Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Yeni Sezon Formalar? Anketi

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Beyaz forma yapmak bu kadar zor olmamal?. Yap sade beyaz forman? koy Adidas Bayrak Arma. Omuzlardan ?? ?izgi indir g???se de vodafone yaz sun gitsin.
    ?? forma aras?nda sadece o da k?smen siyah forma ho?uma gitti.

Yorum Yap

Yeni Sezon Formalar? Anketi

40 lar ve 80 ler nostalji formalar? var bende .

Her ne kadar yeni formalar tam anlam?yla elimize ge?mese de Bence bu formalar 40 lar ve 80 ler nostaljilerin uyarlanm?? hali .

Nostalji formalar?n sat?? miktar?na g?re se?ilmi? olabilir mi formalar .

Hangi nostalji ka? satt? acaba

Yorum Yap

Tasar?mdan ?ok anlamam..ama herhalde kategorik olarak klasik modern ve fantezi olarak d???n?lmeli..

Sunum k?t? olunca be?eni de zor olur..

?nden k?t? ???kland?rmalar ile ?ekilmi? foto?raflar ile sunum olmaz..canl? veya cans?z manken ?zerinde g?r?lmeli..arkal? ?nl? g?r?lmeli en ?nemlisi de g?r?nt?y? b?t?nleyen tamamlayan daha ho? hale getiren ?ort ve tozluklar ile birlikte sunulmal?..sunumu rezalet olan bir ?eyin be?eni almamas? normal..birde adidas firmas?n?n veya di?er firmalar?n da, bir sene iyi ise bir sene s?radan tasar?m yapma gibi bir al??kanl?klar? var..ben iki sene ?st ?ste be?enilen formalar oldu?unu pek hat?rlam?yorum..evet daha ?zenli ve daha yarat?c? bir ?eyler bekleniyor..?? kategorinin de en g?zelini yaratmak diye bir derdimiz olmal?..

Ama bence sunumda da bir basitlik var..

Yorum Yap

Ben be?enmedim ???n?de bayrak amblemi ile reklam amblemlerinin ayn? boyda olmas? ?ok k?t? olmu?.
          ha illa biri se?ilecekse siyah derim

Yorum Yap

malesef de?i?tirme gibi bir?ey olmayacak formalar ?oktan ?retildi, ma?azalara da??t?ma ba?land?. 2 g?n sonra sat??a ??kacak.

?ncelikle ?unu s?yleyeyim adidas'?n kalitesi nike, puma vb. markalar?n ?ok ?zerinde...
            Umbro formalar? hat?rlay?n, heryerinden kalitesizlik ak?yordu, 2 y?kamada b?z???p ?ekiyordu.
            nike ile forma ?retilmesini isteyen bir?ok arkada??m?z var, d???ncelerine sayg? duyuyorum.
            nike formalar?n? bodyslim yani bedeni saracak ?ekilde forma ?retiyor. yani fazla kilolu biriyseniz nike size g?re de?il.

adidas ile olan s?zle?me 2019 y?l?na kadar...

Kul?b?n nike, hummel vs. ba?ka bir markayla anla?mas?n? bekliyorsan?z 2019 y?l?n? beklemeniz gerekiyor. ??nk? ba?kan hayatta tazminat ?demek gibi bir?eyin alt?na girmez.

Tasar?mlara gelecek olursak, son senelerde forma tasar?mlar? hep heyecanla ve merakla bekleniyor. Her zaman herkesin umdu?u ?ekilde tasar?mlar ??km?yor. Sonu?ta g?receli bir durum...
            Bana kal?rsa malesef k?t? tasar?mlar, be?enen arkada?larda var.

Tasar?m hususunda bu kadar u?man?n bir manas? yok, illa bir ?izik, renk ge?i?i kabartma vs. bo? bo? i?lerle u?ra?man?n manas? yok.

Bizimle ?zde?le?mi? 3 ?e?it forma var;

1- ?ubuklu Forma

2- Beyaz Forma Siyah ?ort

3- ?pli Yaka Kollar? Beyaz, Siyah Forma

Abi ne u?ra??yorsunuz bu ilk 2 formay? her sene yap?n ???nc?y? art?k k?rm?z? m? yapars?n?z, gri mi, ipli mi ona eyvallah!..
            Karman ?orman oldu bu i? ger?ekten... Bizim bi standart?m?z kalmad? forma hususunda... Benim ele?tirim bunun ?zerine...

Son olarak dik siyah ?izgili forma eskilerden;

Yorum Yap

Siyah

Yorum Yap

"hepsini" se?ene?i koyulam?yor mu? zevk meselesi tabi ki de ama ben hepsini be?endim ke?ke imkan?m olsada alabilsem.

Yorum Yap

Yeni formalar ??kar?ls?n? i?aretledim ama korkuyorum bayernin formas?n? g?rd?kten sonra

Yorum Yap

?izgili forma idare eder ama di?er ikisi amat?rce haz?rlanm??

Yorum Yap

Forumda bir ?ok ki?i ayn? g?r??te, '' yeni formalar ??kar?ls?n ''
                      nostalji yapmaya ?al??m??lar ama standart devam etsinler he illede biri olacaksa siyah forma olsun.
                      m?mk?nse bir daha adidasla anla?mayal?m.

Yorum Yap

Ba'n?n oldu?u sezonki siyah formay? ?ok be?endim son y?llarda.
                        Onun d???nda daima bende eskimeyecek, hep "O Forma" olarak kalacak tek ve yegane forma 100. y?ldaki ba?c?kl? forma.
                        Her y?l sat??ta kalmal? o forma bence. Her y?l.

Yorum Yap

Forumun sadece %10' u ic saha formasini yani beyaz formayi begenmis.Sadece %10' luk bir dilim.Her sey meydanda...

Yorum Yap

Bende problemi kendimde zannediyordum.
                            Kimse kusura bakmas?n ama tasar?mc? bunlar? tasarlarken ne d???n?yor ya da asl?nda ne i?le me?guld? ciddi merak ediyorum.

Yorum Yap

Yorum Yap

edit

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X