Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Terim'in Kaos Futbolunu ?ekmek Zorunda m?y?z?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Murat G?rel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    1.000 lira maa?la kap? kap? s?rterken Fatih Terim'in 3.5 milyon euro almas?n? i?ime sindiremiyorum. O para ?olu?un ?ocu?un r?zk?ndan ??kar umar?m. Milli tak?m? hak etmeyen baz? oyuncular? Fransa'ya g?t?rd???n i?in kimlerden para ald?ysan git onlar?n yan?nda pe?ke? ?ek. ABV
    son d?nya sampiyonu (bizim gidemedi?imiz) Almanya hocas? ve avrupada milli tak?mlar baz?nda bi ?ok hocadan daha fazla kazanan adam.

Yorum Yap

Aslı Yusuf Agdere tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Murat G?rel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      1.000 lira maa?la kap? kap? s?rterken Fatih Terim'in 3.5 milyon euro almas?n? i?ime sindiremiyorum. O para ?olu?un ?ocu?un r?zk?ndan ??kar umar?m. Milli tak?m? hak etmeyen baz? oyuncular? Fransa'ya g?t?rd???n i?in kimlerden para ald?ysan git onlar?n yan?nda pe?ke? ?ek. ABV
      son d?nya sampiyonu (bizim gidemedi?imiz) Almanya hocas? ve avrupada milli tak?mlar baz?nda bi ?ok hocadan daha fazla kazanan adam.
      Fatih Terim ?ncesi Guus Hiddink ondan az kazanmiyordu, iyi hoca istiyorsan iyi para teklif edeceksin ancak 3.5 milyon Euro haddinden fazla. T?p?? kendi cebinden vermiyor nasil olsa, hos kendi cebinden dahi verse bir sekilde geri istemesini biliyor.

Yorum Yap

Be?ikta??ma milli tak?mlarda hep allerji var nedense.. bug?n twitterde g?rd?m do?rulu?unu ara?t?rmad?m ama yalan de?ildir heralde...

U19 milli tak?m?nda bu kategori ?ampiyonu BJK tan 1 oyuncu varken cin conun 8 oyuncusu U19 milli tak?m?ndaym??..

Yorum Yap

Demek ki senelerdir Be?ikta?'l? futbolcular?n neden milli tak?ma al?nmad??? anla??ld?. Y?llad?r s?yl?yordum ama bug?nlerde daha ?ok dillenmeye ba?lad?. Tak?ma al??? her futbolcudan prim ald???n? d???n?yorum. Oran?n ad? milli tak?m de?il. Burada da paray? yediren formay? giyer. Futboldan anlayan bir adam?n ?u iki ma?ta oynatt??? bu adamlar? yanyana koymas? m?mk?n de?il. Paray? ver avrupa pazar?n olu?sun.

Yorum Yap

Ya??a bizden b?y?k abilerimiz, ablalar?m?z daha iyi bilirler.
            Metin - Ali - Feyyaz gibi bir efsane 3'l? gelmi? midir T?rk Futboluna bilmem. Acaba ka? kez milli oldu bu ??l?. (Feyyaz Be?ikta?'tayken)
            ?ifo gibi bir futbol ustas?, R?za gibi bir dinamo, Sergen gibi bir sihirbaz, G?khan gibi bir ta? defans, Deli ?bo gibi bir m?cadele ruhu. Ka? kez milli oldu bu adamlar?
            Daha ad?n? saymad???m?z bir s?r? ba?ar?l? adam var...
            Be?ikta?'tan gidene kadar milli forma y?z? g?remeyenler...
            Milli tak?m her zaman lobi tak?m? oldu.

Metin Tekin - 37 Ma?
            Ali G?ltiken - 7 Ma? (?aka gibi)
            Feyyaz U?ar- 28 Ma? (Ka?? fenerde bilmiyorum.)
            Mehmet ?zdilek - 31 Ma?
            R?za ?al?mbay - 38 Ma?
            G?khan Keskin - 41 Ma?
            Sergen Yal??n - 37 ma?

Bu da en ?ok forma giyenler listesi

Yorum Yap

?u avrupa ?ampiyonas?ndaki t?m ma?lar? izledim diyemem. Ama duydu?um ve g?rd???m kadar?yla Arnavutluk dahil t?m ?lkeler bizden daha iyi ve sistemli. en dandik tak?m bile bir sistem oturtmu? devlere kafa tutuyor. ?spanya ma??na kadar bizden ba?ka 3 gol yiyen yoktu. herkes iyi defans yap?yor.
              ama t?rkiye milli tak?m?n?n ne yapt???na dair en ufak bir yorum yapam?yorum ??nk? 2 ma?ta tek g?zel pozisyon akl?mda kalan Ozzy'nin ispanya ma??nda terse verdi?i past?. Burak Y?lmaz ?k?z? pasa ak?l erdiremedi?i i?in ofsaytta kald?. bunun d???nda bir?ey g?remedim ben.
              basit ve aptal bir oyun var . bu kadar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X