam?z, bir "kolej tak?m?" olma ruhunu, sportif ba?ar?dan daha fazla ?nemseriz. Bu ak?am Rize'de ma?tan sonra oyuncular?m?z?n baz?lar?n?n bas?n mensubu arkada?lar?m?zla ya?ad??? k?sa da olsa tats?z m?naka?a bu y?zden beni derinden ?zd?.
                        Olaydan etkilenen bas?n mensubu dostlar?m?zdan samimiyetle ?z?r diliyorum.

Biz gerekli konu?malar? aile i?inde tabi ki yapaca??z. Fakat taraftarlar?m?z?n i?ine s?zan, ta?k?nl?klar? ve k?f?rleri ile bu provakasyonu yarat?p bu son derece kritik s?re?te bizlere b?yle bir s?nav ya?atan d??manlar?m?z?n da yak?n takip?ileri olaca??z. Bunun da bilinmesini istiyorum.".

Yorum Yap

ben ba?ak?ehirin kupay? almas?n? isterim. ?ok iyi sezon ge?irdiler alk??lamak gerekir ama b?yle bir sezonu kupas?z bitirmeleri de olas?. en az?ndan T?rkiye Kupas?n? als?nlar birde ?L kat?l?m hakk? gayet yeterli olur. bu y?zden benim korkum yok ceza almas?nlar bizim ma?a da fb ma??na da tam kadro ??ks?nlar. FB ye ?akarlar o zaman biz zaten nas?l ??karlarsa ??ks?nlar ayn? ciddiyette oluruz fark etmez...
                          tabi i?in etiklik durumu da var. onun i?in de cezas?z ge?meleri do?ru olmaz. en g?zeli bizim ma?tan sonra ?eksinler cezalar?

Yorum Yap

Bug?n Aspor kanal? kameraman?m?z ve muhabirimiz Emre ye k?f?r etmi?tir der, kameraman ve muhabir ?ikayetlerinden vazge?er konu kapan?r gider diye d???n?yorum.

Yorum Yap

Ufuk ve Yal??n kadro d??? kalm??. Volkan'a TFF' den gelecek ceza olursa onlarda verecekmi?. Gazeteci, Volkan' ?n fiili bir hareketi olmad???n? s?ylemi?.

Tebrik etmek gerek Ba?ak?ehir y?netimini. S?zde de?illermi?, uygulayabiliyorlarm??ta.

Yorum Yap

Valla beklemiyordum b?yle bir karar? Ba?aktan.Tebrik ediyorum. Art?k ?nce Ba?ak?ehiri sonra da fbyi yenip , 2. olmalar?n? sa?larsak mutlu olurum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X