Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

D Grubu: T?rkiye - H?rvatistan | ( 0-1 )

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Serhat Senel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Duygular? bir kenara b?rak?rsak 2 tak?m?n kadrosu itibariyle kesinlike 3 puan alamayaca??m?z bir ma?a ??kaca??z. Tabi futbolda her ?ey var. Ama adaletli, do?ru bir ma? olursa H?rvatlar 3 puan? alacaklard?r.
    Belki bir ihtimal 1 puan koparma ?ans?m?z var o ?ans? zorlar?z.
    iddaa oynayacaklar iadeli h?rvatistan galibiyetine y?kl? giriyorlar oran 1.47-1.50 civar?... Ciddi mebla oynayanlar i?in de?erli bir oran bu tavsiye ederim.
    G?n?l ister evire ?evire yenelim H?rvatistan'? ama hem sistemimizin olmay???, hem kadro i?inde formsuz bir ?ok oyuncunun oynuyor olmas?ndan kaynakl? mucizevi bir sonucun ??kmayaca??n? d???n?yorum.
    Ayr?ca H?rvatistan 1.5?st atar de?erlendirilebilir oran 2.30
    H?rvatistan'?n 2. gol? atamamas? ?anss?zl?kt?.
    Beklendi?i gibi bir ma? oldu.
    Sistemsiz bir tak?m ile sistemli bir tak?m?n ma??nda hak eden kazand?. 1 puan? kopartamad?k maalesef o ???k yoktu zaten.

Yorum Yap

H?cum bekler ile oynuyor isen kanatlar?n hem kanat i?lerini yap?p hem de i?eri k?vr?l?p gol arayan veya gol pas? veren oyuncular olmal?..

Hakan ?alhano?lu gibi ?ut?r bir oyuncuyu kenara at?p at?l hale getirece?ine forvet arkas? oynat?rs?n..

Sinan G?m?? diye istim ?zerinde bir oyuncu varken onu kadroya almamak Alper Potuk gibi bir mikseri kadroya se?memek bence do?ru kararlar de?ildi..

--------------------------Volkan
      GG----------------Semih------Hakan------------Caner
      -------------------Topal---Ozzy
      Sinan G?m??----------Hakan--------------------Volkan
      ---------------------Cenk

Bu tak?m iki gol ??kar?r..yemezse galip gelir..yer ise berabere bitirir..idi..

Yorum Yap

Aslı Tu?rul Bora Erkil tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Cagdas Sezgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Y?ll?k 3.5 milyon euro al?yor. 5+2 s?zle?me yapm??.
        7 sene sonunda kasas?nda en az 80 milyon TL olacak.
        Ba?ar?l? olmasa bile yeri garanti.
        Hayat buna g?zel.
        Yilmaz Vural bedavaya yapardi bu isi
        aynen. ?st?ne bir sistem olurdu belki.
        tamamen kaos.

Yorum Yap

ma?tan ?nce tvde yar? finale ??kabiliriz diyen baz? andavallar vard?. ma?tan sonra turnuvan?n en k?t? tak?m? oldu?umuz s?yleniyordu.

?u an ise almanyay? izliyorum gomez hummels bastian sane yedek kalm??lar.
          futbolun ger?eklerini anlamak i?in ba?ka ?rnek vermeye gerek yok san?r?m.

Yorum Yap

Fatih terim godo?u o?uzhan? istersen 500 ma? o pozisyonda oynat bir ma?ta bile katk? alamazs?n beyinsiz herif

Yorum Yap

Sa?ma sapan bir 11 sa?ma sapan oyuncu de?i?iklikleri,ne tatik var nede ba?ka bir?ey bildi?in kaos futbolu oynuyoruz ,gol ?ncesi ozan tufanin hareketi tam komedi 😂😂

Yorum Yap

Ben ders almam ders veririm diyen sisik bir ego s?rf millet bas?n dedi diye burdaki yazilanlarin hicbirini yapmaz
                En son düzenleyen ?zge Y?lmaz; 13-06-2016, 00:08. Sebep: .

Yorum Yap

Ak?am takip edemedim. Bas?nda herhangi bir yerde Terim'i ele?tiren bir yoruma rastlayan oldu mu. Ben sanm?yorumda.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ak?am takip edemedim. Bas?nda herhangi bir yerde Terim'i ele?tiren bir yoruma rastlayan oldu mu. Ben sanm?yorumda.
                    Gordugum kadariyla ntvde m.demirkol elestirdi. Ozzy i cikarmasini ve topali stoper oynatmasini yanlis buldugunu, vilkan senin ancak iyi bi yedek olabilecegini soyledi

Yorum Yap

Baslik: Ozan Tufan, Modricin sutunu engelleyebilirdi ama sacinin duzgun olmasi daha onemliydi

https://vine.co/v/iL5gH7hmZXQ
                      https://vine.co/v/iL5gH7hmZXQ

Yorum Yap

?ampiyon tak?m?n maestrosunu ??kar?r oyundan sel?uk gibi hakan gibi kazmalar sahada halen. Art niyet arar?m

SM-G920F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Fatos turnuvanin en cok kazanan 3. Hocasi
                          Yazik gunah bea bu paranin 10 da birine bunun yaptigini yapacak onlarca hoca var

Yorum Yap

Bu Murat Kosova denen mal ne z?rval?yor?

Yorum Yap

?spanya ma??na Emre, Volkan, Burak' la ??kta d?nyan?n ka? bucak oldu?unu g?sterirler.
                              Geri zekal? herif.

Yorum Yap

Volkan ?en ne ara b?y?k top?u olduda herkese ahkam kesiyor? Basit bi ?utu Cenk e ?arpmas?n? nas?lda abartarak veryans?n ediyordu..Halbuki defans Cenk e yap???k,Cenk e ?arpmasa defansa ?arpacak,hemen arkas?ndada kaleci duruyor..birinden birine ?arpar zaten sertte de?il ?yle...d?n??te Defansta Caner e anlat?yor birde..Sanki 90 dan ??karm??larda topu..hakemlare el kol hareketleri,sert girmeler filan..dur daha ne oldun hemen sen..d?n b...tun bug?n koktun..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X