Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ba?ak?ehir 48 tane atar....

Yorum Yap

Cok onemli mac cok, Besiktasin gercek cocugunun futbol hayatindan sonra bir kere Besiktasima katkisi olabilecek mac geldi catti. Ama ben kendisine nacizane hic inanmadigim icin bi beklentim yok, maci sadece ona yorucam, antalya yenilsede Besiktas maclarinda koydugu karakteri kisiligi sertligi arzuyu gorebilecekmiyiz cok merak ediyorum. Haydi Bismillah

Yorum Yap

Ekmek ??kmaz, Antalya satm??.

Yorum Yap

Goal T?rkiyeOnaylanm?? hesap @GoalTurkiye 52 sn.52 saniye ?nceDaha fazla

Antalyaspor'un Ba?ak?ehir ma??ndaki 11'i: Ferhat, Diego, Salih, Celustka, Motta, Charles, Sandro, M'Billa, Deniz, El Kabir, Eto'o.

Ba?ak?ehir'in ilk 11'i: Volkan, Epureanu, Eren, Bekir, U?ur, Emre, Attamah, Visca, Cengiz, ?rfan Can, Adebayor.

Yorum Yap

Bu onun bunu ?ocu?u ba?ak?ehir ya ilk 10 dakkada ya son 10 dakkada kesin at?yor .
            Hadi bea r?za bi i?e yara

Yorum Yap

antalya satm?? falan bo? i?ler bunlar. buyuk ihtimalle puan al?r antalya ola ki alamad?puan, ma?? satt???ndan de?il basaksehirin daha iyi oldu?undan kaynaklan?r.

Yorum Yap

Aslı Umut Kubilay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                antalya satm?? falan bo? i?ler bunlar. buyuk ihtimalle puan al?r antalya ola ki alamad?puan, ma?? satt???ndan de?il basaksehirin daha iyi oldu?undan kaynaklan?r.
                Foruma hi? girmiyormusunuz, totem i?te anlay?n art?k

Yorum Yap

kaybetmeyen kupon (!) totem olur.

Yorum Yap

kazanmas?n? istedi?im tak?m i?in skor tahmini yapt???mda puan kaybediyor.
                    o y?zden antalya kazan?r diyorum herhanig bir skor tahmini yapm?yoru?m. bu hafta sonu mutlu ge?ecek bizim i?in.

Yorum Yap

Rizadan medet umuyoruz..

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Haftasonumuz daha rahat ge?er Antalya ma?? kazan?rsa...
                        En son düzenleyen Yi?it Gelir; 05-05-2017, 20:52.

Yorum Yap

r?za ?ampiyon yapacak bizi,belki bir nebze olsun tarftarla ars?n? d?zeltir..

Yorum Yap

Antalya stad? doldurmam??..

?lk 15 dakika yine mutlaka gol bulur ibb..

1-3 kazan?r ibb

Yorum Yap

ibb teknik heyeti ve top?ular? acayip moralli hepsinin keyfi yerinde ma?allah..

Yorum Yap

Antalya baya konsantre olmu? gibi geldi bana

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X