Sonuçlar: Yeni sezon formalarından en çok hangisini beğendiniz?

Katılımcı sayısı
765. Anket kapatılmıştır
  • Siyah (deplasman)

172 22.48%
  • Beyaz (iç saha)

110 14.38%
  • Kırmızı (alternatif)

170 22.22%
  • Yeni formalar çıkarılsın

313 40.92%
Sayfa 5/8 İlkİlk ... 2345678 SonSon

Konu: Yeni Sezon Formaları Anketi

Alıntı Ensar Duskun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malesef değiştirme gibi birşey olmayacak formalar çoktan üretildi, mağazalara dağıtıma başlandı. 2 gün sonra satışa çıkacak.

öncelikle şunu söyleyeyim adidas'ın kalitesi nike, puma vb. markaların çok üzerinde...
    Umbro formaları hatırlayın, heryerinden kalitesizlik akıyordu, 2 yıkamada büzüşüp çekiyordu.
    nike ile forma üretilmesini isteyen birçok arkadaşımız var, düşüncelerine saygı duyuyorum.
    nike formalarını bodyslim yani bedeni saracak şekilde forma üretiyor. yani fazla kilolu biriyseniz nike size göre değil.

adidas ile olan sözleşme 2019 yılına kadar...

Kulübün nike, hummel vs. başka bir markayla anlaşmasını bekliyorsanız 2019 yılını beklemeniz gerekiyor. Çünkü başkan hayatta tazminat ödemek gibi birşeyin altına girmez.

Tasarımlara gelecek olursak, son senelerde forma tasarımları hep heyecanla ve merakla bekleniyor. Her zaman herkesin umduğu şekilde tasarımlar çıkmıyor. Sonuçta göreceli bir durum...
    Bana kalırsa malesef kötü tasarımlar, beğenen arkadaşlarda var.

Tasarım hususunda bu kadar uçmanın bir manası yok, illa bir çizik, renk geçişi kabartma vs. boş boş işlerle uğraşmanın manası yok.

Bizimle özdeşleşmiş 3 çeşit forma var;

1- Çubuklu Forma

2- Beyaz Forma Siyah Şort

3- İpli Yaka Kolları Beyaz, Siyah Forma

Abi ne uğraşıyorsunuz bu ilk 2 formayı her sene yapın üçüncüyü artık kırmızı mı yaparsınız, gri mi, ipli mi ona eyvallah!..
    Karman çorman oldu bu iş gerçekten... Bizim bi standartımız kalmadı forma hususunda... Benim eleştirim bunun üzerine...

Son olarak dik siyah çizgili forma eskilerden;

Sony efsane duruyo gerçekten

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Formadaki türk bayrağı yuvarlak yerine bu şekilde olmalı.

Alıntı Onur Arici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Malesef formadaki herşey standartla belirlenmiş durumda, değişiklik yapılamıyor. Forma arkası isimlerin ariel fontuyla yazılması gerektiğine kadar.. Bayrak olayında fikrine saygı duymakla birlikte halihazır şeklinin gayet güzel olduğunu düşünüyorum.

Alıntı Emrah Yamakoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Onur Arici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Malesef formadaki herşey standartla belirlenmiş durumda, değişiklik yapılamıyor. Forma arkası isimlerin ariel fontuyla yazılması gerektiğine kadar.. Bayrak olayında fikrine saygı duymakla birlikte halihazır şeklinin gayet güzel olduğunu düşünüyorum.
    Bu sadece bi örnekti abi dahada güzel bişey yapılabilir yani en azından yuvarlak yada basit bişey olmasın..

standart olayı da gerçekten çok saçma..

ya bu formalar ne dir böyle. hepsi çok kötü

beyaz kötü bile değil.

2014-2015 sezonu formalarından çok daha iyi.

Alıntı Turgut Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O senenin siyah forması muhteşemdi bence hala giyerim...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Yildiray Kalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Turgut Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O senenin siyah forması muhteşemdi bence hala giyerim...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ben de giyerim, ama çok da abartılacak bir şey değildi. Beyazı ve kırmızısı faciaydı...

beyaz forma güzel ben beğendim

eldeki formalar iptal edilemiyorsa bile 4. formayı çıkartsınlar beyaz da iç saha forması olmasın.

Yapsınlar güzel bir çubuklu forma ,iç sahada giyelim.

şöyle bir şey yaptım ama... beklenti içinde olduğumda buydu

bence hepsi çok güzel siyah bir adım önde ama kırmızı alacağım kırmızı formam yok

formalar tam hayal kırıklığı. ankette yeni forma çıkarılsın seçeneğini işaretledim ama böyle bir ihtimalin bu saatten sonra olmayacağını hepimiz biliyoruz öylesine seçtim ama üçünden birini seçmek gerekirse siyah forma.

formaları ben beğendim kırmızı yerine çubuklu tercih ederdim

Kartal
    Yer
    Tekirdağ & Rusya Federasyonu
    Alıntı Enes Pınarlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şöyle bir şey yaptım ama... beklenti içinde olduğumda buydu
    Guzel olmus, eline saglik, bu forumda 3-4 kisi var boyle guzel isler yapan ki onlara firmalar kiskancliktan is vermez. Firmalarin 15-20 forma onerip icinden secigi ortamda sizin gibi yetenekli arkadaslara yazik oluyor.