Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Beraberlik en iyisi ama biri kazanacaksa Basaksehir alsin. Fener beraberlikte de havlu atar. Basaksehir bu maci da alirsa ciddi bir sampiyonluk adayi olur benim icin. Acik soylemek gerekirse ligin en iyi takimi onlar su an (en iyi futbol oynayani degil ama en oturmus olan).

Yorum Yap

gs al?r. Basaksehir fenere saplar

Yorum Yap

karab?k gs ma??n? izlemeye gerek yok.

ilk yar? karab?k 4-5 tane net gol? ka??r?r,ikinci yar? gs kaleye ilk geli?inde gol? bulur ma? ?yle biter sonra.

Yorum Yap

ilk biz oynay?p kazansak ba?ak-fb ma?? ?ok e?lenceli olurdu

bence fb kazanacak, Karab?k de eksikleri var diye biliyorum ama puan alabilir gs den iyi tak?m...

biz kendi i?imize bakal?m, korkuyu salmam?z laz?m.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir'in kendisi bile inanm?yordur ?ampiyonlu?a hala... Ama feneri yenerlerse ciddi ciddi ?ampiyonluk aday? olurlar ve b?y?k ?zg?ven kazan?rlar. Yine de, illa bir galip ??kacaksa ma?tan, bu tak?m?n Ba?ak?ehir olmas?n? tercih ederim.

Yorum Yap

Tahminlerim:
              Karab?k - GS: Berabere
              FB - Ba?ak?ehir: 1
              Alanya - Be?ikta?: 2 ve in?allah tekrar liderlik.

Yorum Yap

Basak fenere koysun da fener bi tamamen aradan cekilsin

Basakla basbasa kalalim

Yorum Yap

Karab?k hoplatacak gsyi al?nt?m? yapar?m

Yorum Yap

Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Karab?k hoplatacak gsyi al?nt?m? yapar?m
                    Agzindan bal damliyor

LG-E612 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bana fb ba?ak?ehiri karab?k gs yi biz de alanya y? yenece?iz gibime geliyor.

Yorum Yap

Karab???n en ?nemli 3 futbolcusu Poko,Traore ve Yatabare afrika kupas?nda yeni kalecileri Rybka ve ?n liberolar? Skulason da sakat puan almalar? ?ok zor g?z?k?yor

Yorum Yap

?s handikap yapar karab?k cok eksik b?t?n tak?m afrika kupas?nda zaten karab?k on ki?i kal?r fb basaksehir mac? basaksehir beraberlige oynayacakt?r zaten kjaer oynamazsa fb duman olur biz kazanal?m gerisinin hic bir onemi yok

Yorum Yap

Gs bu hafta nas?l kazanacak bakal?m het hafta de?i?ik bi ?ans yard?mlar? ile kazan?yorlar art?k patlas?nlar.

Fener-Ba?ak?ehir ma?? berabere biter umar?m bizde yenersek hem liderli?i alm?? olur hem fenere 8 puan atm?? oluruz.

Yorum Yap

?s nin normal futbol ko?ullar?nda ?u an liderden 10-12 puan geride olmas? gerekiyordu. Fazlas? olur az? olmazd?.
                              Ben bunlardaki gibi bir bal g?rmedim arkada?..

Yorum Yap

Gs De Sneijder Fb de Topal yok galiba. Fenerin kazanma ihtimali yok gibi

Envoy? de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X