Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Yeni Sezon Formalar? Anketi

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ensar Duskun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    malesef de?i?tirme gibi bir?ey olmayacak formalar ?oktan ?retildi, ma?azalara da??t?ma ba?land?. 2 g?n sonra sat??a ??kacak.

?ncelikle ?unu s?yleyeyim adidas'?n kalitesi nike, puma vb. markalar?n ?ok ?zerinde...
    Umbro formalar? hat?rlay?n, heryerinden kalitesizlik ak?yordu, 2 y?kamada b?z???p ?ekiyordu.
    nike ile forma ?retilmesini isteyen bir?ok arkada??m?z var, d???ncelerine sayg? duyuyorum.
    nike formalar?n? bodyslim yani bedeni saracak ?ekilde forma ?retiyor. yani fazla kilolu biriyseniz nike size g?re de?il.

adidas ile olan s?zle?me 2019 y?l?na kadar...

Kul?b?n nike, hummel vs. ba?ka bir markayla anla?mas?n? bekliyorsan?z 2019 y?l?n? beklemeniz gerekiyor. ??nk? ba?kan hayatta tazminat ?demek gibi bir?eyin alt?na girmez.

Tasar?mlara gelecek olursak, son senelerde forma tasar?mlar? hep heyecanla ve merakla bekleniyor. Her zaman herkesin umdu?u ?ekilde tasar?mlar ??km?yor. Sonu?ta g?receli bir durum...
    Bana kal?rsa malesef k?t? tasar?mlar, be?enen arkada?larda var.

Tasar?m hususunda bu kadar u?man?n bir manas? yok, illa bir ?izik, renk ge?i?i kabartma vs. bo? bo? i?lerle u?ra?man?n manas? yok.

Bizimle ?zde?le?mi? 3 ?e?it forma var;

1- ?ubuklu Forma

2- Beyaz Forma Siyah ?ort

3- ?pli Yaka Kollar? Beyaz, Siyah Forma

Abi ne u?ra??yorsunuz bu ilk 2 formay? her sene yap?n ???nc?y? art?k k?rm?z? m? yapars?n?z, gri mi, ipli mi ona eyvallah!..
    Karman ?orman oldu bu i? ger?ekten... Bizim bi standart?m?z kalmad? forma hususunda... Benim ele?tirim bunun ?zerine...

Son olarak dik siyah ?izgili forma eskilerden;

Sony efsane duruyo ger?ekten

D5803 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Formadaki t?rk bayra?? yuvarlak yerine bu ?ekilde olmal?.

Yorum Yap

Aslı Onur Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Malesef formadaki her?ey standartla belirlenmi? durumda, de?i?iklik yap?lam?yor. Forma arkas? isimlerin ariel fontuyla yaz?lmas? gerekti?ine kadar.. Bayrak olay?nda fikrine sayg? duymakla birlikte halihaz?r ?eklinin gayet g?zel oldu?unu d???n?yorum.

Yorum Yap

Aslı Emrah Yamako?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Onur Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Malesef formadaki her?ey standartla belirlenmi? durumda, de?i?iklik yap?lam?yor. Forma arkas? isimlerin ariel fontuyla yaz?lmas? gerekti?ine kadar.. Bayrak olay?nda fikrine sayg? duymakla birlikte halihaz?r ?eklinin gayet g?zel oldu?unu d???n?yorum.
          Bu sadece bi ?rnekti abi dahada g?zel bi?ey yap?labilir yani en az?ndan yuvarlak yada basit bi?ey olmas?n..

standart olay? da ger?ekten ?ok sa?ma..

Yorum Yap

ya bu formalar ne dir b?yle. hepsi ?ok k?t?

beyaz k?t? bile de?il.

Yorum Yap

2014-2015 sezonu formalar?ndan ?ok daha iyi.

Yorum Yap

Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                O senenin siyah formas? muhte?emdi bence hala giyerim...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  O senenin siyah formas? muhte?emdi bence hala giyerim...

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Ben de giyerim, ama ?ok da abart?lacak bir ?ey de?ildi. Beyaz? ve k?rm?z?s? faciayd?...

Yorum Yap

beyaz forma g?zel ben be?endim

Yorum Yap

eldeki formalar iptal edilemiyorsa bile 4. formay? ??karts?nlar beyaz da i? saha formas? olmas?n.

Yaps?nlar g?zel bir ?ubuklu forma ,i? sahada giyelim.

Yorum Yap

??yle bir ?ey yapt?m ama... beklenti i?inde oldu?umda buydu

Yorum Yap

bence hepsi ?ok g?zel siyah bir ad?m ?nde ama k?rm?z? alaca??m k?rm?z? formam yok

Yorum Yap

formalar tam hayal k?r?kl???. ankette yeni forma ??kar?ls?n se?ene?ini i?aretledim ama b?yle bir ihtimalin bu saatten sonra olmayaca??n? hepimiz biliyoruz ?ylesine se?tim ama ???nden birini se?mek gerekirse siyah forma.

Yorum Yap

formalar? ben be?endim k?rm?z? yerine ?ubuklu tercih ederdim

Yorum Yap

Aslı Enes P?narl? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ??yle bir ?ey yapt?m ama... beklenti i?inde oldu?umda buydu
                                Guzel olmus, eline saglik, bu forumda 3-4 kisi var boyle guzel isler yapan ki onlara firmalar kiskancliktan is vermez. Firmalarin 15-20 forma onerip icinden secigi ortamda sizin gibi yetenekli arkadaslara yazik oluyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X