Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2016/2017 ?ampiyonu Real Madrid

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tolga bile yapmaz bu kadar?n? diyece?im ama yapabilir de ger?i

Yorum Yap

Bvb ayn? ge?en sene ki biz

Yorum Yap

Pompaya 100 milyon veren kafa dembeleye ne kadar verir acaba

Yorum Yap

Delaney ?ok acayip bir gol att? bu yaz alsayd?k ?ok iyi olacakt?

Yorum Yap

Ne ?ok sakatl?k oldu arkada? ya http://www.demokrasihaber.com/spor/b...sme-h8503.html

Yorum Yap

Emre Mor ile ka?an balik b?y?k olmus, d?n 10-15 dakika oynadi ama ?ok etkiliydi. Olcay yerine Kanat oyuncusu olarak Emre Mor olsa, u?uyor ?ocuk.

Yorum Yap

Delaney ne gol atm?? d?n ak?am be..

Yorum Yap

Arsenal senin ben... Dakika 26 2 0... devam?nda t?k yok ! Nas?l i? bu?

Yorum Yap

real madrid - legia ma?? varm?? astronomik bir skor bekliyorum bu ma?ta, legia 12 haftas? geride kalan polonya liginde bile 13. s?rada, 9 veya 10 olursa ?a??rmayaca??m bir ma?

Yorum Yap

Aslı ?ner Mert ?zsoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      real madrid - legia ma?? varm?? astronomik bir skor bekliyorum bu ma?ta, legia 12 haftas? geride kalan polonya liginde bile 13. s?rada, 9 veya 10 olursa ?a??rmayaca??m bir ma?
                      Real zaten her t?rl? kazan?r da Legia ?ok iyi kontraya ??k?yor. Skor 2-1 Direkten d?nen toplar? da var adamlar?n helal olsun

Yorum Yap

Legia m?kemmel top oynuyor. Yenileceksen de b?yle yenil.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Weigl 21 ya??nda att??? gole bak?n. Bizim yere g?re s??d?ramad???m?z O?uzhan 24 ya??nda iyi oynad??? b?y?k ma? yok

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Weigl 21 ya??nda att??? gole bak?n. Bizim yere g?re s??d?ramad???m?z O?uzhan 24 ya??nda iyi oynad??? b?y?k ma? yok

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk
                            katiliyorum, ayriyeten giden sosaninda b?y?k maclarda yerlerde s?r?n?yordu

Yorum Yap

Kroos-James-Asensio ortasahas?na bay?ld?m adamlar ortasahada tek oyuncu gibiydiler s?rekli yer de?i?tirerek oynad?lar. kroos un ortalar?nda gol oran? %44 m??. James hem 10 oynuyor hem press yap?yor. Asensio yu tam ??zemedim ama tak?m ?ne ge?ince enteresan olarak savunman?n ?n?ne geldi. 3 l? uyumu sa?lad???m?z Zaman bizim de kadro yapmam?z kolayla?acak.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

O bir ?ey de?ilde Buffon d?n ak?am resmen tek ba??na 3 puan alm??.
                                Bir penalt?. Birka? g?zel kurtar??. Bir harika kurtar??. Bir tane de imkans?z bildi?in imkans?z top ??karm??.
                                Sayg?yla e?iliyorum ?n?nde..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X