Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Dakika 94 olmu? tam 1 dakika Volkan i?eri gidecek mi gitmeyecek mi fernandao kenara m? gelecek i?eri mi gidecek diye bekletti hakem ! Ay?p ya

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

beraberlik iyi, ben bu ma?a banko febe g?z?yle bakm??t?m. nakoulma ve welliton dan ba?ka oyuncular? yok ?ok k?t? bir tak?m kayseri, yine d??memeye oynar bu sezon

Yorum Yap

6 golden 5 i duran top...kalitesizlik dibe vurmu? durumda

Yorum Yap

fener bildi?in h?cummu yapsam savunamam? yapsam aras?nda gidip geliyor arada kalm??lar

Yorum Yap

Ek?i S?zl?k'teki Volkan Demirel yorumuna koptum yahu.

"Bir Fenerbah?eli olarak s?yleyeyim, The Revenant'daki Ay? bile daha seri."

Aahahahahhahahha
            En son düzenleyen Ali Kurt; 29-08-2016, 01:01.

Yorum Yap

Aslı Ali Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ek?i S?zl?k'te ki Volkan Demirel yorumuna koptum yahu.

"Bir Fenerbah?eli olarak s?yleyeyim, The Revenant'daki Ay? bile daha seri.

Aahahahahhahahha

Ahahahahahaha efsane

Yorum Yap

adamlar?n 2 bekinin gitmesi bu kadar m? etkilemi? ya. 3. s?n?f tak?m olmu? bunlar. ben fenerle yar???r?z diye d???n?yorum ama b?yle giderlerse ge?en seneki gs'den bile daha k?t? durumlara d??ebilirler.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  adamlar?n 2 bekinin gitmesi bu kadar m? etkilemi? ya. 3. s?n?f tak?m olmu? bunlar. ben fenerle yar???r?z diye d???n?yorum ama b?yle giderlerse ge?en seneki gs'den bile daha k?t? durumlara d??ebilirler.
                  Adamlarda oyunu kuran, di?er futbolcularla ba??r?p ?a??r?p h?rsland?ran ,hakem ?zerinde bask? kuran , orta a?an, ?st?ne bir de gidip gol asist falan yapan adamdk o ikisi abi. Belliydi b?yle olacaklar?.

Yorum Yap

Aslı Bar?? Can Erarslano?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bu sene rakibimiz gs olcak anla??lan

?u kupada izledi?imiz Gs bizim rakibimiz oluyorsa bu lig bitmi? demektir ciddiyim.
                    Bu kadar k?t? futbol oynayan tak?mlarla yedeklerimiz bile rahatl?kla rekabet edebiliyorken bence hi? ?anslar? yok.

Bu y?l normal ?artlarda 25. haftaya 8-10 puan ?nde girmemiz laz?m. 30. haftada da i?in bitmesi gen? tak?m oyuncular?n?n tamamiyle ligi devam ettirmesi ve tecr?be kazanmas? gerekli.

Ne Fenerbah?e ne Galatasaray Lig Tv vs olaya kar??mazsa 25. haftaya kadar g?t?remezler i?i.

Yorum Yap

nas?l olur bu kadar ?abuk gol yenir mi diye ?zetleri izleyecektim ta ki hakan kutluyu g?r?nceye kadar. sonra vazge?tim. bu kadar kalibresiz adamlar nas?l en ?st ligde g?rev yapabiliyor anlamak zor. sadece ucuz olmas? (ki ucuz mu bilmiyorum) tak?m?n ba??na getirmek i?in yeterli bir sebep mi?

Yorum Yap

Aslı Serhat Senel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Bar?? Can Erarslano?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bu sene rakibimiz gs olcak anla??lan

?u kupada izledi?imiz Gs bizim rakibimiz oluyorsa bu lig bitmi? demektir ciddiyim.
                        Bu kadar k?t? futbol oynayan tak?mlarla yedeklerimiz bile rahatl?kla rekabet edebiliyorken bence hi? ?anslar? yok.

Bu y?l normal ?artlarda 25. haftaya 8-10 puan ?nde girmemiz laz?m. 30. haftada da i?in bitmesi gen? tak?m oyuncular?n?n tamamiyle ligi devam ettirmesi ve tecr?be kazanmas? gerekli.

Ne Fenerbah?e ne Galatasaray Lig Tv vs olaya kar??mazsa 25. haftaya kadar g?t?remezler i?i.
                        Bende Nisan'da ?ampiyonluk gelir diyordum ama geri ?ekiyorum.Bence son haftaya kadar ?ampiyonluk yar??? s?rer.Ba?ak?ehir son haftaya kadar bizi zorlar

Yorum Yap

D?n ma?ta at?lan 6 gol?n 5 tanesi duran toptan geldi.

Kjaer'in gol? d???nda at?lan b?t?n goller rezalet.

Yorum Yap

Aslı ?ner Mert ?zsoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            beraberlik iyi, ben bu ma?a banko febe g?z?yle bakm??t?m. nakoulma ve welliton dan ba?ka oyuncular? yok ?ok k?t? bir tak?m kayseri, yine d??memeye oynar bu sezon
                            o nasil bi avatar ya ahahah

Yorum Yap

S?per Lig 3. Hafta Ma?lar?

Be?ikta?'?m?z i?in hay?rl?s? olsun...

Yorum Yap

4 b?y?kler aras?nda bi tek Trabzonspor puan kayb? ya?ar.Bursaspor feneri zorlamaz sanm?yorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X