Konu: UEFA Avrupa Ligi 2016/2017 Sezonu

Kartal
    Yer
    "Beni unutmasınlar, onları çok seviyorum."
    Daha Mençıstır vuracak bunlara kırbacı

Fbtv de ne sevindiler [emoji23][emoji23]sanki uefa kupasını aldılar yazık la adamlara

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bitti demediniz mi lan?

yan tarafta kafe bir anda yıkıldı noluyor lan dedim.
    febe tv de marşlı kutlama başlamış dediklerinde ayrı bir keyiflendim.

ulan kuşbeyinliler Benfica ile alay ederken Zorya size şarkı söylettirecekti.
    Neyse Manu bunların içinden fena geçer.

Alıntı Ertuğrul Kılıç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fener 10 numara almadığına gerçekten pişman olacak oyunu kuran pas dağıtan kimse yok saçma sapan bir hücum
    Olur mu pek tarafsız çok vasıflı spor adamlarımıza göre Ozzy'den daha iyi olan Salih Uçanlar'ı var. Uçuracak onları
    Salih de 10 numara değil ki arda hani ozzy de salihte 10 numara değil alakaları yok nerdeyse niye 10 numara kalıbına sokmaya çalışıyorlar anlamıyorum onuda hiç
    Valla onu çok vasıflı spor adamlarımıza sormak lazım. Öyle diyorlardı sezon başında

Trtde konya shaktar maci basliyor. Shaktarin dinamo kiev macini izledim baya iyi oynuyorlar. Tek kale oynamislardi

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaslar osmanlı macını nerden seyredibliriz internette

Alıntı Ülker Uysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aaa gol mü oldu lan ben bitti diye kapattım yayını )

oleeey be kupon geldi )
    demiştim abi
    valla billa fenerin balından bizde yararlandık

iyidir iyidir çıksınlar gruptan bence.
    beraberlikte iyi sonuc son ana kadar kovalasınlar efor sarfetsinler maçlarda

Fb futbol falan oynamiyor, adamlar 2.yari fazla cekildiler. Feyenord manuyu yenmis, fb mumkun degil cikamaz, gerci ciksa da ne farkeder

Gerçi Ukrayna ligi 3.nün ile Türkiye ligi 16.sı ile berabere kalması Zorya'nın ayıbı...

Bu konya niye transfer yapmadi anlamadim. Kadroyu guclendirmek yerine hicbirsey yapmadilar

Feyenord, Manu'ya çakmış.
    Eğer bunların 2. maçı Manu ile ise maçı 00:00 den sonra yayınlasınlar. (+18 ibaresiyle)

Konya iyi başladı fakat savunmada çok adam adama oynuyorlar shaktar teknik takım bir diagonal pasa dağılabilirler.

Osmanli iyi oynuyor

Alıntı Fuat Seymen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konya iyi başladı fakat savunmada çok adam adama oynuyorlar shaktar teknik takım bir diagonal pasa dağılabilirler.
    Konya'nın takım savunması efsanesi hikaye.
    Seninde dediğin gibi bir kanat sürekli boş ve isabetli çapraz pasta golü rahat yerler.