Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bursa iki haftada 11 gol yedi haftaya bizim ma?a aslan kesilmeseler bari. Ger?i kesilseler nolur haftaya seyirci gelmez rakip Be?ikta? diye gelirler diye d???n?yordum ama gelen de gol? yedi?i an istifa diye ba??r?r bizim i?imize gelir bu da.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bursa iki haftada 11 gol yedi haftaya bizim ma?a aslan kesilmeseler bari. Ger?i kesilseler nolur haftaya seyirci gelmez rakip Be?ikta? diye gelirler diye d???n?yordum ama gelen de gol? yedi?i an istifa diye ba??r?r bizim i?imize gelir bu da.
      Iki haftada 11 mi? Baya vicdanli ciktin son 3 maclari 5-1 0-5 6-0 bunlarin 2si altlarinda bulunan takimlardan biri de gelenin gecenin sapladigi defansif tudorlu gs

Yorum Yap

Bizim ma?ta en ?ok kilometre yapt?klar? ma?? oynarlar oyuncular?n hepsi vtec a?ar. Sezon gitti bari Be?ikta?? yenelim moduna girerler.

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Iki haftada 11 mi? Baya vicdanli ciktin son 3 maclari 5-1 0-5 6-0 bunlarin 2si altlarinda bulunan takimlardan biri de gelenin gecenin sapladigi defansif tudorlu gs
          Haha valla Akhisar ma??n? unuttum bi an 😀😀

Yorum Yap

Bursa bize k?pek gibi oynar.

Yorum Yap

Bizde 1 gol? zor yerler

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Bursa b?yle giderse d??er. Bizim ma? ?l?m kal?m ma?? olur onlara ?imdi.

Yorum Yap

3 macta 15 gol yiyen Bursa bizim mactan puan alirsa yaziklar olsun

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bursa'ya kar?? ilk gol? erken bulursak ?ok rahat kazan?r?z ama hasbelkader onlar gol atarlarsa ?ok stresli oluruz. Ba?ak?ehir'in ma?? saat 16.00'da. Bu onlar i?in dezavantaj olacak. Bakal?m ard arda kazanacak kaliteniz var m?? ?ok havaland?n?z ben G.Birli?i ve Trabzon ma?lar?ndan 1 veya 2 puan alacaklar?n? d???n?yorum. Stresleri azd? ama bundan sonra daha stresli olacaklar ??nk? ?ampiyonluk ihtimalleri artt?.

Yorum Yap

S?per Lig 31. Hafta Ma?lar?

Aziz'in o?lu ?mit bakal?m harbiden de yatacak m?, Ba?ak?ehir kazan?rsa biz Pazartesi 1 puan geride ba?layaca??z Bursa ma??na ve stresi buram buram hissedece?iz maalesef.

Yorum Yap

Puan fark? aynen devam eder bu hafta.

Trabzon gs ye ile puan fark?n? 1 e indirir. Bu hafta olabilecek en g?zel ?ey bu ?ekilde olur. Aksi durumun olmamas? laz?m katiyen.

Yorum Yap

Bizim bu haftay? ne yap?p edip kazanarak ge?memiz gerekiyor, 32. hafta Trabzon bunlar? yenecektir zaten.

Yorum Yap

Kazanacaklarsa da ??yle 90'da at?p bizi iyice tav etmesinler. 20. dakikada 1-0, 60. dakikada 2-0 olsun. Germesinler bizi.

Yorum Yap

2 hafta ?nce 7 puan fark vard?,bu hafta bursa ma??na lig ikincisi olarak ??kaca??z ?aka gibi.

Yorum Yap

panda ?mit yatacaksan iyi yat hakk?n? ver yat???n pis herif

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X