Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Premier League 2016-2017

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

James milner penalt?dan att? liverpool bir s?f?r ?nde manu deplasman?nda.

Yorum Yap

Ibrahimovic atti 1-1 oldu.

Bu yil chelsea gozu kapali sampiyon olur. Muthis bi takim olmuslar.

Yorum Yap

Berabare bitti ne liverpoola ne manchestera yaramad? bu skor

Yorum Yap

ikinci yarisi zevkten dort kose oldum,ama sonuca sevinemedim,chelsea sampi

Yorum Yap

Avrupada kimi tutsak hep h?sran liverpool bu hafta kaybetmemeliydi city tottenham ma?? oldu?u hafta bu puan kayb? olmad? lider chelsea kazand?m? puan fark? 10 oluyor liverpool zaten bu defans hatt? ile ?ampiyon olamaz lovrenle klavan ?ok hata yapt?lar klavan zaten b?rak liverpoolu bana kal?rsa premier ligde hi? bir tak?mda oynayamaz firmino ile lallanaya bak?yor liverpool mane afrika kupas?nda tamam ama yoklu?u bu kadar hissedilmemeli ?ok sinirlendim.

Yorum Yap

Liverpool bildigimiz liverpool

3 hafta icinde Sunderland lig sonuncusuyken 2-2 berabere kaldilar, Swansea lig sonuncusuyken 2-3 yenildiler

Ligin sonuncularindan 2 haftada 5 gol yediler

Yorum Yap

S?ylemeyi unuttum swansea tarihinde ilk defa liverpoolu deplasmanda yenmi?.

Yorum Yap

L?verpool'un att??? ilk gol faul ikinci golde wijnaldum elle d?zeltiyor ve hakem sol stoperi atmad?. Bug?n ?ampiyonluk ?anslar? bitti o sol stoper ipini ?ekti liverpool'un. Coutinho sakatlik sonras? k?t? durumda,Mane kupada Firmino hari? di?erleri d?k?l?nce bu sonu? ortaya ??kt?.

Yorum Yap

Evet sol stoper klavan at?lmal?yd? sar?s? varken llorenteye sert faul yapm??t?.

Yorum Yap

Premier League 2016-2017

Lloris iki amat?r hata yapt?, ikisi de gol oldu. City 2-0 Tottenham

Yorum Yap

Lloris yakt? tak?m? ne g?zel dengede gidiyordu oyun ben bunu derken Dele Alli yine att? yine kafa gol? bu ?ocuk ?ok b?y?k futbolcu olacak.

Yorum Yap

Hakem City'yi g?zel do?rad?

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Att? tottenham 2-2 oldu.

Yorum Yap

Berabere bitti bu skorda iki tak?ma yaramad? bu hafta hep chelseaye ?al??t?lar chelsea kazan?rsa puan fark? a??lacak.

Yorum Yap

Bu da m? gol de?il be Pep?
                                Allah?n? seven ?zerine Darmstad, Levante filan ats?n.
                                Bu rakiplere kar?? olmayacak bu tiki taka i?i.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X