Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

D Grubu: T?rkiye - H?rvatistan | ( 0-1 )

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ke?ke milli tak?m? desteklemeyenler sayfadan uzak dursa yazmasa.. hani onlar? buraya ba?layan nedir anlam?? da de?ilim . gelip burada e?lendiklerini mi san?yorlar ?

Yorum Yap

Aynen ?yle rus ve polonyalilar fena ar?za. Senin 2 Osmanl? tokadin afedersin onlara anca sinek vizirtisi olur

Yorum Yap

Aslı Yemliha Engin Tun? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aaa Cenk Tosun ve O?uzhan ilk 11'de ba?l?yormu? !! ?imdi "?erefsiz Terim"in ?eref Seviyesi 1 t?k da olsa y?kselebildi mi g?z?n?zde ?

Ama Olcay'?, hatta cezal? T?re'yi koysa ondan kral? yoktu de?il mi ?

Ya da ??yle diyelim.. O?uzhan ve Cenk'i ka? dakika sahada tutsa keser sizi ? O zaman destekler misiniz T?RK Milli tak?m?n? ?

"Bug?n O?uzhan ve Cenk'i 11'de g?rmezsem, desteklemem" diyenler san?r?m ?imdi destekleyeceklerdir.. Eh iyi bari say?m?z artm?? oldu.. Allah raz? olsun sizden
        ?nsanlar?n d???nceleri neden bu kadar rahats?z etti? ?steyen destekler istemeyen desteklemez harp mi bu sonu?ta bir spor. Kimi Terim'den,kimisi siyasi nedenlerden desteklemez. Mesela Ts taraftar? Y.D. y?z?nden hi? desteklemiyor.
        Yoo ben neden rahats?z olay?m ki ? ?sterse T?rkiye-Ermenistan ma??nda ??k?p soka?a "En b?y?k ERMEN?STAN" diye ba??rs?n dursun. Ne de olsa "futbol sadece bir spordur" de?il mi ? O y?zden "i?imizdeki ?rlandal?'lar" c?mlesi de kimseyi rahats?z etmemeli de?il mi arkada??m ? Yani sonu?ta bir Harp, sava? de?il bu.. Spor yap?yor insanlar..

Kendinizi kand?rmaktan vazge?in.. B?ylelikle daha objektif bakabilmi? olursunuz.. Desteklemezsin olur biter (bunun da izah? yok bana g?re de hadi ona eyvallah). Ama kalk?p Be?ikta?l?l?k goygoyu yapaca??m diye sa?ma sapan noktalara vard?ran olursa i?i o zaman sarfedilecek c?mlelerden kimse rahats?z olmas?n, gitsin Damal? tak?m? desteklesin..

Al?nmaca g?cenmece yok de?il mi ? Sonu?ta harp de?il, bir spor..
        Aynen ?yle. Ucuz milliyet?ilikler numaralar?n? yemez baz? kimseler.

Yorum Yap

yaln?z h?rvatlar?n kadrosu ?ok feci ?ekilde t?rst?r?c?. bakal?m nas?l m?cadele edece?iz...

Yorum Yap

Aaa Cenk Tosun ve O?uzhan ilk 11'de ba?l?yormu? !! ?imdi "?erefsiz Terim"in ?eref Seviyesi 1 t?k da olsa y?kselebildi mi g?z?n?zde ?

Ama Olcay'?, hatta cezal? T?re'yi koysa ondan kral? yoktu de?il mi ?

Ya da ??yle diyelim.. O?uzhan ve Cenk'i ka? dakika sahada tutsa keser sizi ? O zaman destekler misiniz T?RK Milli tak?m?n? ?

"Bug?n O?uzhan ve Cenk'i 11'de g?rmezsem, desteklemem" diyenler san?r?m ?imdi destekleyeceklerdir.. Eh iyi bari say?m?z artm?? oldu.. Allah raz? olsun sizden
            ?nsanlar?n d???nceleri neden bu kadar rahats?z etti? ?steyen destekler istemeyen desteklemez harp mi bu sonu?ta bir spor. Kimi Terim'den,kimisi siyasi nedenlerden desteklemez. Mesela Ts taraftar? Y.D. y?z?nden hi? desteklemiyor.
            Yoo ben neden rahats?z olay?m ki ? ?sterse T?rkiye-Ermenistan ma??nda ??k?p soka?a "En b?y?k ERMEN?STAN" diye ba??rs?n dursun. Ne de olsa "futbol sadece bir spordur" de?il mi ? O y?zden "i?imizdeki ?rlandal?'lar" c?mlesi de kimseyi rahats?z etmemeli de?il mi arkada??m ? Yani sonu?ta bir Harp, sava? de?il bu.. Spor yap?yor insanlar..

Kendinizi kand?rmaktan vazge?in.. B?ylelikle daha objektif bakabilmi? olursunuz.. Desteklemezsin olur biter (bunun da izah? yok bana g?re de hadi ona eyvallah). Ama kalk?p Be?ikta?l?l?k goygoyu yapaca??m diye sa?ma sapan noktalara vard?ran olursa i?i o zaman sarfedilecek c?mlelerden kimse rahats?z olmas?n, gitsin Damal? tak?m? desteklesin..

