Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Adamlar?n tek hedef Tr Kupas? kald?. Vodafone Arena'da k?pek gibi sald?r?r ?imdi bunlar!

Yorum Yap

Ma? sonu A.Y: Talisca beni araa?ousadydhaudyau?sds7?uyda78sdya78dya78ydsad

Yorum Yap

bu ma?lubiyetin ac?s?n? ancak fenerbah?e miyop dart tak?m?ndan gelecek bir ?ampiyonluk haberi hafifletir. haydi tahtan?n ecinnileri g?ld?r?n y?z?m?z?.. eksi sozluktden alintidir

Yorum Yap

Baska oyunculav da bize gelemk istiyov.
          Cildir Azize

Yorum Yap

Yarin kazanirsak fener gitti...Kaldi Gs

Yorum Yap

R?dvan'? a? R?dvan'?

Yorum Yap

Yorum Yap

Haydaaa ahahaha

Yorum Yap

Ekici olsayd? ma? farkl? olurdu. 4-2 falan biterdi :P

Yorum Yap

ac? kayd?lar. geni? geni?. p?f?r p?f?r. dinlene dinlene

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        bursa, 2. devreye ?ok k?t? ba?lad?. Adana'ya bile sahalar?nda kaybedip alt s?ralara d??t?ler. Bu hafta hocalar? da g?nderildi?i i?in ve muhtemelen yeni hocalar? ba?lar?nda olmayaca??ndan pek bir beklentim yok. Ba?ak?ehir rahat kazan?r diyorum.

gs, Akhisar'?n beyi oldu zaten. O ma? da handikapl? biter.

Geriye bir tek Kayseri kal?yor. Sergen'e g?veniyorum, in?allah ?elme takacaklar fb'ye.
                        Ba?ak?ehir rahat galip gelemedi; ama kazanaca??n? bilmi?im. Yaln?z Sergen'den ?elme takmas?n? beklerken bu kadar?n? ben de tahmin edemiyordum. 4-1 nedir ya?!

Aziz Y?ld?r?m'?n surat?n? merak ediyorum ?imdi! Bir de acaba sa?a sola sald?rmaya devam edecek mi bakal?m?

Yorum Yap

Te?ekk?r ederiz Fenerbah?e, iyiki Ba?ak?ehiri yendiniz

Yorum Yap

Ridvani izleyin ntvde ntv spor degil o tipi gorun gor 😁

Yorum Yap

Aslı Tayfun Yazgan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              fener ?evirecek kesin bilgi..

fener ?evirecek demi?tim rahat olun

Yorum Yap

Fenaaa

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X