Konu: UEFA Avrupa Ligi 2016/2017 Sezonu

link isteyen varsa ulaşsin , donmayan yayin var :d

İlk 24 dakika itibarıyla Zorya baya diri ve fizikli bir takım görüntüsü verdi...

Maç ortada geçiyor ve Fener oyun kurmakta zorlanıyor...

Bekler,Hasan Ali ile Şener hücuma destek vermek istiyor ama çok yetersizler...

E sonuçta onlar birer GG ve Caner değil...

o değilde mehmet topala yazık oluyor , canerle gökhan yok arkasinda adamın

bu fenerden cacık olmaz.

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu fenerden cacık olmaz.
    İsmail Köybaşı gibi bir hıyar varken pekala olur...

fener nasıl gol atar diye bakıyorumda duran top bile kazanamıyorlar ki

Topal çok çakılı oynuyor. Stoperlere çok yaklaşıyor. Bildiğin 5'li defans gibi. Bizde Atiba orta sahaya ve Oğuzhan'a daha yakın oynuyor ve doğal olarak efektif. Hani stoperleri bizim gibi saatli bomba olsa anlıyacağım ama kendi kendilerini baltalıyorlar.
    Salih'in bilekleri fena değil.. ama o çocuk fenevde verimli olmaz harcarlar. Oğuzhan satılacaksa gelmesini isterdim.

Kartal
    Yer
    T.Z. nin olmadığı yerlerden..
    Alıntı Cem Tuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    link isteyen varsa ulaşsin , donmayan yayin var :d
    Alırım bi dal..

Kartal
    Yer
    "Beni unutmasınlar, onları çok seviyorum."
    fenerde robbenle, hakim ziyech niye yok, yedekteler mi?

Alıntı Mustafa İlker Devecioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topal çok çakılı oynuyor. Stoperlere çok yaklaşıyor. Bildiğin 5'li defans gibi. Bizde Atiba orta sahaya ve Oğuzhan'a daha yakın oynuyor ve doğal olarak efektif. Hani stoperleri bizim gibi saatli bomba olsa anlıyacağım ama kendi kendilerini baltalıyorlar.
    Salih'in bilekleri fena değil.. ama o çocuk fenevde verimli olmaz harcarlar. Oğuzhan satılacaksa gelmesini isterdim.

yapma abi ne Salihi gercekci olalim oguzhan bile avrupa maclarinda bocaladi,gorduk,salih ligde bile oynayamaz bizim takimda

ne oynadığı belli değil bu hıyarların.. hayır bide bizi beğenmiyolardı benfica maçında yok daha önce yenmişlermiş benfica yedekmiş falan filan şuna bak oynadıkları takım hakikaten zor(yaaaaa) ..

valla uykumu getirdi bu maç

Benfica maçının ilk yarısında bile bu kadar kötü değildik...

Alıntı Mirsad İbraimi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mustafa İlker Devecioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yapma abi ne Salihi gercekci olalim oguzhan bile avrupa maclarinda bocaladi,gorduk,salih ligde bile oynayamaz bizim takimda
    Kumaşı ve bilekleri çok iyi bence. Şenol hoca olsa adam eder o çocuğu ama kuvvetlenmesi lazım.
    Adamların bekleri bütün takımın yarısıymış bu arada. Onlarda bize gelince bildiğin 2000lerin top şişiren fenerine döndüler.
    Tek pozitif yönleri Topal, Skrtel ve Kjaer üçlüsünün sertlik düzeyleri çok iyi. Türkiye liginde bunların sertliğine müsade eder bizim hakemler ama Avrupada yemezler.

fenerbahce bu oyununu ligdede devam ettirsin ilk 10 a bile zor girer.