Sayfa 2/68 lklk 123451252 ... SonSon

Konu: UEFA ampiyonlar Ligi 2016/2017 ampiyonu Real Madrid

ryamda bir ingiliz takm ile vodafone arenada mamz var. ilk ma. mata 4-5 seyirci sahaya iniyor. futbolcular da kavga ediyor. seyircilerden birinin sar montu var hatta. hakem ma bitiriyor orada. sonra sahaya girenlerin arasnda gzel bir kz var. forumda onu soruyorlar. biri yant veriyor, ben o kzla kmtm, gzel ama terbiyeli deildir diye. o esnada annem meyve falan getiriyor. meyve yerken man akbetini, devam edip etmeyeceini merak ediyorum. hatta niye bilet almadm diye hayflanyorum tabiri nedir?

Alnt Muslum Fincan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ryamda bir ingiliz takm ile vodafone arenada mamz var. ilk ma. mata 4-5 seyirci sahaya iniyor. futbolcular da kavga ediyor. seyircilerden birinin sar montu var hatta. hakem ma bitiriyor orada. sonra sahaya girenlerin arasnda gzel bir kz var. forumda onu soruyorlar. biri yant veriyor, ben o kzla kmtm, gzel ama terbiyeli deildir diye. o esnada annem meyve falan getiriyor. meyve yerken man akbetini, devam edip etmeyeceini merak ediyorum. hatta niye bilet almadm diye hayflanyorum tabiri nedir?
    Hava scak diye rtnmemezlik yapmaman gerektii sonucunu kardm ben

Alnt Erdem zkan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Muslum Fincan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hava scak diye rtnmemezlik yapmaman gerektii sonucunu kardm ben
    haha rttm uyudum yav

Gerizekali fener en ucuz bileti 120 tl yapmis.. Stad bos kalir

Alnt Mehmet Kse Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aziz akll adam olas kt bir sonuta fazla tepki olmasn diye fiyatlar byle yapmtr.

Tabi olayn birde baka bir boyutu var, bu fiyatlar gren dier klplerde yksek fiyatla satacaktr biletleri.

zellik ile vodafone arenadaki ampiyonlar ligi malar iin bu fiyatlara kendimizi hazrlayalm derim.

Alnt Suat Arkan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Mehmet Kse Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aziz akll adam olas kt bir sonuta fazla tepki olmasn diye fiyatlar byle yapmtr.

Tabi olayn birde baka bir boyutu var, bu fiyatlar gren dier klplerde yksek fiyatla satacaktr biletleri.

zellik ile vodafone arenadaki ampiyonlar ligi malar iin bu fiyatlara kendimizi hazrlayalm derim.

Katilmiyorum, aziz tepkiyi neden taksin? Son yillarda istedigi gibi at kosturuyor, taraftara karsi savas acmis, saymis sovmus, fazla tepki olmasin dedigin adam alexi paketledi

Adamlar da biliyor eleneceklerini, kombine satislari iyi gitmiyor diye biliyorum bari hasilat kiralim demislerdir

Ama bizim bilet fiyatlari hakkinda katiliyorum aciklar en az 120 olur herhalde

Maa 3-5-2 ile kyor fener. Kalede Erturul var. Monaco da epey eksik gelmi.

3-5-2 doru oyuncularla mkemmel bir sisteme dnebiliyor. Fenerin kadro ile alakas yok ama bu sistemin. Vitor umarm geen seneki gibi hatasndan ge dner.😀

Yer siyah,gk beyaz!

yelik tarihi
    Mart 2010
    Yer
    Su,hava ve Be?ikta?'?m?n oldu?u heryerden.
    Ya
    42
    arkadlar ma seyredebiliyormusunuz.

Alnt Recep.Demir Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    arkadlar ma seyredebiliyormusunuz.
    +1

Her daim Beikta...

yelik tarihi
    Mart 2010
    Yer
    Su,hava ve Be?ikta?'?m?n oldu?u heryerden.
    Ya
    42
    ozgun zahmet olmazsa bana gnederebilirmisin

Dakika 1, Salih'in utu direkten dar gitti

Iyi oynuyo fener

SM-G900H cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Aynen iyi baladlar ya hadi Monaco toparlan koy arln.