Al?nmaca g?cenmece yok de?il mi ? Sonu?ta harp de?il, bir spor..
            Aynen ?yle. Ucuz milliyet?ilikler numaralar?n? yemez baz? kimseler.
            Hah i?te ben de onu diyorum, gidin H?rvatistan-Damal? tak?m ba?l??? a??n orada T?rk Milli Tak?m?'na s?v?yor musunuz, destekledi?iniz tak?m gol at?nca konvoya m? ??k?yorsunuz, ne yap?yorsan?z yap?n arkada?

Yorum Yap

Hirvatlar bireysel iyi ama takim olarak sorunlular sanirim. Zaten boyle turnuvalarda iyi oyun falan hikaye direkt sonuc onemli. Bugun insallah milli takim iyi bir sonuc alir da ulke bu kadar karisikken insanlarin yuzu bir nebze guler

Yorum Yap

[QUOTE=Yemliha Engin Tun?;914860]
                Hah i?te ben de onu diyorum, gidin H?rvatistan-Damal? tak?m ba?l??? a??n orada T?rk Milli Tak?m?'na s?v?yor musunuz, destekledi?iniz tak?m gol at?nca konvoya m? ??k?yorsunuz, ne yap?yorsan?z yap?n arkada?
                Ba?ka bir konu a?maya gerek yok ki Milli tak?ma neden s?veyim? . Ben istedi?im konuda Terim'e s?v?yorum zaten.

Yorum Yap

[QUOTE=Merter Erhuy;914864]
                  Ba?ka bir konu a?maya gerek yok ki Milli tak?ma neden s?veyim? . Ben istedi?im konuda Terim'e s?v?yorum zaten.
                  Tamam Merter, ba?ar?lar diliyorum

Yorum Yap

arkada?lar iddaa oynayaca??mda bizim ma? kg var olur diilmi? almanya'yada iy1 oynayaca??m

Yorum Yap

maci nusret'te izleyecek varmi.

Yorum Yap

[QUOTE=Yemliha Engin Tun?;914866]

Eyvallah karde?im. Bu arada yanl?? anla??lmas?n ben Milli tak?m'? destekliyorum ben sadece desteklemeyen insanlar?n vatan hainli?ine terfi ettirilmesine kar?? ??k?yorum. Arkada?lar?m var Ts li adam ??kt? 18 ay do?uda ?at?r ?at?r askerlik yapt? ama herif Y.D'nin ba?ar?l? olmas?n? istemiyor. Neyse konu fazla da??lmas?n,kalp k?rd?ysam kusura bakma.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          maci nusret'te izleyecek varmi.
                          999 lira kimilerinin bir ayl?k ki?isel yemek paras? yahu. Yaz?ktir,israft?r. Tabi alan razi,satan razi ayr? bir konu.

Yer siyah,g?k beyaz!

Yorum Yap

O?uz ?etin'den ne hoca olur ne yorumcu olur. Adam bulamam??lar m? ba?ka.

Yorum Yap

onu yazan parodi hesapmis diye okudum simdi ama yine okadar tutar zaten.

Yorum Yap

[QUOTE=Merter Erhuy;914873]

Eyvallah karde?im. Bu arada yanl?? anla??lmas?n ben Milli tak?m'? destekliyorum ben sadece desteklemeyen insanlar?n vatan hainli?ine terfi ettirilmesine kar?? ??k?yorum. Arkada?lar?m var Ts li adam ??kt? 18 ay do?uda ?at?r ?at?r askerlik yapt? ama herif Y.D'nin ba?ar?l? olmas?n? istemiyor. Neyse konu fazla da??lmas?n,kalp k?rd?ysam kusura bakma.
                                Esta?furullah.. Ben kimseyi vatan haini ilan edecek bir haddi g?rm?yorum kendimde.. Mustafa DEN?ZL? de o "??imizdeki ?rlandal?'lar" s?z?n? insanlar?n vatan hainli?ini kastederek s?ylemedi zaten.. Bu bir futbol terimidir.. Ben de elbette ki bu s?n?rlar i?erisinde s?yl?yorum..

O y?zden madem insanlar bunu milliyet?ilikle, vatanseverlikle g?rmeyip futbol s?n?rlar? i?erisinde tutabiliyorlar, (?yle umuyoruz) "Bug?n damal? tak?m? tutuyorum" diyen adam?n "??imizdeki ?rladal?'lar" s?z?ne de al?nmamas? gerekiyor de?il mi ? (?yle umuyoruz).

Bak adam Ana Forum'da ne yazm??: "Fatosa da helal olsun ya iki oyuncumuzu oynatiyor diye be?ikta? a???? ilan edildi muazzam."

Her?ey ne kadar kolay de?il mi ? Trajikomik..

Ben de e?er kalbini k?rd?ysam ?z?r diliyorum senden.. Niyetimi umar?m az da olsa anlatabilmi?imdir

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X